Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Честито поредно ново дъно

Публикувано от javcho 
Re: Честито поредно ново дъно
15-07-2010 - 23:18:00
avatar
не знам тва да си праиш цитата сам на себе си ,па и в пост под поста трее работата зле на много да е *ok*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Честито поредно ново дъно
15-07-2010 - 23:23:14
Quote
Tumnio
не знам тва да си праиш цитата сам на себе си ,па и в пост под поста трее работата зле на много да е *ok*

Просто в друга тема помолиха, ако се редактира поста, да се прави до 10 мин. А исках да си личи за всички продължението на мисълта. *write*
А работата си е зле за някои и добре за други. Визирам днешната сделка на къщата, обявена на търг и спечелена от мои близки приятели. От тях *drunk*
Re: Честито поредно ново дъно
15-07-2010 - 23:26:27
avatar
да живи и сдрави са ,нека увайаваме купувачи ,и най-сетне тези със кащите
и аз желае един ден в каща ,ама вижда как се дига под 200 с три нули евреи... еврата де нема има нищо подобаващо winking smiley особено на тоя пример smiling smiley

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Честито поредно ново дъно
16-07-2010 - 00:18:40
avatar
Quote
drakkar
Quote
ASSETION
Ламята писка за апартамент - жернска и работа казал съм и като иска да си купува аз пари за глупости не давам - ама натиска пустата усойница та и се вързах да ходя на огледи - това което видях ме накара да се замисля !!!

Култово изказване ! Това за жените е абсолютно вярно и моята е същата, но си мисля, че им е заложено генетично да се чувстват по-сигурни те и децата като имат собствен покрив. Ти как отбиваш атаките, моята като чуе по БТВ, че паднали цените и се почва - мрън, мрън .... Аз много не й се връзвам на акъла / то ако бях щях да съм като имотко сега :] / ама как да й обясня, че не искам да плащам за нещо дето не струва и половината ? Ако си спомняте и рекламата с Данчо беше подобна - каквото кажеше жена му и той слушаше. Изобщо тия дето правят рекламите са и психолози и знаят къде да насочат вниманието.

Как да отбием атаките на женурята дето напират за копторче?

Планира се почивчица може някой път кат не се работи петък или понеделник (лонг уикенд). Да не е нешто помпозно – скромно и нормално. Издебнете момента в който тя е във възторг от нещо женурята са емоционално манипулативни и лесно жа се справите. И тогава е вашият момен да забиете кола в доматите с изречението : Представи си любов моя как ще се лишим и нас и децата от възможноста да се наслаждаваме на тези дребни удоволствия ако се заробим с някой коптор душегубка с криви стени и мухлясали тавани! Как ще плащаме на зли банкери и алчни брокери те да берат плодовете на нашият труд а ние да се гърчим като слаби кози на баир че техните деца да могат да просперират. Най важното е тя да остане с обеждението че закопуването на коптор – душегубка няма да се отрази добре на физическото психичното и цялостното изграждане на отрочето ви. И тогава можете и комплимент да и направите как добре се е справила с тапетите и как сама си е поправила миксера или нешо от този род. Женорята много обичат да им се прави вятър възхвалете я като че ли е поправила совалката, а тя сменила ламбата в килера. И внимавайте незнам змии ли са лами ли са ама имат слонска памет и след 20 години почват да навиват нещо като стара латерна.
Ох то няма край мъките с тях!

Ни копува ни продава
Re: Честито поредно ново дъно
16-07-2010 - 17:14:26
Абе в Драговищица няма ли по някоя къща още и за другите сривльовци, че ореваха форума.
Re: Честито поредно ново дъно
17-07-2010 - 09:56:26
avatar
Quote
Imotko
Абе в Драговищица няма ли по някоя къща още и за другите сривльовци, че ореваха форума.

А ти нямаш ли някой клиент да разходиш - ами висиш из форумите само ?
Re: Честито поредно ново дъно
17-07-2010 - 14:53:59
Quote
Imotko
Абе в Драговищица няма ли по някоя къща още и за другите сривльовци, че ореваха форума.

Тези сме ги оставили да търсите кандидат Англичани,Араби,Туземци и т.н. Сега сривльовците пазарим по морето, че лято иде.
Re: Честито поредно ново дъно
17-07-2010 - 15:40:44
avatar
Quote
Върколак
Сега сривльовците пазарим по морето, че лято иде.

Какво пазарите по морето. имоти ли?
Сподели, ако има далаверка да врътнем и ние някоя кинта.
Re: Честито поредно ново дъно
17-07-2010 - 15:47:40
Quote
2010
Quote
Върколак
Сега сривльовците пазарим по морето, че лято иде.

Какво пазарите по морето. имоти ли?
Сподели, ако има далаверка да врътнем и ние някоя кинта.

За сега риба. Имотите след 5-10 години има време.
Нали сме влогари и имотните ни плащат едни лихви и какво да ги правим караме по 2 месеца по хотели, че дано да ги похарчим.
Че банките разправят са нестабилни и съм притеснен.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-17 15:58 от Върколак.
Re: Честито поредно ново дъно
17-07-2010 - 22:58:46
Ново влогарче си имаме? Или някое маскирано старо. Че имат нужда от помощ сривлетата-имат, ама предвид пазара и господ не може да им помогне.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход