Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 14:28:17
Имотко, няма да дам толкова пари за качествено ,ще си го построя сам.В горния пост исках да кажа ,че това което се предлага не ми харесва.Даже въобще не ми харесва.Дадена стока за да върви на пазара трябва да отговаря на съотношението цена-качество ,а в момента това още не е така.При строителството на една сграда като се почне от визата,замисъла,проектирането и строителството за да се получи нещо добро си трябва усет дето още инвеститорите (предприемачите)не са дорасли за него затова и ще ни гребе пазара дълги години.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 15:11:55
Да си го построиш може. Стига да можеш да си позволиш качественото място. Щото иначе качествено в Долно Нанадолнище не става.
Съотношението качество-цена сега си е съвсем наред, щом купувачите купуват като за световно.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 16:06:05
kalashnikov говори като капризен купувач, който е търсил и не е намерил. Не вярвам да е такъв. Качеството се купува с пари - каквото киселото мляко, таквоз и строителството. Само споделям наблюдения, че при изпълняване на гореизброените свръхвисоки изисквания към качество, изглед и т.н., цените на имотите в София трябва да са колкото поне в Амстердам. Няма причина качеството както на запад да струва в пъти по-евтино, само защото е в София. Заплатите не са причина. Както и цените на мерцедес в Германия и тука са еднакви. Така, че за толкоз пари - толкоз качество. А парите са еквивалент на вложения труд /не броя крадените/. При толкоз труд, с такава ефективност - такива имоти.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 16:47:09
Landstar,доста си прав.Но това не значи ,че трябва да се примирява човек с това да живее в сгради които не му харесват.Компромиси да,примирение не.

Имаше едно предаване по БТВто за кремвишите дето един месар се изтъпанчи и каза "Кво ме разпитвате бе не разбрахте ли ,че целта на състезанието в бизнеса е най-евтиното менте."Та такова е и положението с имотите.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 17:36:17
avatar
Quote
Imotko
....
Съотношението качество-цена сега си е съвсем наред, щом купувачите купуват като за световно.

АХЙАХАХААХАХАХАХАХАХАХЙХУУ ей всеки ден ме развеселяваш ама днес направо ще ме умориш бре smiling smiley дай си адреса да ти пратя по куриерите една бира?

затова в сайтовете от месеци въртят едни и същи обяви за едни и същи апартаменти ... едни и същи къщи и едни и същи парцели...
въртят ги та ги изтъркаха а клиентиняма и няма...
явно само при теб всичко е огън и клиентите се избиват да купуват - ти брокер на имоти ли си или на дини и пъпеши ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 18:03:41
И аз търся Мерцедес S класа, произведен след 2009г, на не повече от 1490лв. Гледам ги седят в Балкан Стар, никой не ги купува ама не щат да смъкнат цената на 1490. Не виждат ли каква криза е, каква безработица, как хората няма пари една гарсониерка да си купят на жълтите павета за 149Е/м2 и пак се опъват гадните капиталисти :g: Размахвам им аз парите в кеш, гледат ги и се облизват, ама не щат да продават. Даже някакви хора в униформа ми се заканиха с физическа разправа и да ме затворят в стая с меки стени, ако продължавам да досаждам *black eye*
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 18:21:21
Именно, калашников. Затова казвам, че анализ на имотния пазар тука не могат да се правят -това е пазар на спекулата и на нуждата.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 21:12:47
Точно казано -пазар на спекулата и нуждата , ама то винаги е било така на пазара.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 22:48:38
avatar
Quote
Пламен Николов
И аз търся Мерцедес S класа, произведен след 2009г, на не повече от 1490лв. Гледам ги седят в Балкан Стар, никой не ги купува ама не щат да смъкнат цената на 1490. Не виждат ли каква криза е, каква безработица, как хората няма пари една гарсониерка да си купят на жълтите павета за 149Е/м2 и пак се опъват гадните капиталисти :g: Размахвам им аз парите в кеш, гледат ги и се облизват, ама не щат да продават. Даже някакви хора в униформа ми се заканиха с физическа разправа и да ме затворят в стая с меки стени, ако продължавам да досаждам *black eye*

Разликата е, че жилищата в БГ съвсем не са като мерцедеси, а освен това мерцедесите в Балкан Стар ако не ги продадат тук могат да ги продадат в Германия, Франция или където си поискат.
Re: Честито поредно ново дъно
28-07-2010 - 23:01:17
avatar
Quote
zlostyr
Quote
Пламен Николов
И аз търся Мерцедес S класа, произведен след 2009г, на не повече от 1490лв. Гледам ги седят в Балкан Стар, никой не ги купува ама не щат да смъкнат цената на 1490. Не виждат ли каква криза е, каква безработица, как хората няма пари една гарсониерка да си купят на жълтите павета за 149Е/м2 и пак се опъват гадните капиталисти :g: Размахвам им аз парите в кеш, гледат ги и се облизват, ама не щат да продават. Даже някакви хора в униформа ми се заканиха с физическа разправа и да ме затворят в стая с меки стени, ако продължавам да досаждам *black eye*

Разликата е, че жилищата в БГ съвсем не са като мерцедеси, а освен това мерцедесите в Балкан Стар ако не ги продадат тук могат да ги продадат в Германия, Франция или където си поискат.

Прав си,Мерцедесите могат да ги продадат където си искат...Имотите -само в България...Но теб-колкото и да се предлагаш,няма кой да те вземе...:} Пробвай в Северна Корея-там вървят глупаците...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход