Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
1.9
Re: Банките
03-06-2012 - 20:35:26
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Вижте, че ще има нова усмирителна риза за Хампацата!
[www.investor.bg]
А НРАДЕВ ме оплаква за апартамент, чиято ипотека е 540лв. а наема му е 500. Ииииииииииииииии, голяма набутвация правя по ипотеката-40лъва на месец. Това дори социално - слаб пенсионер може да си го позволи бе лузъри!:}

Неща сметката ти куца . Може и да е вярна вноската по ипотеката, но откъде реши, че някой ще ти даде такъв наем?


Май на теб ти куца- виж реалността и стига си си завирал главата в пясъка! Колко по-малко да ми дадат за четиристаен апартамент в София?!eye popping smileyeye popping smiley
[www.imoti.net]

Ма то не беше ли в слатина ли, редута ли. Това в София ли е?
Re: Банките
03-06-2012 - 20:54:27
avatar
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Вижте, че ще има нова усмирителна риза за Хампацата!
[www.investor.bg]
А НРАДЕВ ме оплаква за апартамент, чиято ипотека е 540лв. а наема му е 500. Ииииииииииииииии, голяма набутвация правя по ипотеката-40лъва на месец. Това дори социално - слаб пенсионер може да си го позволи бе лузъри!:}

Неща сметката ти куца . Може и да е вярна вноската по ипотеката, но откъде реши, че някой ще ти даде такъв наем?


Май на теб ти куца- виж реалността и стига си си завирал главата в пясъка! Колко по-малко да ми дадат за четиристаен апартамент в София?!eye popping smileyeye popping smiley
[www.imoti.net]

Ма то не беше ли в слатина ли, редута ли. Това в София ли е?
Виж на картата. Във въпросният квартал четиристайните вървят на м2 колкото и тристайните около Е2,55 Х 108М2=Е275, 4 Ни повече , ни по-малко. Това са средни цени на база отдаване, а не мечти и разни черни сънища на пропаднялаци-апокалиптици:}:}
Re: Банките
03-06-2012 - 20:59:20
avatar
Сега последно, четиристайният дал ли си го под наем или не?
И въобще, дал ли си нещо от това, което имаш под наем, че да се фукаш с него?

Защото, ако от имотите ти не постъпват никакви приходи, те са изцяло в графата пасив, а пасива е със знак минус в баланса за годината smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Банките
03-06-2012 - 21:11:38
avatar
Quote
valsodar
Сега последно, четиристайният дал ли си го под наем или не?
И въобще, дал ли си нещо от това, което имаш под наем, че да се фукаш с него?

Защото, ако от имотите ти не постъпват никакви приходи, те са изцяло в графата пасив, а пасива е със знак минус в баланса за годината smiling smiley

Последно или предпоследно, това не е твой бизнес. Мой е!:] Половината съм дал, другата половина ремонтирам за да ги направя по привлекателни за окото, щото всички селтаци като видите нещо напудрено и лъскаво като оня ломския мангал , който е Ваш лакмус, почвате да кихате повечко.
Та понеже съм усетил, че всички селяндури са с претенции гледам да ги извозя по-надеждно, както се изразяваше по-старото поколение софиянци.:}
Интересно ми е обаче, че най-претенциозните пейзани са най-диви и с най-ниски инстинкти. Един идиот- ямболия с "туарег" още не си беше донесъл хладилник и посуда в един от имотите ми и го видях веднъж да ръфа траен салам с уста без да го е обелил и без да го е нарязал. Колко куриози с квартиранти мога да Ви разказвам, пълен потрес!:g: Не е истина!eye popping smiley
Re: Банките
03-06-2012 - 21:47:20
avatar
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Re: Банките
03-06-2012 - 21:50:46
avatar
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Достатъчно за да дразня разни лузъри, които изобщо нямат доходи от имоти, въпреки, че работят в АНИ!?:]
И ти казах да махнеш хотела на принц Суди, че ще му кажа за тебе Н......оff и ще ядеш бахура:} Добър приятел ми е.
Re: Банките
03-06-2012 - 21:58:01
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Достатъчно за да дразня разни лузъри, които изобщо нямат доходи от имоти, въпреки, че работят в АНИ!?:]
И ти казах да махнеш хотела на принц Суди, че ще му кажа за тебе Н......оff и ще ядеш бахура:} Добър приятел ми е.

Ти наистина си тотално изперкал....
Хайде звънни на добрия си приятел, дано не останеш разочарован, че принца вече няма нищо общо с Тримонциум....
И не знам кой е лузър, зададох ти конкретен въпрос, ама нещо май нямаш топки да ми отговориш....
Та....колко пИчелиш от рентване на имоти, господарю Сахиб ????
Re: Банките
03-06-2012 - 22:03:12
avatar
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Достатъчно за да дразня разни лузъри, които изобщо нямат доходи от имоти, въпреки, че работят в АНИ!?:]
И ти казах да махнеш хотела на принц Суди, че ще му кажа за тебе Н......оff и ще ядеш бахура:} Добър приятел ми е.

Ти наистина си тотално изперкал....
Хайде звънни на добрия си приятел, дано не останеш разочарован, че принца вече няма нищо общо с Тримонциум....
И не знам кой е лузър, зададох ти конкретен въпрос, ама нещо май нямаш топки да ми отговориш....
Та....колко пИчелиш от рентване на имоти, господарю Сахиб ????
А, имам топки , питай Мира. Печеля повече отколкото един непрокопсал подставен бригадир на АНИ и провинциален псевдофинансист.:}
Re: Банките
03-06-2012 - 22:18:56
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
mirandi
Ха,ха,хаааааааааааа
Сахиба имал бизнес.
Къв бизнес имаш ти, бря наборе ???
Четиристайния панеляк си го взел уж с шурето, уж от общината и уж с кредит.
Ама и така да е, от него си вътре с 20 кинта на месец заради ипотеката./другите 20 кинта да ги мисли шурето/
Двустайния панеляк е оня, наследствения, дето си наброил едно куфарче с кинти на чичо си за да стане твой.
Майната му, че и двата панеляка не ти излизат в регистъра.
Къщи по Пернишко викаш.
Едно, че ги нЕма в регистъра, ама и да ги има....на кой ги отдаде под наем бре ????
Остават старата и новата къща у Софето.
Дето имаш от тях по 1/2.
И дето ги стягаш вече колко години ????
Опс, забравих магазина от 10 кв.м, дето и от него обаче си с 1/2.
Та...колко ти са доходите от имоти, последно ????
Достатъчно за да дразня разни лузъри, които изобщо нямат доходи от имоти, въпреки, че работят в АНИ!?:]
И ти казах да махнеш хотела на принц Суди, че ще му кажа за тебе Н......оff и ще ядеш бахура:} Добър приятел ми е.

Ти наистина си тотално изперкал....
Хайде звънни на добрия си приятел, дано не останеш разочарован, че принца вече няма нищо общо с Тримонциум....
И не знам кой е лузър, зададох ти конкретен въпрос, ама нещо май нямаш топки да ми отговориш....
Та....колко пИчелиш от рентване на имоти, господарю Сахиб ????
А, имам топки , питай Мира. Печеля повече отколкото един непрокопсал подставен бригадир на АНИ и провинциален псевдофинансист.:}

Знаем какви топки имат платените драскачи...
Ето нещо от модератота на сайта magic от преди две години:

"От един момент нататък се е появил човек с ник ... не знам точно кой е първия, но един от никовете е sahib.
Той се е изказвал заяждащо и в някои случаи обидно към участниците във форума.
Модераторите не са смогвали да изтрият нявреме тези провокации (съжалявам, че сега не мога да цитирам, защото вече изтрих тези, които намерих, тъй като в голямата си част тези провокации не бяха по темата и не отговаряха и на правилото на форума да се придържаме към темата)"

"На самия sahib мога да кажа, че във форума няколко месеца нямаше проблеми (от невидимко насам) и всичко беше спокойно никой не обиждаше никого до неговото появяване. А откакто модераторските права на барбарон бяха махнати, злорадството и теми относно това , обидите към барбарон и останалите на sahib са много грозни и е с поредния бан. "

Та...да попитам модератора Magic...
Тоя сегащния Сахиб, оня sahib ли е ????
И защо днешния Сахиб е оставен, спокойно и без бан да си пише обидите и простотиите ???
Платен драскач у форума ли е ????
Сахибе, не очаквам отговр от теб, а от модератотра на сайта....
1.9
Re: Банките
03-06-2012 - 22:19:49
Ми твоя квартал го няма на картата на София бе Сахибе. В радомирско ли да търся
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.