Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Много ли са 300% печалба?

Публикувано от Пламен Николов 
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 21:24:01
Рокфелер ли беше с ябълката.:]
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 21:29:23
Quote
PER0
Quote
ASSETION

Всички правим грешки, smiling smiley но по грешките си личи откъде сме и на колко сме Петре...
Ти си някакво 20-25 годишно леке - коеот я има я няма 20 лева в момента в джоба си - та ти ли ще ми се правиш на отворен - ти си точно от тоя вид който ще бърза да продаде каквото има и да похарчи парите в някакви простотии... Лапнеш някое наемче днес - утре
ама после ще поискаш повече - ще се надцениш - ще продадеш ще заложиш.. и така пак ще си сульо... smiling smiley от дет дошло там и отишло
аз винаги ще имам независимо какво стане - а ти ще си от тези боси и голи и винаги недоволни че някой друг им е виновен за собствената им простотия smiling smiley Жал ми е за родителите ти че са отгледали такова като теб.. и тях сигурно ги е яд ама какво да правят .. .съдба...

Пак си в грешка. Спокойно мога да приключа с трудовия си стаж тъй като съм натрупал достатъчно след като съм изградил кариера (много от който в чужбина) , и знам цената на всеки лев/евро/долар който съм спечелил, както знам и какво е струвало това, което съм наследил. Ще ти дам хинт - на 4Х години съм. Да, тези които описваш ги има много, но аз не съм от тях. Тези които описваш не знаят какво реално струва това, което са наследили, затова и парите получени от продажбата му заминават бързо бързо - както дошли така и отишли. Виж какво съм написал по горе - понякога лесен имот получен от наследство/реституция може да е коствал много човешки съдби и драми останали в миналото

Сори на автора на темата за отклонението, ама някой да ми разправя, че като имота е наследствен/реституиран трябва да го дарявам за жълти стотинки - ами няма да стане

4x20 години = 80 години

И ползваш изрази като хинт.

Много лъжеш, ама много.
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 21:48:54
Явчооо, Явчо, все трябва да ти обяснявам.......замисли се малко. 4Х означава 40 до 49. Символът Х замества цифрите от 0 до 9.

Преди няколко дена предположи, че са ме баннали-твои думи- би ли ми обяснил какво е да те баннат, тогава аз ще ти обясня какво е хинт, Също може ли да ми обясниш защо може да се изполва думата BAN и не може да се ползва думата HINT. Пък и нали ASSETION го е срам че е българин, може да иска да си говорим на други езици.
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:00:35
Не са много 300%, аз бих сложил 500% - белким покрият мъките

А и Мечо Пух ще се сърди ако са по-малко smiling smiley
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:06:04
avatar
Мдааа,
определено има мегдан за Корекция на цените winking smiley
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:10:20
Е верно ИМАШЕ, ама ония с дебелите пачки взеха играта в свои ръце и сега по техната свирка..
Та както казваше един форумец: "кой взел - взел" smiling smiley
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:14:18
Добре че Явчо не сложи 25 вместо 20 - (25Х4=100), че тогава щеше да ме изкара столетник*angel* Благодаря му все пак, че ми го пожелава*pardon*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-28 22:14 от PER0.
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:17:37
Не разбрах - тръгнаха ли апартаментите или напротив?
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 22:22:43
Вървят, въртят, търкалят се.. както и света smiling smiley
Идеята е кой бута и кой го бутат *ok*
Re: Много ли са 300% печалба?
28-07-2010 - 23:49:01
Аз пък събирах празни бутилки като студент, понеже иначе глад, а имах дете... Който ще да вярва..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход