Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!

Публикувано от ivo107 
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
09-06-2010 - 12:53:50
Здравейте,

Ето интересна статия за кризата в евро-зоната.А и новите разкрития че лъжем със задлъжнялостта.

[news.bbc.co.uk]

Поздрави,

smoking smiley
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
09-06-2010 - 21:45:09
avatar
Втора, трета, четвърта вълна и иде потопа братя *bow*:]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
09-06-2010 - 22:32:25
Quote
Продавач
Втора, трета, четвърта вълна и иде потопа братя *bow*:]

Така и така си влязъл - я обясни как се купува парко място и как се описва като собственност и дали сделка за парко място издържа в съда ?
Рових в ЗУТ и дори в ЗКИР и не открих нищо ?????
Както е тръгнало скоро могат да сложат и автобусната спирка към цената на имота !
Питанката ми е сериозна
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
11-06-2010 - 13:40:55
Quote
dival
Quote
Продавач
Втора, трета, четвърта вълна и иде потопа братя *bow*:]

Така и така си влязъл - я обясни как се купува парко място и как се описва като собственност и дали сделка за парко място издържа в съда ?
Рових в ЗУТ и дори в ЗКИР и не открих нищо ?????
Както е тръгнало скоро могат да сложат и автобусната спирка към цената на имота !
Питанката ми е сериозна
Аз ще си ползволя да ти отговоря на въпроса - не се притеснявай, пари няма да ти искам.
ПАРКОМЕСТА не се продават, с тях може да се извършват само облагационни сделки- прехвърляне на право на ползване или отдаване под наем. - и това е при условие, че те са част от поземлен имот с разрешително за паркинг нямащ нищо общо с УПИ на жилищна сграда /т.е целия паркинг може да се раглежда като самостоятелен обект и може да се продава, но по-отделно НЕ.
Когата са част от УПИ на жилищна сграда, /подземни и надземни -то те са част от инфраструктурия и проект / не се одобряват проекти без необходимия%паркоместа спрямо апартаментите в нея/ и не могат да се разглеждат като самостоятелен обект. С тези паркоместа може да се разпорежда управителния съвет на собствениците на жилищната сграда прехвърляне право на ползване или отдаване под наем.Става въпрос за паркоместа не за гаражи.
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
11-06-2010 - 14:59:24
Quote
dival
Quote
Продавач
Втора, трета, четвърта вълна и иде потопа братя *bow*:]

Така и така си влязъл - я обясни как се купува парко място и как се описва като собственност и дали сделка за парко място издържа в съда ?
Рових в ЗУТ и дори в ЗКИР и не открих нищо ?????
Както е тръгнало скоро могат да сложат и автобусната спирка към цената на имота !
Питанката ми е сериозна

Отиди на "другия" форум, там всичко си пише за паркоместата. И да, продават се с нот. актове!
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
11-06-2010 - 15:44:40
avatar
Паркомястото си е имот.
Сделката се оформя като за най-обикновен друг имот.
Необходими: скица на УПИ-то, схема на ПМ, данъчна оценка, пари ............... и Нотариален акт.
Следва регистрация в Данъчното.
През тази седмица аз купих такова "чудо".
Данъчната оценка беше 16.000 лв.
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
11-06-2010 - 17:04:17
Quote
TZARS
Паркомястото си е имот.
Сделката се оформя като за най-обикновен друг имот.
Необходими: скица на УПИ-то, схема на ПМ, данъчна оценка, пари ............... и Нотариален акт.
Следва регистрация в Данъчното.
През тази седмица аз купих такова "чудо".
Данъчната оценка беше 16.000 лв.
А ма мен най-вече ме интересува ДАНЪЧНАТА ОЦЕНКА..... и ДЕКЛАРАЦИЯТА ЗА ГОДИШНИТЕ ДАНЪЦИ.......
Е признавам, че вие сте големи търговци и няма да се учудя, ако утре купите или продадете и автобусна спирка/ тя поне си има навес/.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-06-11 17:09 от mecho puh.
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
11-06-2010 - 23:15:55
Мечо, винаги съм се учудвал на категоричните мнения, изказани от любители. Защото не си юрист, нали?
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
12-06-2010 - 00:27:51
Quote
Imotko
Мечо, винаги съм се учудвал на категоричните мнения, изказани от любители. Защото не си юрист, нали?
Юрист, не юрист теб какво те боли.....?
Re: Есен 2010-Зима 2011 - Показатели за Втора Вълна на Спада!
12-06-2010 - 23:55:57
Не ме боли, не заблуждавай хората, които четат форума.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход