Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Действителността е още по-жестока...

Публикувано от iciltd 
Re: Действителността е още по-жестока...
15-07-2010 - 22:53:45
Иванов, глупости говориш, или съветниците ти са лоши. Купува се най-евтиното от даден клас имоти, например от класа имоти над 100 000 се купува това от 105-110 000, не се купуват само кимизарници. купуват се например и къщи, дето преди са били по 500000, сега са по 350000. Същото и при парцелите. Само обемите са по-малки от преди, но далеч не е като да няма продажби.
Re: Действителността е още по-жестока...
17-07-2010 - 16:21:48
Quote
др. Иванов
От два апартамента се купува по-евтиният, без значение колко е по-лош, годен ли е за нещо и колко ще излезе след ремонта, нито дали купувачът има или не парите да доплати за по хубавия.
Че това си е новина, щом поне единия са купили.
Re: Действителността е още по-жестока...
24-07-2010 - 11:17:47
*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-24 14:44 от filmatoplo.
Re: Действителността е още по-жестока...
24-07-2010 - 13:47:38
avatar
filmatoplo не знаеш колко си прав...сънят ти е лек и щастлив...Мечтите ти в него се сбъдват...Само дето ще е кратък:} и ще се събудиш ...недоспал и с главоболие...
Re: Действителността е още по-жестока...
26-07-2010 - 10:22:34
Нещо по умно можеш ли да напишеш winking smiley
Re: Действителността е още по-жестока...
08-08-2010 - 00:40:45
Quote
valsodar
Ако човек иска да си знае дереджето на държавата - да погледне външнотърговският баланс.
Внася ли се повече, от колкото се изнася в дългосрочен период, това означава само едно - парите изтичат навън, местната валута се обезценява, доходите на населението се свиват, качеството на живот спада.

Спадът във външните инвестиции отразява реалното естество на икономиката ни и по-скоро липсата на реална такава, щом за изминалият период те се изразяваха основно в покупка на недвижима собственост. Тия милиарди ПЧИ, с които Станишката гръмко се хвалеше бяха именно от това! Не пари наляти в инфраструктурни обекти, от фондовете на ЕС, не пари дадени за конкурентното ни развитие в леката промишленост и селското ни стопанство, не!
Над 80% от тези пари, бяха парите на едни глупаци от Англия, Ирландия и Русия, дадени на едни тарикати у нас, за да ги закопаят в бетон. И сега от тия пари - полза точно никаква, защото на тяхно място няма създаден полезен продукт, който да генерира нови пари.

Цък-цък - язък!
Ша се оправим някак си де! А, ако ние не можем, я колко народ от Африка и Азия е петимен да дойде тук - ще подпише Първанката споразумението от Малта и ще ни залеят с пари, за да сме гетото на Европа, което да държи емигрантската сган далеч от цивилизованите народи.
Колко му е?
И без това българите са обречени на изчезване като най-глупавата нация.

За съжаление - споделям и поддържам написаното по-горе.sad smiley
Re: Действителността е още по-жестока...
08-08-2010 - 20:54:46
avatar
С 24% поскъпнаха жилищата с гаражи в София от февруари



глей ко пишат хората... да бързаме да купуваме ? да не изтървем хубавите цени

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Действителността е още по-жестока...
08-08-2010 - 21:09:02
Вероятно ще ги изтървете.
Re: Действителността е още по-жестока...
09-08-2010 - 10:55:52
avatar
абе незнам аз там където търся ... едни и същи апартаменти въртят от 3 месеца и само им сменят цените и фирмите които ги продават им сменят и квадратурката по малко smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход