Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 00:44:25
avatar
Имъдко.. много сте ми забавни как викате на черното бяло... и толкова се пените че започвате сами да си вярвате... и си живеете с илюзията... smiling smiley
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 01:19:04
Положението на набучилите се, вече не е за подигравка! Ножа е до кокал.След няколко месеца ще потънат и вече няма да пишат във форума, само пазара да мине в следващата фаза winking smiley
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 08:04:56
Quote
Imotko
E, каза че бикът огледи на НИ не го вълнуват, а нали и тебе не те вълнуват, та реших, че идинтифицирате лирическия герой с бик.

Imotko,
по твоята логика трябва да заключа, че Tzars, Margoto123 и всички други брокери във форума са едно и също лице, защото всичките СА БРОКЕРИ.
*sos**sos**sos*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-19 08:07 от antoninus_pius.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 14:28:11
Зарежи го тоя бик, човек да не се пошегува малко. За дъното пиши, кога ще стават по 150 евро квадрата, та и чакащите безимотни от форума да се вредят за жилище.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 19:25:47
Quote
др. Иванов
Още не ми е намерил апартамент в престижен и тих Софииски квартал с отлична локация за 100 000евра.
-------------------------------------------------------------

Кои са тези квартали?
Kaк кои?Другарю нима не знаеш че в София няма шумни и непрестижни квартали всичкото имот е в тихи спокойни и уредени квартали и всичко е люкс.Имотко ще ти обясни по добре от мен.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 19:30:38
Защо аз, защото мислите, че съм от София ли.
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 19:30:55
Quote
Imotko
Не съм ти намерил, защото няма. Няма за 100000, ако додадеш още 50000-може. Хубави имоти за без пари няма, няма и да има.
Може да си вземеш обаче хотелче в Несебър или шивашки цех в Шумен, според цитираната по-горе поредна тъпа статия.
За колегата с тристайните по 50000-на кое викаш София и дали панелът е имот?
Имотко какво пи снощи?Толкова пари може да ти дам ама за целия блок.Аз не бързам и доходите ми не зависят от строителството.Така че време има.Сега Бате ви Бойко като ви вдигне данъците папото топлото и светлото ще ви дойде акъла
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 21:10:30
Ами не бързай, имот хубав без пари няма да имаш, дръж си дребните спестявания. Ти данъци, папо, топло и светло не плащаш ли?
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 21:27:13
avatar
Quote
Imotko
Ами не бързай, имот хубав без пари няма да имаш, дръж си дребните спестявания. Ти данъци, папо, топло и светло не плащаш ли?

Имотко, да не би да си работил в Балкантон преди 20 години?
Re: Честито поредно ново дъно
19-07-2010 - 21:39:53
avatar
Quote
дидо
Quote
Imotko
Ами не бързай, имот хубав без пари няма да имаш, дръж си дребните спестявания. Ти данъци, папо, топло и светло не плащаш ли?

Имотко, да не би да си работил в Балкантон преди 20 години?

Според форума Имъдко е озлобен пловдиски брокер, майна и кара дизел 2,2 ... и е фен на старкрафт... и за него черното е бяло а бялото черно - и всеки който не иска да купува имот на 1000 евро на квадрат- като при това му целува ръцете и краката от щастие че го е уредил с толков аевтин имот, е тъп прост и сривльо... / ви еВа термините смешни smiling smiley / За него не си ли готов да купуваш на 1200 евра значи си смотаняк! Яд го е на всчико понеже неможе да върже хиляда лева на месец... а е свикнал на 1500 лесно да изкарва допреди година двеsmiling smiley

абе живота е гаден - какво да правиш...
бе да ви питам ония самолети френските с острия нос не ги ли забраниха? че днес един прелетя над една тристайна панелка в разсадника за 50 000 евра smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход