Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 21:44:26
Ех, на брокерчетата им остана тази утеха - че няма имоти на топ локейшън за 150 к Е кв/м. (то няма и да има де)
и да повтарят като папагали че имоти без пари няма ( то никога не е и имало).
По рано някой се изцепваше че отсега нататък ще поскъпват еди какво си с добра локация и изградена инфраструктура , дори си и вярваха.
Ама и това се изтърка, пък и пазара им би шута на прогнозите им.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 21:54:37
Пазарът в момента бие шута на вашите прогнози. Яко го бие, затова оревахте света.
Не съм от Пловдив, но и да бях, в това нямаше да има нищо лошо. Не съм и брокер, в което също не би имало нищо лошо. Живея в София и затова коментирам пазара и цените само в София. За дизела ще разказвам друг път.
За 1000-1200 евро нещо да съм казал? И защо това ви звучи като космическа цена?
Има по 3500, има по 1500, за вас има и по 350.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 22:09:24
Quote
Imotko
Ами не бързай, имот хубав без пари няма да имаш, дръж си дребните спестявания. Ти данъци, папо, топло и светло не плащаш ли?
Имотко моите спестявания не са дребни.Ти толкова пари не си виждал през живота си.Но не желая да ги давам на прости и алчни хора дето си мислят че София е някакъв елит и център на Вселената.Време е фантазиите и илюзиите това брокерите да си избиете от кратуните.Това дето пишете по обявите в имотните сайтове го има само във вашите глави.Вие живеете в някакъв друг свят.Погледнете какви коптори продавате каква мизерия дори и боклуците и фасовете не сте изхвърлили.Папото и топлото сам си го произвеждам.Светлото и данъците ги плащам.И ми дреме какви бръмбари витаят в брокерските глави.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 22:26:38
Сам си произвеждаш какво? Да не си фермер?
А София не е център на Вселената, само на България.
А жилищата, на които казваш коптори, ги купуваха, купуват ги и сега. Преди-на едни цени, сега-на сегашните, после-ще видим.
Дръж си спестяванията, пазарът на недвижими имоти не е за теб.
ПС-как вървят млякото и вълната тия дни.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 22:30:41
Брех, до там ли се стигна брокерите да не си признават че са брокери.
Верно вече не е толкова гот да брокерствуваш и да проповядваш вечният ъп, но чак да се отричаш от работата която те е хранила , - дано да е само от скромност.
Бъзикам се разбира се , само предполагам че си брокер. Всъщност дано да не си от ония повярвалите инвеститори в имоти, че там хумора е неуместен.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 22:31:01
avatar
Quote
Imotko
Сам си произвеждаш какво? Да не си фермер?

Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 23:04:46
avatar
Quote
Imotko
Пазарът в момента бие шута на вашите прогнози. Яко го бие, затова оревахте света.
Не съм от Пловдив, но и да бях, в това нямаше да има нищо лошо. Не съм и брокер, в което също не би имало нищо лошо. Живея в София и затова коментирам пазара и цените само в София. За дизела ще разказвам друг път.
За 1000-1200 евро нещо да съм казал? И защо това ви звучи като космическа цена?
Има по 3500, има по 1500, за вас има и по 350.

ХММ СТРАННО ДРУГАРЯ ГУГАЛОВ КАЗВА ЧЕ СИ ОТ ПЛОВДИВ И СИ БРОКЕРЧЕ НА МАЛКА ФИРМИЧКА ЗА НИ...
хмм досега никога не ме е лъгал пустия гугъл... ама щом казваш...
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 23:25:35
Quote
Imotko
Зарежи го тоя бик, човек да не се пошегува малко. За дъното пиши, кога ще стават по 150 евро квадрата, та и чакащите безимотни от форума да се вредят за жилище.

Имотко, братко,
1) Е150 м2 не е моя прогноза, това е прогноза на куку987. Порових се из моите коментари, но Е150 м2 не намерих като прогноза да съм дал.

Quote
antoninus_pius
Та само 1 лице, което познавам, е закупило в 1 такова гето близо 50 имота само тази година (а знам още 2, които са действали така). Сега да сметнем 50*Е5000= 250000
2) От друга страна както писах някои са по-умни и изкупуват в гетата за без пари - както съм писал къща за Е5000 и после фадрома и изниква нов мол. Иначе цената тук е дори под Е50 м2.

3) Не съм и петричка врачка да гадая какво ще се случи. Доста интересни данни са изнесени в [www.kpetkov.eu]. Ако се вземат мерки може 2011 нещата да стоят по един начин, ако нищо не се направи - по друг.

Имотко,
Много си се загрижил за останалите съфорумци. Поживей си - лято е; изведи жената и децата сред природата. Не всички е НИ.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 23:45:15
avatar
Абе брокерите много добре знаят кои купуват имоти сега и кои купуваха и преди 2 години... ама се правят на шматки..
то е близко до акъла
и се вижда
60% КУПУВАТ ИМОТИ ТАКИВА КОЙТО СА ПРОДАЛИ ПРЕДИ ВРЕМЕ ИМОТИ !
Ама понеже са тъпи и незнаят какво да си направят парите и пак в имот ги влагат...
Продал на дядо си имота суфляка дето живялк в мизерия и на заплата 10 гдини.. видял 100 000 лева/евра и незнае какво да ги прави - той свикнал на заплата и да се простира според нея...
най-много в някоя кола за 5-8 000 да ги вложи някой лев и в дограми1чка ако няма smiling smiley та тоя същия продал и после купува - да има за децата smiling smiley това е щото не е работил за тия пари и не и мзнае цената...
30% са идиотизирани от реклами млади семейства които си представят как ще си живеят в идилия и колко пари ще спестят от наеми - и си слагат главата на пангара за ипотека... останалите си знаят защо купуват имат възможност обмислили са и инвестират.
това е - не е ли така имотко - кажи ти че най ги разбираш smiling smiley
Re: Честито поредно ново дъно
20-07-2010 - 07:43:21
Quote
Imotko
Сам си произвеждаш какво? Да не си фермер?
А София не е център на Вселената, само на България.
А жилищата, на които казваш коптори, ги купуваха, купуват ги и сега. Преди-на едни цени, сега-на сегашните, после-ще видим.
Дръж си спестяванията, пазарът на недвижими имоти не е за теб.
ПС-как вървят млякото и вълната тия дни.spinning smiley sticking its tongue out
Mлякото е левче а вълната незнам.Нещо не казваш какви са сегашните цени а и бъдещите.Знам че знаеш но защо ли мълчиш......София е център на България само в главите на софиянци и то на тези които дойдоха тук от селата.И на брокерите разбира се.И всичко в София е някак централно и с класи над останалите градове и народа един такъв умен интелигентен работлив.Имотко събуди се време е да ходиш на работа въпреки че никой не купува имоти сега.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход