Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 16:21:02
avatar
Quote
ТОРТКО
Грубо си е нема спор. Но има и още по грубо кога ти продадът мухлясал коптор душегубка или хралупа за ремонт до тухла с бонус съсед кат този.

Цирк не цирк – товае то сега! Имота се продаде ко берете вии душа?

Тортко, що го даваш този възрастен човек за сплашване на аудиторията.
При един разговор с него може да се окаже, че е почтен и начетен господин.
Това, че системата го е смачкала, не зависи от него.
Недей така подигравателно да правиш заключения по една снимка.
Светът не се състои само от манекени и холивудски звезди.
Не вярвам и ти да си съсед с Клаудия Шифър или Ел Макферсън.

Виж за мангалите, там съм на друго мнение.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 17:02:42
avatar
TZARS никого не плаша. Слагам снимки иначе ще трябва да изпиша 10 страници. Анализирай детаилите всяко нешо, от мръсните стъкла до дограмата на заден план, пуловера с дупка, яката на ризата позата която е заел. Всичко това крещи за една мизерия кято се тръби и разгласява колко и добре да се живее в нея. За системата няма да говора само жа запитам системата ли е виновна та тез идиоти?





И съседа ми е на 90 години но системата го е направила човек който уважава себе си с зачита правата на другите. За 10 години никого не е влезнал в моят двор и ограда нямам 3 метра единствено ме пита може ли да спира с неговата кола на част от мойто парко место пред къщи когато трябва да си разтовари покупките.

Ни копува ни продава
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 17:04:36
Колеги,
то тази къща в Драговищица се е дискутирала вече тук !! Ако потърсите из форума ще намерите същите снимки на гордия собственик и наш форумен колега. Май я купи за няма и 20К евро, ако не се лъжа. Кога и се нарадва, кога я даде за продан на търг!!! clap:*ok*

Както казваше друг уважаван от мен форумист, имотите се купуват и продават от една групичка хора, дето си въртят едни и същи пари. Няма лошо! Децата го наричат "менкане". winking smiley
Да му е честито на продавача *beer*
А на купувача *smiley_ahh*
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 17:32:10
Quote
Оноре
Колеги,
то тази къща в Драговищица се е дискутирала вече тук !! Ако потърсите из форума ще намерите същите снимки на гордия собственик и наш форумен колега. Май я купи за няма и 20К евро, ако не се лъжа. Кога и се нарадва, кога я даде за продан на търг!!! clap:*ok*

Както казваше друг уважаван от мен форумист, имотите се купуват и продават от една групичка хора, дето си въртят едни и същи пари. Няма лошо! Децата го наричат "менкане". winking smiley
Да му е честито на продавача *beer*
А на купувача *smiley_ahh*

Ама не можа да се справи с финансирането, важно е да се уточни winking smiley и поради тази причина не закупи къщата в следсвтвие на което собственика премина към продажба чрез търг.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 18:03:43
A, така ли било, Жорес!

Менкането е станало с други участници.
Пак е ОК ! Важното е и двете страни да си мислят, че са направили голям удар. Всичко е наред , докато единия не схване , че всъщност са го ударили.

Ма мен се не ми се вярва, че са останали от тази порода купувачи. За тяхно здраве *drink1*
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 18:11:15
avatar
АААААААААААААААААА парите късички дошли! Да живее кешовика иначе каква ли човешка трагедия щеше да се разиграе за пореден път.

Мераклии за продажби много, мераклии за покупки съшо но парите мишките отнесоха!

И сега майтапа на страна знае ли някой теглен ли е кредит за покупката на тази къща? И процентът самоучастие какъв е.

Актове какви са издадени 13, 14, 15, 16 та горе долу всеки да си зглби некаква картина най накрая.

Ни копува ни продава
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 18:29:14
avatar
Quote
ТОРТКО
И сега майтапа на страна знае ли някой теглен ли е кредит за покупката на тази къща? И процентът самоучастие какъв е.
Почти съм сигурен, че покупката е само с кеш. Сумата не е голяма.
За имоти извън Варна банките пари не дават, допускам, че така е и за това селце.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 20:58:27
Quote
Оноре
A, така ли било, Жорес!

Менкането е станало с други участници.
Пак е ОК ! Важното е и двете страни да си мислят, че са направили голям удар. Всичко е наред , докато единия не схване , че всъщност са го ударили.

Ма мен се не ми се вярва, че са останали от тази порода купувачи. За тяхно здраве *drink1*

Чувал съм, че когато някой постигне успех предизвиква хорската злоба......
Понеже ме обвиниха вече в какво ли не да повторя аз се занимавам професионално с имоти и е нормално да правя добри сделки за себе си и клиентите ми - това са физически или юридически лица наели ме срещу заплащане, другите не ме интересуват.
Ако аз мога да направя удар както се изрази, това не означава, че хора които нямат моите познания могат да направят такъв - това ми е работата да помагам на клиентите ми да правят добри сделки.

През цялото време на писанията ми из форума /според някои полезни/ много са се опитвали да ме компроментират - всички неуспешно!

И понеже загатваш /подло дори не си сложил линк за да могат хората да видят реално за какво иде реч/ за някакви неща ето я ТЕМАТА за която говориш в нея описах цялата ситуация с мерака ми аз да купя къщата и с отказа ми в последсвтие да го направя поради чисто финансови причини, за емоционалното ми и финасово състояние няма как да убедя който и да било но съм качил - ФАКТИ, както ще кача и тук когато му дойде времето.

Е аз не виждам нищо ненормално искал съм да я купя, не съм успял, купува я някой друг, аз печеля пари и отразяване на бизнеса ми в три национални ефира единия с най - голям рейтинг, радвам се искренно на успеха, който постигнах заедно с екипа който работя.

Ползите освен моите лични /които сам съм си изработил/ са:
1. Доказах, че имот може да се продаде на частен търг и реално създадох алтернативен канал за продажба от който всеки може да се възползва безплатно /това е заложено в плановете ми от декември 2008г./!
2. Продавача взима повече пари!
3. Купувача е доволен доколкото видях го заяви лично от ТВ екарана!
4. След него има още трима готови да закупят имота на цена между 52 и 58хил. лева!
5. Пускам във форума реални данни от пазара - до сега неопровергани от злите езици /срещу всяко предположение обичайно излизам с факти/!

Вие плюещите ме се запитайте с какво допринесохте повече от мен в този форум, за имотния пазар няма да коментирам!

А конкретния имот се реализира благодарение на точната Ми и професинална гледна точка, къщата е много добра на общия фон, цената е под себестойност /нормално за пазарната обстановка/, ако някой от тук присъстващите може да сподели за имот, който продава в рамките на месец и половина да е прегледан над 7500 пъти средно по над две минути и половина, и да е направил над 50 огледа да каже ще се радвам да го поздравя и бих си партнирал с него /човешкия ресурс е проблем, поне за нивото, което аз гоня/.

Айде със здраве

Успешни сделки на всички winking smiley
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 22:45:47
avatar
А така каза ли ви го?
Той и Асен ви разправяше едно време ама вие еретик го изкарахте.
Куку направо бяхте готови да го линчувате.А
А АЗ сигурно съм със смъртна присъда.

Ни копува ни продава
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 23:00:29
Защо със смъртна, нямаш никакви заслуги още.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход