Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И цените ще РАСТАТ! *angel*

Публикувано от valsodar 
Анонимен потребител
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 15:53:53
Тази година си е здрава далавера
1) "всички" деца до 12 години са безплатно. Е, надали можеш да вкараш повече от 2 деца в двойка стая, но пък си е идеално за 4 членно семейство.
2) чадърите и шазлонгите на плажа са безплатни.

Като гледам и цените са сносни - двойка стая all inclusive *** идва между 130-160 лева на ден през втората половина на Юли и първата на Август. Това за 4 членно семейство си е "върха на сладоледа".
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 15:55:03
avatar
Quote
Joan
Аз пък ей това си харесах - лодка за 110 000 паунда в Хароу.
Кеф ти на едно място, кеф ти плаваш си. Ама май не дават да плаваш sad smiley

Ей тва е по-добро за нашите условия. Тук реките много няма.

Дори има остъклен балкон. Може вечер да го изтряскаш и на жълтите павета даже.
Ръгаш му идин кастофон и волумето на макс със мазна чалга. Бая народ ще ти завижда.
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 16:09:26
Този таралясник го отстъпвам на друг :]

Обаче онази лодка в Хароу ме разби окончателно - близо 5000 паунда годишна такса поддръжка eye popping smiley Демек около 400 паунда месечно само за поддръжка *xxx* При това след като е платена цена от 110 000 паунда за тия келяви 26 кв.
с 4 кв спалня и 10 кв дневна.....

Какво толкова й поддържат на тая лодка?!
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 16:27:59
Тинки, струва си заради зеленината и големите пространства между хотелите, които, между другото, макар и отдавна, са много добре проектирани, а и са реновирани (поне тези с 4 звезди са) . Там ще сме smiling smiley

Да те питам за тризвездните, не знам дали са реновирани. Ти в кои хотели си бил? Може и на лични, да не спамим темата



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-13 16:29 от Joan.
Анонимен потребител
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 17:06:30
Бил съм в:
Вита Парк - 2 пъти, Орхидея Парк, Оазис.

Стаите във всички хотели са еднакви.

На мен специално по ми харесват хотелите отзад в парка, а не тези на плажа.
Повече заленинка, детски площадки, по-големи басейни (примерно в Орхидея парк имаше мисля 4 или 5 басейна + някаква катерушка в басейна).

Оазис и другите 3-звездни по главната не ти ги препоръчвам:
1) малки са
2) не са правени за ол инклузив, при което просто кухнята не смогва
3) малки басейни, но пък аниматорите компенсираха

Ориентирай се към големи хотели - много повече възможности и от към храна и от към забавление.

Общо взето добре е да попълниш някоя бройка в хотел дето се пълни от един туроператор, а не от десетина. Просто един туроператор осъществава много по-добър контрол отколкото десет.
Last minute офертите понякога са най-добри - запълваш бройка на някой отказал се.
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 17:11:01
къде сте тръгнали да сравнявате Лондон с София smiling smiley

Впрочем в София по време на балона някои си накупиха и по-скъпо (като изключим Челси и Кензингтън и други скъпи и централни квартали), щото инвеститорите тука бухат и общи части към 20 процента. Ама не е луд тоя дето яде зелника... smiling smiley
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
13-07-2010 - 17:40:22
Quote
Joan
Този таралясник го отстъпвам на друг :]

Обаче онази лодка в Хароу ме разби окончателно - близо 5000 паунда годишна такса поддръжка eye popping smiley Демек около 400 паунда месечно само за поддръжка *xxx* При това след като е платена цена от 110 000 паунда за тия келяви 26 кв.
с 4 кв спалня и 10 кв дневна.....

Какво толкова й поддържат на тая лодка?!
На лодката нищо не и поддържат. Предполагам идва от събирането на отпадните води.
Но пък е акостирала на хубаво място. smiling smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-13 17:41 от dragula.
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
14-07-2010 - 09:02:50
Мерси, Тинки, на мен пък повече ми се иска хотел на самия плаж, но ще помислим.

Как е олинклузив в 3 звезди като меню - разнообразие, качество? Аз съм била в 4 звезди и храната беше разкошна.
Анонимен потребител
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
14-07-2010 - 09:13:09
Всичко зависи как се пълни хотела и колко е голям.

Малките хотели и да искат нямат възможност за голямо разнообразие.
Големите ако се пълнят само от един туроператор - има разнообразие(просто туроператора го изисква), ако са от много - може и да няма разнообразие по между дните, но пък ако имаш 10 еднакви манджи всеки ден - за 10 дена ще ги опиташ всичките.

Примерно 2004 Вита Парк се пълнеше само от един немски туроператор и беше чудно. През 2008 го пълнеха доста туроператори и храната беше еднообразна. Миналата година в Оазиса имаше по 3-4 манджи за обяд, което сравнено с над 10 във Вита Парк си беше като студенстки стол. Ама пък хотела беше малък и просто нямаше възможност за повече.
Re: И цените ще РАСТАТ! *angel*
14-07-2010 - 09:44:38
Мерси, Тинки, ясно. Мисля, че все пак ще се спрем на 4 звезден smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход