Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
04-08-2010 - 14:24:26
Re: Банките
04-08-2010 - 14:51:29
Ммм? Катастрофално? Защото банките ще реализират неколкократно по-малки загуби, отколкото са били приходите им за години назад? Признавам си, нищо не разбирам от финанси, но и от анатомия не разбирам, но зная, че ако миналата седмица са ми порастнали ноктите с 2 милиметра и тази седмица си отрежа 1 мм от тях, няма да ми потече кръв.

П.П. Не ги мислете банките, те ако стигнат до загуба... Днес искаха да ми вземат такса за това, че тегля 4000 лв. от разплащателната (!) си сметка. Очевидно е защо е въведена тази такса при депозитите, при фиксирана падежна дата, но при разплащателна сметка ми дойде малко в повече.
Мисълта ми е, че при нашето законодателство, банките няма как да са на загуба, само ние обикновените хорица можем *xxx*,



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-04 14:57 от king_for_a_day.
Re: Банките
04-08-2010 - 14:57:34
avatar
Барба, проиграваш теоретични варианти или стъпваш на нещо реално?
Re: Банките
04-08-2010 - 15:18:15
Quote
king_for_a_day


П.П. Не ги мислете банките, те ако стигнат до загуба... Днес искаха да ми вземат такса за това, че тегля 4000 лв. от разплащателната (!) си сметка. Очевидно е защо е въведена тази такса при депозитите, при фиксирана падежна дата, но при разплащателна сметка ми дойде малко в повече.
Мисълта ми е, че при нашето законодателство, банките няма как да са на загуба, само ние обикновените хорица можем *xxx*,
:]Ми ти си ги изненадал! Откъде ще имат толкова налични и са се принудили да събират от клоновете,пък то вече директен разход-бензин ,гавази и т.н.Ако беше теглил 40 000 щяха да ги събират 3 дена!
Re: Банките
04-08-2010 - 15:40:47
Фло, то не е и съвсем майтап... като имат клонове през 2 блока едва ли не :] - клон, панелка, панелка, клон, магазин, панелка, клон... и т.н.
В същата банка ми се е случвало да не мога да си купя 1000 евро. Още по-забавно - преди около 2 години в една друга банка, традиционно любима предимно на пенсионери, ми казаха, че не мога да си изтегля няколко хиляди лв. депозит, въпреки че беше на падеж! Какво планиране имат изобщо? Ама как ги изненадах само - да тегля няколко хиляди на падеж...
Re: Банките
04-08-2010 - 17:04:12


Quote
TZARS
Барба, проиграваш теоретични варианти или стъпваш на нещо реално?

И двете ти предположения са верни smiling smiley
http://www.bnb.bg/bnbweb/groups/public/documents/bnb_download/bs_201006_a1_bg.xls
Re: Банките
04-08-2010 - 20:12:28
Картинки. И какво?
Re: Банките
04-08-2010 - 20:22:19

Quote
Imotko
Картинки. И какво?

Има картинки, които се сбъдват smiling smiley
Re: Банките
04-08-2010 - 20:47:25
Quote
Imotko
Картинки. И какво?

Диплом за кой клас имаш?
7-ми клас завърши ли?
Re: Банките
04-08-2010 - 21:28:22
Не ми е нужно да имам дипломи, за да знам, че не картинките правят бизнеса. Иначе нямаше да има криза, нали?
Щото на Уолстрийт и в тоя форум разбирачи от картинки има много, ама успели и познали от картинки поне в тоя форум има малко, да не кажа хич.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.