Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 10:24:51
Тук започват да се изливат нерви вече. Спокойно има време. Показателно и хората с пари какво мислят. Фонда на Ники Василев успя да набере капитал от 880 хил. лева при предлагане на акции за 43 милиона лева. Идеята на фонда е да се занимава с изкупуване на подценени имоти. Очевидно инвеститорите не смятат, че има на пазара такива подценени имоти.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 10:25:08
Quote
Imotko
Като ми е едномесечния доход 1000 лева, да взема да си купя 1000 кв. по 500 евро метъра в Люлин, а?

Ти си нашата гордост, голям умник си ни smiling smiley
Ако имаш 500 000 евро на депозит банката и искаш да ги закопаеш всичките в тухли - купувай smiling smiley
Ако ги нямаш - сметни какъв заем можеш да изплатиш с 500 евро доход,
като те съветвам да предвидиш 1/3 за заема и 2/3 за други разходи.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 11:44:05
avatar
Quote
barbaron
Quote
Imotko
Като ми е едномесечния доход 1000 лева, да взема да си купя 1000 кв. по 500 евро метъра в Люлин, а?

Ти си нашата гордост, голям умник си ни smiling smiley
Ако имаш 500 000 евро на депозит банката и искаш да ги закопаеш всичките в тухли - купувай smiling smiley
Ако ги нямаш - сметни какъв заем можеш да изплатиш с 500 евро доход,
като те съветвам да предвидиш 1/3 за заема и 2/3 за други разходи.

Има ипотека за 70 000, сам си го каза. Сега трябва да убеди себе си и останалия свят че не се е набутал.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 12:31:50
avatar
Quote
zlostyr
Quote
barbaron
Quote
Imotko
Като ми е едномесечния доход 1000 лева, да взема да си купя 1000 кв. по 500 евро метъра в Люлин, а?

Ти си нашата гордост, голям умник си ни smiling smiley
Ако имаш 500 000 евро на депозит банката и искаш да ги закопаеш всичките в тухли - купувай smiling smiley
Ако ги нямаш - сметни какъв заем можеш да изплатиш с 500 евро доход,
като те съветвам да предвидиш 1/3 за заема и 2/3 за други разходи.

Има ипотека за 70 000, сам си го каза. Сега трябва да убеди себе си и останалия свят че не се е набутал.


Аааа затова значи са всичките тези: ЗЛОБА, ОМРАЗА, ЗАВИСТ И СТРАХ ?
Ясно - ще знам за напред да не споря с него а да го избягвам от съжаление... и без това всички са му виновни

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 13:22:22
Този подпис не ти приляга.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 13:34:52
avatar
Пак изпълзяха тези,които си направиха форум.Кълняха се,че няма да "стъпят" тук...Но нали злобата ти "яде" отвътре,трябва да я излеят...Шопския лаф:Я може да съм зле,ама Нане требе да е по-зле...отново намери верните си последователи...Не разбрахте ли,че само си лаете и все повече се обърквате в умопомрачителната си некомпетентност ,завист и злоба?!
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 13:39:23
avatar
Quote
Върколак
Този подпис не ти приляга.
Абе да ти кажа ВСИЧКИ ТРЯБВА да са с такъв подпис - докато нещата са такива каквито са в действителност!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 13:53:56
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-25 14:02 от barbaron.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 13:56:06
Като те е срам, че си българин, иди се обрежи. Може да клъцнат и повечко.
Нямам ипотека за 70000, нещо не сте разбрали, за което се извинявам, че ви развалям кефа. Но и да имах, това, което бих купил, щеше още да си е запазило стойността, защото разбирам от имоти. Не колкото всичкото сривльо от форума, ама все нещичко знам.
Re: Честито поредно ново дъно
25-07-2010 - 14:15:21
Да добавя. Простотията на Никито Василев да събаря пазара на имоти и да събира пари от борсата се провали тотално. Защо го направи, и той не знае. Но се видяха две неща-никой не му вярва /нормално/ и никой не вярва, че цените на имотите ще падат още много.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход