Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И цените ще РАСТАТ! *angel*

Публикувано от valsodar 
И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 09:13:56
avatar
Quote

През 2009 г. най-много жилища на 1 000 души от населението са регистрирани в областите Перник - 725, София - 712, Видин - 654, Ловеч - 641 и Габрово - 625.

А някои тук се смееха над това, че всеки 2-ри в София е с жилище?
Уви, не е всеки втори - повече са!

Но, цените ще растат, нали?!

Да живее Вечният Ъп!
Да се свети името му!
И да не забравяме глупците, кланяли му се през годините! *angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:04:47
avatar
Да, за София - ако приемем средно 3 души = едно семейство - на всяко семейство се падат по 2,14 броя апартаменти. А нали знаете закона за търсенето и предлагането и последствията за цените :] Икономика на предлагането ! Направо задминахме САЩ ! КЕФ !!!
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:05:39
Quote
valsodar
Quote

През 2009 г. най-много жилища на 1 000 души от населението са регистрирани в областите Перник - 725, София - 712, Видин - 654, Ловеч - 641 и Габрово - 625.

А някои тук се смееха над това, че всеки 2-ри в София е с жилище?
Уви, не е всеки втори - повече са!

Но, цените ще растат, нали?!

Да живее Вечният Ъп!
Да се свети името му!
И да не забравяме глупците, кланяли му се през годините! *angel*

Защо първо пишеш, а после четеш? Виж какво е написано - София област! София град е друго нещо. Нали се сещаш колко са жителите в Братушково, Чибаовци и т.н., които ако не знаеш са в София област и колко са жителите на тези места.
Ако те интересува, в София област някои локации са под 10Е на м2. Успех в покупките!
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:22:22
Ле-ле, ама ти и това ли не знаеш ?! Разликата между София - област и София - град е точно колкото между Лондон и Лом !
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:24:45
avatar
За моят успех в покупките не бери грижа, за това аз сам мога да се погрижа при това доста добре winking smiley

Около 350-400 хиляди необитаеми жилища има по груби сметки , ако се съпостави % на собственост спрямо глава от население и средният брой обитаващи едно жилище, та дори и тази груба сметка да касае София област + София-град в нея, пак няма как да излязат сметките на спекулантите, купували с Инвестиционна цел smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:32:19
Че не са много апартаментите на човек Я например сакам да имам 15-20 апатрамента, обачи ако не паднат на 149Е трудно ше ги събера толкоз, а иначе са ми като хоби, обичам да имам апартаменти
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:35:48
Дичо ако използваш сравнението между София и Лондон ще има същиа ефект както Лом и Лондон. Един от първите ми постове беше че не можем да сравняваме цените на НИ в София с цените на НИ в Лондон, ама и това доживяхме през тези години да видим подобни цени. Аз още си мисля, че има хора които си вярват че 1000 евро люлин 1 си е добра сделка за панелка на 15 етаж дори ЕПК да е.

Лондон е все още финансовата столица на Европа.
София е финансовата столица на какво, довърши ако искаш?

Апартамент в Стрелбище за скромните 190 000 евро, че те са толкова и в момента в Лондон(има и по ефтини).
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:51:50
avatar
Quote
valsodar
Quote

През 2009 г. най-много жилища на 1 000 души от населението са регистрирани в областите Перник - 725, София - 712, Видин - 654, Ловеч - 641 и Габрово - 625.

А някои тук се смееха над това, че всеки 2-ри в София е с жилище?
Уви, не е всеки втори - повече са!

Но, цените ще растат, нали?!

Да живее Вечният Ъп!
Да се свети името му!
И да не забравяме глупците, кланяли му се през годините! *angel*

не бе ,секи втори е схазаин *ok*
а неко и са с по 2МА хазаина:]

clap: :}
*ok*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 11:52:57
Quote
valsodar
За моят успех в покупките не бери грижа, за това аз сам мога да се погрижа при това доста добре winking smiley

Около 350-400 хиляди необитаеми жилища има по груби сметки , ако се съпостави % на собственост спрямо глава от население и средният брой обитаващи едно жилище, та дори и тази груба сметка да касае София област + София-град в нея, пак няма как да излязат сметките на спекулантите, купували с Инвестиционна цел smiling smiley

Ако ми дадеш линк към тази ценна информация за 400 хиляди необитаеми жилища в София ще съм ти много благодарен. Също така недей да бъркаш необитаеми и безстопанствени. Аз имам лични наблюдения за 6 необитаеми жилища, ама какво от това? Никой от собствениците няма да те покани да ти ги подари. Две са на някаква рускиня, която още никой в кооперацията не е виждал, ама си има пълномощник, който си плаща всички разходи и присъства на всички събрания. Едно е на някакъв българин от Манчестър ако не се лъжа, две други са на българи в Испания, а на шестото собственика май живее във Видин или Монтана (ако е много важно ще проверя). Никой от тук изброените не е тръгнал да продава нито да дава под наем. И техните апартаменти по никакъв начин не могат да ти влязат в статистиката.

Колкото до грубата ти сметка - не, не касае София област + София град. Касае ти само София област. Отвори сайта и провери средни цени за София област и ги сравни със средни цени за София град и се включи малко по-подготвен.

Да те улесня:
Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби
Град: София област
Средна цена на имотите в извадката 89712.11 евро
Средна цена на кв.м: 219.96 евро

Резултати от вашето търсене на:
Тип : продажби
Град: София
Средна цена на имотите в извадката 152127.18 евро
Средна цена на кв.м: 851.46 евро



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-12 11:58 от Пламен Николов.
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
12-07-2010 - 12:13:46
Quote
peterbg
Дичо ако използваш сравнението между София и Лондон ще има същиа ефект както Лом и Лондон. Един от първите ми постове беше че не можем да сравняваме цените на НИ в София с цените на НИ в Лондон, ама и това доживяхме през тези години да видим подобни цени. Аз още си мисля, че има хора които си вярват че 1000 евро люлин 1 си е добра сделка за панелка на 15 етаж дори ЕПК да е.

Лондон е все още финансовата столица на Европа.
София е финансовата столица на какво, довърши ако искаш?

Апартамент в Стрелбище за скромните 190 000 евро, че те са толкова и в момента в Лондон(има и по ефтини).
Дай пример за апартамент в Лондон за 190 000 евро.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход