Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
23-05-2010 - 00:17:53
Цените са ясни, там грешка не може да има, но по-интересно е развитието на ЕМИГРАНТСКО - ЦЪРВУЛКОВСКИЯТ форум и неговите участници - пълна пародия smiling smiley и как само лекичко се опитват да дръпнат някой от тук, да се регне в сайтчето им и да пише по нещичко там smiling smiley - такава жалка картинка не съм виждал много отдавана ...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
23-05-2010 - 08:09:01
Един пример.
Бях на Сънито миналата седмица - 15 МАЙ 2010.
Там се продава (или поне има обяви) под себестойност.
Апартаментите на "околовръстното" на съни - 89 ЕВРА квадратния метър. Пак повтарям 89 евра = 175 ЛВ.
Не съм ходил да разпитвам, щото нямам никакъв интерес.
А понеже знаят познатите че имам кеш и предлагат - апартаменти, вили, коли.
Последните предложения - къща на 40км от София - 12 000 ЛВ - в центъра на селото (къщата е по скоро за бутане)
Студио на Сънито (по скоро в началото на Влас) = 11 000 евра. Само дето е от затворен комплекс и подръжката е 800лв годишно
Както се казваше в една реклама - сега в провинцията скоро и в шопия. (или май обратното беше) :}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
23-05-2010 - 08:31:54
avatar
За себестойност може да се говори само за ново строителство.
При вилни и селски имоти - там такова животно "себестойност"няма.
Писал съм и преди, че на север от Плевен има къщи за 2.000 лв.
Като знам, че един "електромер" към Енергото е 700 лв. и един "водомер" към ВиК е 450 лв.
Какво остава за имота - къща, покрив, земя, ограда, дръвчета, свинарници,......................
То излиза, че имота се подарява.

Относно жилищата в Сънито за 89 евро / кв.м., то навярно има някаква уловка.
Примерно, сега плащаш 89 евро / кв.м. и допълнителни 50 месечни вноски по "Х" евро.
Допускам, че накрая ще излезе 500 - 600 евро / кв.м.
neo
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
23-05-2010 - 23:10:51
Наистина има голяма конспирация за срив на цените.Спешно сезираи арменския поп!:]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
24-05-2010 - 11:00:23
Сезирай и FBI , NASA , KGB и др. Подозирам ,че и извънземните много сериозно влияят на имотния пазар! Банките продават своята "стока" по-евтино поради липсата на купувачи. Паралелна медийна изява по НОВА , белким някой клъвне....
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
24-05-2010 - 11:37:10
Quote
paio
Сезирай и FBI , NASA , KGB и др. Подозирам ,че и извънземните много сериозно влияят на имотния пазар! Банките продават своята "стока" по-евтино поради липсата на купувачи. Паралелна медийна изява по НОВА , белким някой клъвне....

То да клъвне, да клъвне, ама след като вече всичкиса клъвнали не останаха шарани.
Клъвнеш на 7% и до една година станали 11-12% /с останалите разходи по обслужването - 13-14%/.
После, хората не искали да плащат.
Понятия като "фиксиран лихвен процент за първата година" звучат не само сранно, но и стряскащо.

[zdravbadi.com]
CR
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
26-05-2010 - 23:15:53
купено 2008 за 108 К, продадено наскоро за 140К

срив, не ами, мамата сй й и***ло.

тавански с огромна покривна тераса 85 кв.. еФтиния до шия.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
26-05-2010 - 23:27:26
avatar
Quote
CR
купено 2008 за 108 К, продадено наскоро за 140К

срив, не ами, мамата сй й и***ло.

тавански с огромна покривна тераса 85 кв.. еФтиния до шия.

Че ако си зададеш въпроса имот през 2008 за 108 К при тази инфлация равен ли е на 140К[ през 2010?НЕЕЕЕЕ това си е срив отвсякъде...:]Друго си е банките да ти дават висок процент на влог...Това е ПЕЧАЛБАТА!!!:}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
26-05-2010 - 23:28:51
В тая скапана сграда на Аспекти! Браво на продавача.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
27-05-2010 - 08:04:44
avatar
Ама си и вярвате?!:}

На голите увещания, как една изтеглена от сайт обява е сигурен знак за покупка и покупката е на 100% от оферираната цена посочена в обявата на сайта ?:}

Комиците нищо не струват пред вас, вие сте много по-добри в скеча! clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 08:07 от valsodar.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход