Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 09:53:48
Стига с тия банки, бе. Като са били толкова тъпи и с корумпирани служители да дават кредити, дето и петгодишно дете не би дало, да духат супата. Банките продават пълни боклуци, апартаменти в Троян и Исперих, "хотели" на груб строеж на Мачу Пикчу. Да продават или да си ги чукат по главата, това няма да накара собствениците на добри апартаменти в Лозенец да ги подаряват на Батко. Ще има да си чакате.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 10:04:12
Сън сендс сити -и без пари да ми го дават -не го ща.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 10:43:21
Quote
др. Иванов
В Лозенец няма да паднат до тези нива, имам предвид Лозенец както го знаят хората, а не брокерите, защото брокерският Лозенец е до околовръсното, като включва и зони, които при Тошо по обективни причини бяха промишлени зони, т.е. не се приемаха като добри за да живеят хора в тях. Но дори и в тези нвартали цените няма да паднат толкова, макар че не е редно да ги взимаме като критерий защото тези местности, наречени Лозенец, са крайно неиздържани от градоустройствено отношение и за мене трябва да се класират в "кварталите", т.е. кварталите под средните цени. Да не прозвучи като реклама, но няма никакво място за сравнение между Триъгълника и тези местности, така както не е имало и преди 70-80 г.
Иванов прогнозата ми е за улиците Кораб планина Бигла и Кричим ако знаеш къде са.Какъв Хладилник какъв фризер какво околовръстно.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 10:48:13
Quote
Imotko
Стига с тия банки, бе. Като са били толкова тъпи и с корумпирани служители да дават кредити, дето и петгодишно дете не би дало, да духат супата. Банките продават пълни боклуци, апартаменти в Троян и Исперих, "хотели" на груб строеж на Мачу Пикчу. Да продават или да си ги чукат по главата, това няма да накара собствениците на добри апартаменти в Лозенец да ги подаряват на Батко. Ще има да си чакате.
Имотко ама аз не бързам за никъде.Време има достатъчно.Като свършат кинтите и в мазето и хладилника няма нищо като им спрат тока и телефоните като е студено в апартамента ще свалят цените и още как.Сеира предстои в рамките на година година и половина.И си запиши какво съм прогнозирал та после да не се червиш.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 10:53:07
Quote
Перловец
Цени 600 евро В Лозенец няма да има,защото там почти няма ново строителство.Не говоря за хладилника,фурната и т.н-Лозенец ,който знаят селяните..
Перловеца аз под Лозенец разбирам улиците Кораб планина Бигла и Кричим.Другото не е Лозенец ,какви хладилници какви фризери какво околовръстно.Те брокерите могат да викат Лозенец и на Факултето ако искат.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 10:53:20
Пари- нема , наесен започва трудното -голям процент ипотеки ще спрът плащане към банките .
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 11:11:03
Батко и Топлото да не сте се наговорили. Всички няма да имат пари, само вие ще имате. Браво, ашколсун, такива икономически гении й трябват на майка България.
Нали вече пролетта на 2010г. трябваше да сме изпукали, хладилниците да са празни, в Лозенец да вият бездомни кучета от глад и инвеститори да скачат от строежите по Кричим и Бигла. това нещо не се случва, сега да чакаме още две години, после още две.
Ама целта си залужава, аз една цяла сграда на Кричим съм си набелязал, с гаражите барабар. Вътре гледам влизат само GL-ли и S-класи, та гаражите сигурно са добри, ще влезе Опела. Та кога, казвате, тия цървули с мерцедесите ще се изнасят?
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 11:39:05
avatar
Quote
batko
Quote
Перловец
Цени 600 евро В Лозенец няма да има,защото там почти няма ново строителство.Не говоря за хладилника,фурната и т.н-Лозенец ,който знаят селяните..
Перловеца аз под Лозенец разбирам улиците Кораб планина Бигла и Кричим.Другото не е Лозенец ,какви хладилници какви фризери какво околовръстно.Те брокерите могат да викат Лозенец и на Факултето ако искат.

Явно не си от София...Говоря зя истинския,стария Лозенец...Бигла и Кричим било само Лозенец:}
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 11:41:25
avatar
Quote
Imotko
Батко и Топлото да не сте се наговорили. Всички няма да имат пари, само вие ще имате. Браво, ашколсун, такива икономически гении й трябват на майка България.
Нали вече пролетта на 2010г. трябваше да сме изпукали, хладилниците да са празни, в Лозенец да вият бездомни кучета от глад и инвеститори да скачат от строежите по Кричим и Бигла. това нещо не се случва, сега да чакаме още две години, после още две.
Ама целта си залужава, аз една цяла сграда на Кричим съм си набелязал, с гаражите барабар. Вътре гледам влизат само GL-ли и S-класи, та гаражите сигурно са добри, ще влезе Опела. Та кога, казвате, тия цървули с мерцедесите ще се изнасят?

Не ги ли чуваш как вият?!Във форума?:]Близо 2 години вият...бездомните......:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-26 11:54 от Перловец.
Re: Честито поредно ново дъно
26-07-2010 - 13:33:11
Quote
Перловец
Quote
batko
Quote
Перловец
Цени 600 евро В Лозенец няма да има,защото там почти няма ново строителство.Не говоря за хладилника,фурната и т.н-Лозенец ,който знаят селяните..
Перловеца аз под Лозенец разбирам улиците Кораб планина Бигла и Кричим.Другото не е Лозенец ,какви хладилници какви фризери какво околовръстно.Те брокерите могат да викат Лозенец и на Факултето ако искат.

Явно не си от София...Говоря зя истинския,стария Лозенец...Бигла и Кричим било само Лозенец:}
Toва е най хубавата част на Лозенец.На теб може да ти харесва долната част,но на мен не.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход