Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
01-08-2010 - 16:19:24
Quote
Y~Y
В България над 50% сделките с жилища след 2005 са с ипотечен кредит.
Над 80% от жилищата построени в същия период са на кредит.
Ремонтирани са на кредит.
Обзаведени са на кредит.
Джипа в гаража е на кредит.
Силикона е на кредит.

Пазарът на имоти тук е в клинична смърт. Само чакаме някой да дръпне щепсела.
Не д-р Иванов, не д-р Хаус , никой не може да го върне към живот.

В големите градове (София, Варна, Бургас, Пловдив):
- 30% от жилищата са обитавани от наематели
- 50% от собствениците
- 20% са празни

Най-тъжното е, че освен циците, усните и мозаците на повечето хора са силиконени вече.
Обратното броене за края на БГ е започнало.

Подарявай!

след като всичко вече отива към своя край искам да се включа и аз към призива на Y~Y и да ви съобщя, че приемам дарени имоти, с които само аз знам как ще се справям за в бъдеще. Тъй като ще има извънредно много желаещи отсега се налага да въведа некои ограничения - приемам само топ локейшъни, тухлени, без първи и последен етаж. По изключение могат да не са санирани, но е желателно да са. Моля дарителите да не се блъскат, а да създадат нужната организация за да могат да дарят имотите си възможно най-бързо. също така моля тези които върна да не изпадат в истерия. Благодаря Ви!!
Re: Честито поредно ново дъно
01-08-2010 - 16:58:56
avatar
Quote
PER0
Quote
Y~Y
В България над 50% сделките с жилища след 2005 са с ипотечен кредит.
Над 80% от жилищата построени в същия период са на кредит.
Ремонтирани са на кредит.
Обзаведени са на кредит.
Джипа в гаража е на кредит.
Силикона е на кредит.

Пазарът на имоти тук е в клинична смърт. Само чакаме някой да дръпне щепсела.
Не д-р Иванов, не д-р Хаус , никой не може да го върне към живот.

В големите градове (София, Варна, Бургас, Пловдив):
- 30% от жилищата са обитавани от наематели
- 50% от собствениците
- 20% са празни

Най-тъжното е, че освен циците, усните и мозаците на повечето хора са силиконени вече.
Обратното броене за края на БГ е започнало.

Подарявай!

след като всичко вече отива към своя край искам да се включа и аз към призива на Y~Y и да ви съобщя, че приемам дарени имоти, с които само аз знам как ще се справям за в бъдеще. Тъй като ще има извънредно много желаещи отсега се налага да въведа некои ограничения - приемам само топ локейшъни, тухлени, без първи и последен етаж. По изключение могат да не са санирани, но е желателно да са. Моля дарителите да не се блъскат, а да създадат нужната организация за да могат да дарят имотите си възможно най-бързо. също така моля тези които върна да не изпадат в истерия. Благодаря Ви!!

Pero, не мога да понеса мъката която ти предстои, та каквото върнеш ще го приема аз.
Обеля, Филиповци, Чукундурово, Горно Сривлюво, Долно Влогарци нема значение.
Че се и развълнувах от предстоящото.
А хайрлия да е поредната новина за срив, спад, отричане и грандиозен крах по къщята и нивята.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Честито поредно ново дъно
01-08-2010 - 21:49:25
На мен, както винаги, един четиристаен с гараж в Иван Вазов, моля.
Re: Честито поредно ново дъно
01-08-2010 - 22:09:28
За съжаление дъно скоро няма да има: [www.blitz.bg]

Външнотърговското салдо (износ FOB - внос CIF) е отрицателно през 2009 г. и възлиза на 10.1 млрд. лв., което е с над 9 млрд. лева по-малко от салдото за 2008 година.
Re: Честито поредно ново дъно
01-08-2010 - 22:19:07
Добре де, ще взема и втория гараж, щом толкова ме молите.
Y~Y
Re: Честито поредно ново дъно
02-08-2010 - 00:04:48
О брокери , псевдо инвеститори , рентиери със силиконови мозачета , вие не виждае по далече от бленуваната следваща сделка.

Искам с ръка на сърцето да ми отговорите , ако имате пари ще изпратите ли децата си в чужбина да учат по примера на много наши държавни ръководители и заможни хора?
Ще ги посъветвате ли да си купят фамилана къща в Драгалевци за 2000 Ем2 след като завършат?

Куцо и саката стана брокер и студент в тази страна.

Скоро като почнат да продават хапартаментите по 2 за лев аз лично ще ви купя и подаря по няколко да им плащате вие данъка.

Които не вижда и не усеща какво се случва в БГ е щраус , заровил главата си в задния двор на жалкото си съществуване.
Re: Честито поредно ново дъно
02-08-2010 - 01:09:45
avatar
Quote
Y~Y
О брокери , псевдо инвеститори , рентиери със силиконови мозачета , вие не виждае по далече от бленуваната следваща сделка.

Искам с ръка на сърцето да ми отговорите , ако имате пари ще изпратите ли децата си в чужбина да учат по примера на много наши държавни ръководители и заможни хора?
Ще ги посъветвате ли да си купят фамилана къща в Драгалевци за 2000 Ем2 след като завършат?

Куцо и саката стана брокер и студент в тази страна.

Скоро като почнат да продават хапартаментите по 2 за лев аз лично ще ви купя и подаря по няколко да им плащате вие данъка.

Които не вижда и не усеща какво се случва в БГ е щраус , заровил главата си в задния двор на жалкото си съществуване.

Скоро ,скоро, колко скоро, че голямо чакане падна.
За мен ако поже едно парцелче 200-250 квадрата в Долно Влогарци.
За Горно Сривлююво вече се уредих с Хоремага.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Честито поредно ново дъно
02-08-2010 - 10:21:02
В село Ипотекарево -са много евтини имотите .*ok*
Re: Честито поредно ново дъно
02-08-2010 - 10:31:28
avatar
Quote
filmatoplo
В село Ипотекарево -са много евтини имотите .*ok*

Веднага заменям продупчена влогова книжка, за упи на площада.*drunk*

Как е сезона по твоето море.Чехкините доведоха ли дъщерите тази година.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Честито поредно ново дъно
02-08-2010 - 11:46:21
Доведоха ги , Аз съм на Словаци- и те са хора, тоест навремето на които викахме чехкини от Кошице и Братислава сега се намират там .За дъното -има дъно , но оттук накъде ще поеме тренда не се знае -показателите на едните и другите са на кантар.Едните и другите -са ъпарите и сривльовците .Аз ли от кои съм -аз съм за раздвижване на пазара тоест търценето , но на сегашните цени без повишаване и спадове.Ако наесен се захвана в схема строеж и го завърша за лято 2011 г да му търся 500-600 евр на м2 -неща 1000 нито 400.До нова година има време да мисля .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-02 11:54 от filmatoplo.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход