Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 08:39:00
avatar
Quote
batko
прости и алчни хора дето си мислят че София е някакъв елит и център на Вселената.Време е фантазиите и илюзиите това брокерите да си избиете от кратуните.Това дето пишете по обявите в имотните сайтове го има само във вашите глави.Вие живеете в някакъв друг свят.Погледнете какви коптори продавате каква мизерия дори и боклуците и фасовете не сте изхвърлили. И ми дреме какви бръмбари витаят в брокерските глави.

Батко, много напрежение си насъбрал. Дай по-спокойно.
Брокерите продават имоти, предложени от Вас продавачите (локация, състояние, цена, вътрешен интериор).
От брокера се изисква да представи имота с точни параметри, да обясни неговите плюсове и минуси.
Това, което описваш е често срещано явление при представяне на имот директно от собственик.
Продавачи и купувачи - това сме ние, част от народа.
Не изливай вина за "извращенията" върху брокерите.
Не забравяй, че днес си купувач, а утре си на отсрещния бряг - продавач или наемодател.

Пример за оферта (от този форум - раздел заменя) без намеса на брокер: Продавам апартмент само на 20 километра от морето и бургас,след ремонт,обзаведен,саниран,парно,изолации,иожно изложение,на 500 метра от центара на селото вав отделен квартал/много тих и спокоен/,голяма кухня сас хол и децка стая,кородор и баня/тоалетна/,две тераси,паркинг и мазе,на трети етаж без влага и мухал.,



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-20 09:01 от TZARS.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 10:14:58
Quote
ASSETION
Абе брокерите много добре знаят кои купуват имоти сега и кои купуваха и преди 2 години... ама се правят на шматки..
то е близко до акъла
и се вижда
60% КУПУВАТ ИМОТИ ТАКИВА КОЙТО СА ПРОДАЛИ ПРЕДИ ВРЕМЕ ИМОТИ !
Ама понеже са тъпи и незнаят какво да си направят парите и пак в имот ги влагат...
Продал на дядо си имота суфляка дето живялк в мизерия и на заплата 10 гдини.. видял 100 000 лева/евра и незнае какво да ги прави - той свикнал на заплата и да се простира според нея...
най-много в някоя кола за 5-8 000 да ги вложи някой лев и в дограми1чка ако няма smiling smiley та тоя същия продал и после купува - да има за децата smiling smiley това е щото не е работил за тия пари и не и мзнае цената...
30% са идиотизирани от реклами млади семейства които си представят как ще си живеят в идилия и колко пари ще спестят от наеми - и си слагат главата на пангара за ипотека... останалите си знаят защо купуват имат възможност обмислили са и инвестират.
това е - не е ли така имотко - кажи ти че най ги разбираш smiling smiley

Прав си, така е. Винаги е било така. Нали ви обяснявам, че пазарът си върви, нищо, че някой и друг дървен философ е противник на имотите.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 10:15:07
avatar
Абе не е очно такаsmiling smiley Точно брокерите по рано убеждаваха собствениците да вдигат цените...
Пуснала баба гина къща в никому нечувано село за 15 000 лева да продава - а брокера я пуснал по интернет за 15 000 евро...
не е единичен случай smiling smiley
и сега има обяви продаваме двустаен 42 000 евро
работим и с колеги - ама на цена 46 000 евро...
та брокерствуването тук е извратено...
затова и хората са с негативни чуства към тях...
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 12:24:08
Батко ли си, кака ли си, не знам, ама абсолютно потвърждаваш максимата - "Селянинът си остава селянин!" ! Мразиш софиянци, мразиш брокери, как спиш бе човек ! И все пак по темата - поредното дъно , нещо май само в твоята и на няколко други бедни неудачници се явява! Какво дъно, цените от началото на годината почти не са се променяли надолу . И това твърдя от личния си опит.Щото съм от любимите ти брокери. В една друга тема дадох точни данни от последните си четири сделки през миналия месец. Че си безработен е ясно, щом по цял ден твориш тук, ама защо мразиш работещите, защо не се стремиш да станеш успял като някой брокер, ами ни заливаш с помия ?!
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 15:24:32
Quote
dicho
Батко ли си, кака ли си, не знам, ама абсолютно потвърждаваш максимата - "Селянинът си остава селянин!" ! Мразиш софиянци, мразиш брокери, как спиш бе човек ! И все пак по темата - поредното дъно , нещо май само в твоята и на няколко други бедни неудачници се явява! Какво дъно, цените от началото на годината почти не са се променяли надолу . И това твърдя от личния си опит.Щото съм от любимите ти брокери. В една друга тема дадох точни данни от последните си четири сделки през миналия месец. Че си безработен е ясно, щом по цял ден твориш тук, ама защо мразиш работещите, защо не се стремиш да станеш успял като някой брокер, ами ни заливаш с помия ?!
Tи нещо си се убъркал.Не мразим нито софиянците нито брокерите,а работещите уважавам.Само искам да се отърват от кошмарите дето сънуват и да влязат в реалността.И спя много добре.И не ме лъжи за цените оти лъжата е грях.Да има имоти на които не са мръднали цените на други дори са повишени но не са ПРОДАДЕНИ.А има и много имоти и то в Лозенец дето от 140 000 сега са 100 000 и пак НЕ СА ПРОДАДЕНИ.И откъде прозря че съм безработен?Да не си ходил на врачка да хвърляш боб?И само как звучи УСПЯЛ БРОКЕР.Ето от тези сънища искам да излекувам теб и колегите ти.Големи успехи големи печалби ама само във форума.Този форум е за хвалби на преуспели брокери.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 16:19:42
И не ме лъжи за цените оти лъжата е грях.
----------
Ти няма как да знаеш дали лъжа, или не, защото твоите познания се базират на попрочетено отнякъде нещичко, реалността е пред моите очи ежеминутно. Нито е грях, нито е лошо да не си наясно с някоя материя, не може всички да разбират от всичко, ти защо реши, че знаеш повече от който и да е брокер ?
-------------------
Ето от тези сънища искам да излекувам теб и колегите ти.Големи успехи големи печалби ама само във форума.Този форум е за хвалби на преуспели брокери.
---------------
Е, доживяхме да се намери нужният ни доктор да ни излекува, защото той прекрасно познава пазара, знае цените, следи сделките. Ето ти поредно доказателство, че този форум е по-скоро за избиване на комплексите на неудачници като теб.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 16:49:37
avatar
Дичо, как реши да се занимаваш с имоти ? Какво си работил преди това и какво те насочи към посредничеството ? Разбира се, ако те притеснява не ми отговаряй, просто ми е интересен профила на бг брокера / имам наблюдения върху колегите ти в САЩ /
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 17:39:19
Батко получава подкрепа от чужбина. Правилно, има нужда. По този повод, като сте го подкарали на по-лични теми, Drakkar, ти какво работиш в САЩ. Разбира се, ако те притеснява, не ми отговаряй, просто ми е интересен профила на бг емигранта /нямам никакви наблюдения/.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 18:29:24
Quote
dicho
И не ме лъжи за цените оти лъжата е грях.
----------
Ти няма как да знаеш дали лъжа, или не, защото твоите познания се базират на попрочетено отнякъде нещичко, реалността е пред моите очи ежеминутно. Нито е грях, нито е лошо да не си наясно с някоя материя, не може всички да разбират от всичко, ти защо реши, че знаеш повече от който и да е брокер ?
-------------------
Ето от тези сънища искам да излекувам теб и колегите ти.Големи успехи големи печалби ама само във форума.Този форум е за хвалби на преуспели брокери.
---------------
Е, доживяхме да се намери нужният ни доктор да ни излекува, защото той прекрасно познава пазара, знае цените, следи сделките. Ето ти поредно доказателство, че този форум е по-скоро за избиване на комплексите на неудачници като теб.
И каква е реалността според теб?Я вземи да ни светнеш щото сме прости хора а не ПЕУСПЕЛИ БРОКЕРИ.Но колкото и да сме прости няма да си купим на тези цени щото парите си изкарваме с труд не са ни паднали от небето.Така че времето е пред нас ще чакаме.Много скоро главите на продавачите ще уврат с помощта на Бат Бойко.А вие брокерите просто ги съветвайте че колкото повече упорстват толкова по голям ще е спада.Но кой съм аз да убивам мечтите за богатство на собственици и брокери.Помечтайте си малко кефете се на обявите си и се почувствувайте богати поне няколко месеца.Както вече писах много от вас с единия ник лъжат и се хвалят яко а с другия си вярват.Брокера трябва да печели от много сделки а не от високи цени и комисионни.Успех ти желая.
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 18:51:51
avatar
Quote
batko
Но колкото и да сме прости няма да си купим на тези цени щото парите си изкарваме с труд не са ни паднали от небето.Така че времето е пред нас ще чакаме. Много скоро главите на продавачите ще уврат с помощта на Бат Бойко.
Защо смяташ, че собствениците на имоти, не са ги придобили с честен труд.
Може би, точно това е една от причините продавачите толкова плавно да свалят от цената на имота си.
Дали пък голяма част от кешовиците не са с немъчени пари в банките.
Времето е и пред едните и пред другите "отбора" - след някоя година ще ударим чертата.
Бат Бойко с какво ще допринесе за "увирането"?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход