Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
16-05-2011 - 23:32:58
avatar
Quote
dodo2

Камелия определено има някаква сериозна семейна драма с децата си :}

Собствените проблеми постоянно се опитва да прехвърли на случайни хора по форумите. На всеки му обяснява за "мама и тате". Камелия, какво става, децата ти недоволстват от панелката в Люлин, детската стая, от това, че краката им стърчат от детския креват ли (твои думи към greenbul)?

Ще се пукнеш от завист и яд, препоръчително е да не отваряш форума повече - концетрирай се върху готвенето и хапчетата.

Хи,хи!
За какво да ви завиждам, бе Додко2?
За това, че по цял ден рИвете из форумите, как всичко ви е скъпо и колко добре е да нямате нищо?
На теб кой и за какво да ти завиди?
Че за всичкото време в града, не смееш да го обиколиш, че да видиш кое- как е?
Че най- голямото ти преживяване е да хапнеш на тераса, любувайки се на зеленината, сред която са разположени жилищата на собствениците, които безспир оплюваш?
Дали въобще има някой, дето да не е наясно, кой завижда до сълзи, та затова непрекъснато обяснява, как нямало нужда да има жилище?
Ако някога имаш деца и на всяко успееш да осигуриш апартамент в столицата, ще разбереш дали ще има причина да недоволства.:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
16-05-2011 - 23:43:14
avatar
Знаеш ли колко деца трябва да народя smiling smiley Е затова завиждаш, вече веднъж ти го казах - завиждаш, че има хора, които:
- имат не едно "собствено жилище в София";
- имат достатъчно спестявания да си купят още;
- не им пука толкова от цените на имотите, защото не си смятат имотите като единствения капитал и даже искат цените да паднат и да спре зомбирането на стадото, така че да се развиват други отрасли.

А в същото време, ти си се забила в панелка в гето с прекрасни съседи, нямаш финансова възможност да пръднеш и единственото, което ти е останало е завистта и фантазията да създаваш някакъв собствен илюзорен свят, в който се чувстваш поне малко по-комфортно. Много по-лесно е с хапчета, иди на доктор специалист, да предпише правилните.

А ако случайно си и в климактериум, тогава положението е взривоопасно и май не може да ти се помогне на дадения етап smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
16-05-2011 - 23:55:51
avatar
Прави впечатлеине, че Камелия доста се е озлобила, явно гладът я е налегнал и е станала раздразнителна, само не знам защо не си намери втора и трета работа вместо да сипе омраза тук по цял ден. Ками няма нужда да ми отговаряш, глупостите ти не ги чета изобщо.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-05-2011 - 10:41:50
avatar
Quote
gekko
Прави впечатлеине, че Камелия доста се е озлобила, явно гладът я е налегнал и е станала раздразнителна, само не знам защо не си намери втора и трета работа вместо да сипе омраза тук по цял ден. Ками няма нужда да ми отговаряш, глупостите ти не ги чета изобщо.

Гечко, не изглупявай като форумния клоун, освен ако не искаш да го заместиш!
Като не ме четеш, защо пишеш глупости, родени от ограниченото ти съзнанийце?
Защо демонстрираш ранна склероза, забравяйки че лично съм ти обяснила откога съм сменила работата си и се занимавам с друго?
Или, по- лесно е да си чукча- писател, вместо чукча- читател?:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-05-2011 - 13:50:37
avatar
Ей тва критическата не прощава на никого…
и що не си седне на задните части ,ами се излага пред децата …
Забелязвам, че понякога се държи странно и реагира твърде емоционално...:g:
Спокойствие му е майката, не и обръщай много внимание, не влизай в конфронтации, погледни ситуацията отстрани, ще видиш колко е смешна, а не трагична



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-17 14:07 от Камито.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-05-2011 - 14:19:16
avatar
Quote
Камито
Ей тва критическата не прощава на никого…
и що не си седне на задните части ,ами се излага пред децата …
Забелязвам, че понякога се държи странно и реагира твърде емоционално...:g:
Спокойствие му е майката, не и обръщай много внимание, не влизай в конфронтации, погледни ситуацията отстрани, ще видиш колко е смешна, а не трагична

Хи,хи!
На жена е простено да реагира дори и " твърде" емоционално, ама на индивиди от мъжки пол, да се тръшкат и рИват че всичко все не им е по джоба, не им отива.
В едно си прав- трагични представители на мъжкото съсловие сте, но ситуацията, в която сами се поставяте, е доволно смешна.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
17-05-2011 - 15:17:12
avatar
Quote
dodo2
Знаеш ли колко деца трябва да народя smiling smiley Е затова завиждаш, вече веднъж ти го казах - завиждаш, че има хора, които:
- имат не едно "собствено жилище в София";
- имат достатъчно спестявания да си купят още;
- не им пука толкова от цените на имотите, защото не си смятат имотите като единствения капитал и даже искат цените да паднат и да спре зомбирането на стадото, така че да се развиват други отрасли.

А в същото време, ти си се забила в панелка в гето с прекрасни съседи, нямаш финансова възможност да пръднеш и единственото, което ти е останало е завистта и фантазията да създаваш някакъв собствен илюзорен свят, в който се чувстваш поне малко по-комфортно. Много по-лесно е с хапчета, иди на доктор специалист, да предпише правилните.

А ако случайно си и в климактериум, тогава положението е взривоопасно и май не може да ти се помогне на дадения етап smiling smiley

Ти съвсем изтрещя, завалията!
Изреждаш нещата, които нямаш и за които непрекъснато твърдиш, че уж не са нужни на хората, а после ми приписваш завистта, която те тресе, нищо че аз и жилища си имам, и децата съм си отгледала, пък и за разлика от теб и сие, не рева по форумите колко ми е скъпо всичко.
Че си смешен, ясно, ама че логика грам нямаш, този ти пост окончателно и безвъзвратно го доказа.:]
То, да беше ти в климактериум, някакси да разбере човек, що ги приказваш врели- некипели.
Ама, така е то- комплексите разболяват.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-05-2011 - 05:10:19
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Знаеш ли колко деца трябва да народя smiling smiley Е затова завиждаш, вече веднъж ти го казах - завиждаш, че има хора, които:
- имат не едно "собствено жилище в София";
- имат достатъчно спестявания да си купят още;
- не им пука толкова от цените на имотите, защото не си смятат имотите като единствения капитал и даже искат цените да паднат и да спре зомбирането на стадото, така че да се развиват други отрасли.

А в същото време, ти си се забила в панелка в гето с прекрасни съседи, нямаш финансова възможност да пръднеш и единственото, което ти е останало е завистта и фантазията да създаваш някакъв собствен илюзорен свят, в който се чувстваш поне малко по-комфортно. Много по-лесно е с хапчета, иди на доктор специалист, да предпише правилните.

А ако случайно си и в климактериум, тогава положението е взривоопасно и май не може да ти се помогне на дадения етап smiling smiley

Ти съвсем изтрещя, завалията!
Изреждаш нещата, които нямаш и за които непрекъснато твърдиш, че уж не са нужни на хората, а после ми приписваш завистта, която те тресе, нищо че аз и жилища си имам, и децата съм си отгледала, пък и за разлика от теб и сие, не рева по форумите колко ми е скъпо всичко.
Че си смешен, ясно, ама че логика грам нямаш, този ти пост окончателно и безвъзвратно го доказа.:]
То, да беше ти в климактериум, някакси да разбере човек, що ги приказваш врели- некипели.
Ама, така е то- комплексите разболяват.
Бре тая брокерката Камелия нема озаптяване ! Камелия развя белия байряк и призна че е затворила агенцията и сега се занимава с "други неща", докато отмине кризата" .Интересно е че и тук не пише кака Джоан, именно от този форум започна нейната ъпърска кариера.Гледам тук че в последния си пост от април е обещала да ревизира прогнози като излезнат данни за безработицата и БВП за първо 3-месечие, дано за това да се е покрила, а да не и се е случило нещо.*huh*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-05-2011 - 09:17:00
avatar
Quote
Камито

Бре тая брокерката Камелия нема озаптяване ! Камелия развя белия байряк и призна че е затворила агенцията и сега се занимава с "други неща", докато отмине кризата" .Интересно е че и тук не пише кака Джоан, именно от този форум започна нейната ъпърска кариера.Гледам тук че в последния си пост от април е обещала да ревизира прогнози като излезнат данни за безработицата и БВП за първо 3-месечие, дано за това да се е покрила, а да не и се е случило нещо.*huh*

Какъв бял байрак те гони- вече трета година работя друго........не докато отмине кризата, а защото нямам навика да се връщам назад.
При мен и при някои други, за разлика от при теб, нещата се променят и нещо се случва.
А ти само никовете си сменяш, но ревовете ти остават пак същите.:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
18-05-2011 - 10:58:15
avatar
Quote
камелия

Какъв бял байрак те гони- вече трета година работя друго........не докато отмине кризата, а защото нямам навика да се връщам назад.
При мен и при някои други, за разлика от при теб, нещата се променят и нещо се случва.
А ти само никовете си сменяш, но ревовете ти остават пак същите.:]

Ааа, всичко ми стана ясно сега - , да изпушим Лулата на Мира .По-добре на сергията ,малко пари ,но спиш спокойно и не се оглеждаш всеки път ,когата се прибираш у дома в Люлин ,дали някой излъган купувач не те чака ...
Ето един виц за теб :
" Влиза клиент в канибалски ресторант. Сервитьорът му носи менюто. Човекът чете: „Мозък от физик - 10 цента; Мозък от математик - 15 цента; Мозък от инженер - 30 цента", и така нататък. Стига до края на менюто. Там пише: „Мозък от брокер - 1000 долара". Клиентът учудено пита сервитьора: „Тази цена за брокерите защо е толкова висока? Сигурно е някаква грешка." „Не е грешка - отговаря му сервитьорът. - Знаете ли колко брокери трябва да убием, за да съберем мозък за една порция?"
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.