Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 19:05:29
Царо не смятам че всички собственици на имоти са ги придобили нечестно или пък без труд.Но на какви цени са ги купили по времето на комунизма?И кой си купуваше в Лозенец и Иван Вазов като изключим обезщетените с апартаменти бивши собственици на къщи и парцели?На кого комунистите разрешаваха?Не може да купиш 100 квадрата за 15-20 000лева през 1970г а сега да искаш 150000евро при положение че половината и то по добрата на живота на сградата е минал.На това му викат спекула и алчност.Но кой съм аз да преча на мечтите на тези хора.Иди и виж как изглеждат улиците и сградите в Лозенец и честно кажи ти колко би дал за апартамент там.
Бойко допринася като харчи повече пари отколкото може да събере и харчи фискалния резерв.Като не съкращава хрантутници на държавна издръжка.Излишни комисии министерства комисии и какви ли не извращения.Това ще доведе до вдигане на данъци или до друго нещо което не искам да се случва.Ако Бойко и собствениците не спрат с глупостите нищо добро не ни чака.Освен това що да не замина например в Германия и да си купя нещо там.Бойко може да помогне на много хора да напуснат България ако не се вразуми



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-20 19:11 от batko.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 19:23:07
avatar
Виж сега, аз съм брокер (така омразен, като тип професия, тук във форума). Освен брокер, съм и купувач.
Относно "червените собственици" си прав, но малко или много всички сме под силата на пазара.
Определена малка прослойка могат да се инатят и да държат "безобразни" цени, но времето ще ги вразуми.
Имам едно вътрешно правило, което стриктно спазвам: Продавачът определя цената си.
С обиди и хули не става.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 20:04:02
avatar
Quote
TZARS
Виж сега, аз съм брокер (така омразен, като тип професия, тук във форума).

Само да вметна едно пояснение - виждам, че си в заблуда.

Има разлика между брокер и бльокер, както между Голф и гоУф.
*drink1*
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 21:09:01
Само пълните неудачници непрекъснато плюят системата и чакат някой да ги оправи, в краен случай да накаже нечестно забогателите. През това време пишат по форумите манифести, като тоя за 100-те наема или 149-те евро за кв.м.
Чуя ли човек да ми говори по повод и без повод за политика, значи от него нищо не става.
И каква връзка, боже господи, може да има цената на апартамента при Бай Тошо и сегашния пазар. От това по-голяма глупост, с извинение, скоро не съм чувал.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 21:58:19
Батко, батенце, не знам защо реши, че ти влиза в работата каква е реалността на пазара в момента, след като твърдиш, че "Но колкото и да сме прости няма да си купим на тези цени щото парите си изкарваме с труд не са ни паднали от небето.Така че времето е пред нас ще чакаме" ?
Имам въпроси -
От чие име говориш ? Кои сте вие ? И как ще наречеш хората, които днес, преди една, или две години са си купили жилище ?

Батенце, ма много си комплексен /разбирай комплексиран/ бе , що така ?
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 22:19:23
Явно и най-отявлените сривльовци са на път да признаят, че цените са спрели да падат. На черното не можеш да речеш бяло.
Та нямаме с кого да поспорим. Време е за море, за който не е бил, разбира се.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 22:48:44
avatar
Прави сте за чужденците - купувачите пристигат:Делегация от Близкия изток на имотен шопинг в България
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 22:57:41
Ситуациата в страната е доволна тежка, за да се правят краткосрочни прогнози. Много са променливите, а постоянната само една. Никой не знае как ще реагират хората при продължаването на стопанската катастрофа на правителството, дали ще купуват, ще седят парализирани от страх за бъдещето или отново ще хукнат да се спасяват в чужбина. Ще седим и ще чакаме!
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 23:52:06
Иванов, да не си препил. Или парализиран от страх за бъдещето. И ти ли ставаш от чакащите да падне тавана.
Не забравяй, само пълните неудачници търсят причини за неуспеха си в политиката. Къде я видя тая стопанска катастрофа, в джоба ти ли?
Може да не ми отговаряш.
Re: Честито поредно ново дъно
21-07-2010 - 08:30:37
Quote
TZARS
Виж сега, аз съм брокер (така омразен, като тип професия, тук във форума). Освен брокер, съм и купувач.
Относно "червените собственици" си прав, но малко или много всички сме под силата на пазара.
Определена малка прослойка могат да се инатят и да държат "безобразни" цени, но времето ще ги вразуми.
Имам едно вътрешно правило, което стриктно спазвам: Продавачът определя цената си.
С обиди и хули не става.
Брокер не е омразна и обидна професия.Има си много труд и тичане особено ако си коректен човек.Това че определени говеда петнят съсловието е друг въпрос.Но такива има във всяка професия така че не се ядосвай.За продавача си прав нека си определя каквито си иска цени,но мисля че брокера трябва да го вразуми като му обясни че не бива да бърка илюзиите с реалността.Ако не се разбира да откаже да му продава апартамента на такава цена.Или пък брокера държи обявата валидна примерно 50 дни и уведомява собственика за постъпилите оферти.След изтичането на този срок или собственика продава или си взема жилището и си го държи.Безсмислено е по сайтовете да стоят имоти с години които никой не купува но и не се махат.Ето това не прилича на нищо.Брокерите освен това трябва да са коректни и помежду си а не 100 агенции да продават едно жилище на ралични цени.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход