Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 13:41:51
Quote
Imotko
Батко и Топлото да не сте се наговорили. Всички няма да имат пари, само вие ще имате. Браво, ашколсун, такива икономически гении й трябват на майка България.
Нали вече пролетта на 2010г. трябваше да сме изпукали, хладилниците да са празни, в Лозенец да вият бездомни кучета от глад и инвеститори да скачат от строежите по Кричим и Бигла. това нещо не се случва, сега да чакаме още две години, после още две.
Ама целта си залужава, аз една цяла сграда на Кричим съм си набелязал, с гаражите барабар. Вътре гледам влизат само GL-ли и S-класи, та гаражите сигурно са добри, ще влезе Опела. Та кога, казвате, тия цървули с мерцедесите ще се изнасят?
Имотко кои ти е казал че само аз ще имам пари?И кой ти е казал че цървулите с мерцедесите се изнасят?Пари ще имат и много други хора но НЯМА ДА КУПУВАТ НА ПОВЕЧЕ ОТ 650 ЕВРО МАКСИМУМ.ЦЕЛТА Е ДА КУПИМ ЕВТИНО И СЛЕД ВРЕМЕ ДА ПРОДАДЕМ СКЪПО.На мен апартамент да живея в него не ми трябва трябва ми да спечеля.Що си мислиш че съм някакъв прошляк дето е разпродал имуществото на бабите и дядовците и държа парите на влог да печеля от лихви.В пълна заблуда си.Аз съм навсякъде където може да се купи евтино и после да се продаде на по висока цена.И ми дреме на самолетоносача за семейната или житейската драма на някой бивш комуняга или величие.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:20:27
Значи няма да купуват на 650 евро в Лозенец. Няма да купуваш и ти. Защото няма да има такива цени.
Виж, потърси нещо друго евтино, от което да разбираш повече, отколкото от имоти, и после го продай скъпо.
Или продавай акъл. Успех.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:28:57
avatar
Quote
Imotko
Значи няма да купуват на 650 евро в Лозенец. Няма да купуваш и ти. Защото няма да има такива цени.
Виж, потърси нещо друго евтино, от което да разбираш повече, отколкото от имоти, и после го продай скъпо.
Или продавай акъл. Успех.

В момента има доста оферти за по 750 евро/кв.м.; и това преди пазърлък. Скоро и 650
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:35:16
avatar
Ето какво показва справка от този сайт:
Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби Град: София Район: Лозенец
Тип на имота: Едностаен апартамент, Двустаен апартамент, Тристаен апартамент
Средна цена на имотите в извадката 126927.54 евро
Средна цена на кв.м: 1261.83 евро
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:41:09
avatar
TZARS ,симпатягата над твоя пост сигурно е гледал средна цена на гаражи:] Не им омръзна да пишат глупости,ей!Като са вегетарианци,защо се врат в кланицата ,а не си гледат гъбарниците?
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:43:51
avatar
Quote
TZARS
Ето какво показва справка от този сайт:
Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби Град: София Район: Лозенец
Тип на имота: Едностаен апартамент, Двустаен апартамент, Тристаен апартамент
Средна цена на имотите в извадката 126927.54 евро
Средна цена на кв.м: 1261.83 евро

E Царс, не така. Без средни алабалистики.
Това което написах са РЕАЛНИ ОФЕРТИ.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:51:33
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
TZARS
Ето какво показва справка от този сайт:
Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби Град: София Район: Лозенец
Тип на имота: Едностаен апартамент, Двустаен апартамент, Тристаен апартамент
Средна цена на имотите в извадката 126927.54 евро
Средна цена на кв.м: 1261.83 евро

E Царс, не така. Без средни алабалистики.
Това което написах са РЕАЛНИ ОФЕРТИ.

Прав си...На "Козяк" -акт-14...Престижно...
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 15:55:04
Лозенец е до трамвая, но нито там, нито нагоре цените ще паднат средно под 1000, ако въобще паднат. Под или около 650 ново страителство може и да се появи по някакви странни места или странни истории с предприемачи, но масово никъде няма да има. Аз следя в Триъгълника и цените след Нова година бяха 638Е/м2, в имот бг, и имаше само спрели строежи, сега са 766Е/м2 или са се увеличили с 20%, като се предлагат и готови и строящи се кооперации, които никага не са били замразявани. Това е ясна индикация, че новото няма да пада. В много квартали с по-евтина земя може да се появат цени около или малко под 700, но за изолирани случаи и при ниска вероятност. Напр. в Обеля 1 на брега на реката/тя приижда сравнително рядко, шансът да изкарат поне 20 г- е голям/могат да се купят на 550-600 но там земята беше по 30-40Е/м2 и практически не формира нищо от цената.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 16:35:30
...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-07-26 18:01 от barbaron.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 16:48:48
Quote
Imotko
Стига с тия банки, бе. Като са били толкова тъпи и с корумпирани служители да дават кредити, дето и петгодишно дете не би дало, да духат супата. Банките продават пълни боклуци, апартаменти в Троян и Исперих, "хотели" на груб строеж на Мачу Пикчу. Да продават или да си ги чукат по главата, това няма да накара собствениците на добри апартаменти в Лозенец да ги подаряват на Батко. Ще има да си чакате.

В Троян има доста по-качествено строителство от много от новопостроените кутийки в София...

А иначе който излъгал банката, излъгал. Даже и в малкия град стават такива неща. Ей сега един случай със съдия-изпълнител, ама ще врътнат банката и толкоз.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход