Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 11:16:19
avatar
Quote
javcho
[

Сахибе, разликата от газифицирана къща и това да готвиш на газова бутилка, която да ходиш да пълниш, нареден на опашката с останалите бедни сиромаси, е точно толкова голяма, колкото и разликата от теб до среден инвеститор.

Дойдохме си точно на думата.
При теб става дума точно за СТОТИНКИ, Сахибчо.



Точно типичин панелособственик си.
Глад и мизерстване, но горд панелособственик.
И кредити теглил, великия слатински инвеститор, на всичкото от горе.

Теб ще те погребат с панелката сигурно.
Или направо ще те погребат В панелката, защото нама да имат пари за погребението дори.

Давай съвети на някой по-глупав и по-беден от теб, Сахибчо, защото обратното някак си не е подходящо.
Виж ти! Явчо бил по-богат от мене. На какво си по-богат бе явчо? С дрехи и храна ли измерваш богатството? Нещо много си се объркал мальчик:]
Ти една смислена инвестиция имаш ли или само снимаш стари БМВ-та? Като сезонен работник на Какао бийч няма как да прокопсаш:} И за газовата бутилка не си разбрал. За разлика от тебе съм живял доста по-дълго и газовата бутилка я ползвах когато се ожених. Сега не ползвам такава от години. А че ти си сиромаха си личи с това какви снимки качваш. Ти си съвременния прототип на Бай Ганьо. Може да те кръстим Бай Явчо:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-21 11:17 от панелообитателя САХИБ.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 11:39:23
Quote
панелообитателя САХИБ
Виж ти! Явчо бил по-богат от мене. На какво си по-богат бе явчо? С дрехи и храна ли измерваш богатството? Нещо много си се объркал мальчик:]
Ти една смислена инвестиция имаш ли или само снимаш стари БМВ-та? Като сезонен работник на Какао бийч няма как да прокопсаш:} И за газовата бутилка не си разбрал. За разлика от тебе съм живял доста по-дълго и газовата бутилка я ползвах когато се ожених. Сега не ползвам такава от години. А че ти си сиромаха си личи с това какви снимки качваш. Ти си съвременния прототип на Бай Ганьо. Може да те кръстим Бай Явчо:]

Дори на имоти, Сахибе.
Нали не си забравил, че аз имам поне 1 имот в София?
Останалите сте само виртуални собственици, до доказване на противното.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-03-21 11:47 от javcho.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 11:55:42
avatar
Quote
javcho

Дори на имоти, Сахибе.
Нали не си забравил, че аз имам поне 1 имот в София?
Останалите сте само виртуални собственици, до доказване на противното.
Поне? Имаш само един подарен от мама и тати*yes* Такива нотариални актове мога да ти покажа веднага поне 3 само за София. Други два са ми в трезор. А мога да ти покажа два и за извън София на радиус по въздух до 50км. Говоря за монолитни жилища, не за панелки. А не забравяй, че имам и магазини. Вярно, че панелките са най-доброто, но понякога трябва да се правят и компромисиwinking smiley А при тебе какво? Мама и тате ти подариха жилище за дето си изкарал едно семестърче в немско и ти веднага го изтипоса тук. Кой съм аз!
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 12:13:17
Quote
панелообитателя САХИБ
Такива нотариални актове мога да ти покажа веднага поне 3 само за София. Други два са ми в трезор.

Давай.
И един стига.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 12:29:22
Quote
javcho
Quote
ivorad

Джафчо, Преводачо:]

Френски, за какви преводи говориш, когато дори името ми не си превел правилно. winking smiley


Скъпи Преводачо от елитни световни езици, името ти не съм превеждал, а интерпретирал. При това доста вярно с оригинала. Защото си доказан помияр / малко по-възпитано казано - парвеню!/, следователно "Джафчо" чудесно подхожда на героически развъртяната ти опашчица!
Бау, баууууууу........
:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 12:54:03
avatar
Quote
javcho
Quote
панелообитателя САХИБ
Такива нотариални актове мога да ти покажа веднага поне 3 само за София. Други два са ми в трезор.

Давай.
И един стига.
Очаквай скоро Джавчо! Тесте от нотариални актове ще ти направя, но какво ще предложиш в замяна? Примерно един постинг: "Аз съм бедното бултериерче Джавчо" става ли?
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 13:36:32
Quote
ivorad

Скъпи Преводачо от елитни световни езици, името ти не съм превеждал, а интерпретирал. При това доста вярно с оригинала. Защото си доказан помияр / малко по-възпитано казано - парвеню!/, следователно "Джафчо" чудесно подхожда на героически развъртяната ти опашчица!
Бау, баууууууу........
:]

Френски, това че изглеждам по този начин в очичките на човек, при когото разходите за храна на семейството му възлизат на 150 лева седмично, не може да ме изненада. Ако е нужно да съм помияр, за да не ми се налага подобно живуркане, няма да се замисля изобщо.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 13:58:12
Quote
панелообитателя САХИБ
Очаквай скоро Джавчо! Тесте от нотариални актове ще ти направя, но какво ще предложиш в замяна? Примерно един постинг: "Аз съм бедното бултериерче Джавчо" става ли?

Чакам.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 15:41:21
Quote
javcho
Quote
ivorad

Скъпи Преводачо от елитни световни езици, името ти не съм превеждал, а интерпретирал. При това доста вярно с оригинала. Защото си доказан помияр / малко по-възпитано казано - парвеню!/, следователно "Джафчо" чудесно подхожда на героически развъртяната ти опашчица!
Бау, баууууууу........
:]

Френски, това че изглеждам по този начин в очичките на човек, при когото разходите за храна на семейството му възлизат на 150 лева седмично, не може да ме изненада. Ако е нужно да съм помияр, за да не ми се налага подобно живуркане, няма да се замисля изобщо.

Споко, няма нужда да се пънеш - ти СИ помияр. Само пълен помияр може да си въобразява публично, че качеството на един човек зависи от разходите му за храна!
:]
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-03-2012 - 16:58:22
avatar
Quote
ivorad

Споко, няма нужда да се пънеш - ти СИ помияр. Само пълен помияр може да си въобразява публично, че качеството на един човек зависи от разходите му за храна!
:]
E, недей така, Джавлес яде водорасли по 170лв. килото. Всъщност май яде всякакъв планктон. Скоро ще нагълта и солена водичка. Виждам, че много се кефи на темите на спада, явно и той се надява да си купи някой ВИ еФтинко, но кеша му бега по водорасли и менте "гучита":]
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.