Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-09-2010 - 16:55:17
Ето я най-хубавата новина: Започва проверка на 5000 заменки
http://dnes.dir.bg/news/komisia-zamenki-7120617?nt=11
Ще анулират 4900 заменки, ще съборят незаконните строежи, ще осъдят наглите октоподи и други мекотели.

И циганизацията не е толкова страшна - 3% от населението стигат, за да обработват цялата българска територия със съвременна земеделска техника. Останалото българско население ще се занимава с нанотехнологии и с музика. Поради липса на боклуци в България циганите ще емигрират на запад ... smiling smiley
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-09-2010 - 19:25:13
Quote
barbaron
Ето я най-хубавата новина: Започва проверка на 5000 заменки
http://dnes.dir.bg/news/komisia-zamenki-7120617?nt=11
Ще анулират 4900 заменки, ще съборят незаконните строежи, ще осъдят наглите октоподи и други мекотели.

И циганизацията не е толкова страшна - 3% от населението стигат, за да обработват цялата българска територия със съвременна земеделска техника. Останалото българско население ще се занимава с нанотехнологии и с музика. Поради липса на боклуци в България циганите ще емигрират на запад ... smiling smiley


Ти пък! Личи ти, че не познаваш българската действителност*xxx*. Дори и да влезе в български съд, делата ще приключат най-рано 2050
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
20-09-2010 - 19:49:30
Може и да приключат по-рано - преди да са започнали. Просто защото заменките са направени след подходящо и своевременно "поправени" закони. Както и всички срамни дела на кметове и областни управители, съдии и депутати...
Вижте усмивката на Палача - на кмета Софиянски, с която продължава да се кипри, след хвърлянето на прах в очите ни - проверки, дела, следствия!?...Това ще е и след проверката на хилядите заменки и на достойните им притежатели.
В прах и пепел е превърната страната ни - това виждат очите ми. И бетон - на мястото на зелени гори и приказни дюни.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 02:09:35
Quote
peterbg
Статията е добра в капитал. Истината е че не може човек да има преспективи в бг-то а каму ли добра заплата. Така че повечето хора могат още от сега да проучват къде е по добре да живеят и развиват в Европа, и ако това изисква ученето на чужд език нека започват сега защото после ще им струва много пари,нерви и време. фрази като ''абе аз един път дойда там и ще го науча лесно''' не съществуват. Стотици са ми минали през ''ръцете'' дето са ми го казали. Колкото повече българи емигрират толкова проблемите в България ще се задълбочават( Темата е дълга), това е като порой който отмива почвата от камъните и рано или късно те се озъбват това което се случва в бг-то. Циганите просто ще ускорят решението на много хора особенно в период на дълга и дълбока криза, в която един некъдърник излиза през ден и ти казва как сме излезли от кризата а ти продължаваш да мизерстваш и затъваш в дългове-та това е България- Една голяма Мафиотска пирамида. Чичовото,Вуйчовото,Тативото,Лелиното и секретарката която се праска с шефа си за малко по добра заплата и позиция ще се опитат да ви убедат в форума че само некърдниците и неможещите напускат, защото самите те са по зависими от вас отколкото вие от тях(трябват им работещи маймунки). Тяхното оцеляване зависи от вас. Без вас те ще трябва да наемат циганите на отговорни позиции където да носят отговорностиwinking smiley, това поне не го виждам да стане скоро време.

Затова всеки е ДЛЪЖЕН ДА ЕМИГРИРА ИЛИ МИГРИРА ПОНЕ ВРЕМЕННО АКО:
ще му донесе по добра реализация на умствените възможности, на кариерата му, ако заплащането ще е поне двойно по добро от бг-то, ако това ще доведе до по добър жизнен стандарт на него/нея и семейството.

А тези които ти обясняват че трябва да останеш и да се бориш иначе си дупедавец му теглете една по майчина линия и ако може и една и от мене, кажете му да си завре Хапартамента с който се е набутал и който е с РАЗЧУПЕНА архитектура в дупето. Опитайте се да му обясните макар че той/тя няма да ви разбере и дори може ви се измее, че колкото повече хора напускат държавата толкова по малко хора ще имат нужда от техните скъпоценни тухли и бетон заровени в нивата. Но пък за сметка на това циганите от тук нататък ще се увеличават главоломно, и ще бъдат новите имотни инвеститори*pardon* и ще могат да им ги купят така че да се притесняват много. За по възрастните от вас ще знаят че Българина винаги се усеща когато или са го прекарали тотално или когато вече няма път назад тоест накрая. 20 години учим този житейски университет но няма да вземем диплома защото май не сме научили нищо, а това е че нещата няма да се оправят и ще стават по зле.

Малко офтопик, не казаха ли от БНБ че има май 800 000 000 евро дефецит или не, няма страшно за другата година са определили да не е повече от 1 500 000 000 евро, а за по другата 2 000 000 000 евро --това май е 2012 година.Заебете какво ви говорят кукловодите а гледайте как се движи цената на златото и среброто, защото те са главните фактори за стрес на пазарите и несигурнастта като цяло, ако се покачват не е добре, не слушайте какво ви лъже финмина*yes**drink1*.

Драги Будала, май пак трябва да се срещнеш психо аналитика си*smiley_ahh*

Шльоки е забавен, но и мн. изнервен. Спокойно мила, вземи си пуканките и седни пред ТВ то, татко Обама ще те приласкае и всичко пак ще си доде на мястото! Спокойно, пак ще има работа, банката пак ще ти даде парици и така*smiley_ahh*


Сега сериозно. Ето какво ми се случи това лято. Събрали сме се българи на един басейн и една "красавица" взе че се изцепи: "Писна ми, колкото пъти се обадя на майка си все реве кога ще се прибирам? Какво иска нали и пращам парички"???:g:

Та така. Иванов и за отвъд океанските "инвеститори" е прав:cry:

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 04:22:03
*stop*Грешка!
Извинения към колегата Будала*bow* Имах предвид разбира се Пешката*pardon*

Хайде със здраве и не се косете много*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 04:40:18
Geto, извинявам се за малко личния въпрос, ама къде точно живееш? Ако си толкова "влюбен в България до фанатизъм", защо не си живееш в България (мерна ми се от някой пост, че си извън БГ или просто така ми се е сторило)? Много често има персонални причини и не е моя работа да се бъркам в тези неща, но има все пак някъкво разминаване? В коя точно България си влюбен? В тази на Полковник Драганов или в тази на Румен Петков, Румен Овчаров, Батето, Волен Сидеров и сие? Те и последните са страхотни "патриоти"... Полковник Драганов е починал преди няколко поколения, в последните 56 години България е тотално различна и това е реалността.

Няма желание за заяждане, просто питам от лично любопитство...
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 09:10:17
Полковникът е Дрангов, редактирай го.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 10:27:33
Гето не се коркай за родитетелите,аз отдавна съм ги изтеглил да бачкат на запада, Майка ми като чуе за бг-то и и побелява по един косъм, дори не иска да говорим много много на тази тема, не иска и да чуе за връщане следващите 5-7 години, и двамата ми родители искат пенсията от запада която обърната в левчета не е чак толкова зле. Колкото до мене пътят ми е отдавна утъпкан така че пак не се коркай. Колкото до родината, писал съм ти и преди да не я бъркаш с държавата, аз милея за родината но останалото ме отвращава. На края на деня искам да се развивам добре и да бъда заплатен добре, в бг-то това е само мечта, не говоря за 1500 лв месечна мечта а за нулата след нея. Дори вече не гледам бг новините.*yes*

Преди ти направих намек за подписите на дрангов. Преди години та дори и сега много хора в административните сектори и дори частните си слагаха портрети на Левски,Ботев,Вазов и Каравелов дори, така и не можах да схвана посланието. Отиваш на направиш поредната далаверка която е полузаконна но ако ти дойдат в кабинета ти си горд патриот и родолюбец с портета на Левски примерно. Освен останалите да вземем да слагаме подписи на А. Константинов и неговия герой Бай Ганьо-тоест олицетворението на Българската малка душица.smoking smiley
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 10:59:02
Родители изтеглиха децата си от клас с ромчета



[dnes.dir.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-21 10:59 от koqn.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
21-09-2010 - 11:01:42
Булкан, изясни се работата!
Ама недейте така се люшка - ту с др.Иванов ме сравнявате, ту с Камелия...
Утре ще се погледна в огледалото и няма да се позная*huh*
За последен път пиша - аз говоря от извора - НМА, тук и сега.
Може на някого в бранша да е зле, друг да е добре, трети ...
То и на мен един емигрант ми каза, че била зле работата "там", но аз не правя обобщения
върху нечии оплаквания, защото всеки знае себе си.
Да се оплакваш в Бг е в добрия тон и който не го прави, е подозрителен, така че аз по принцип Ви разбирам*ok*
Но като гледам при нас кои точно се оплакват, аз пък се изпълвам с разни подозрения...
Та-няма оправия, няма угодия
Още веднъж с най-добри поздрави и да веете високо българското знаме там, където и да сте
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.