Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложения към модераторите

Публикувано от Пламен Николов 
Re: Предложения към модераторите
26-05-2010 - 22:21:53
Това малко ми пролича като призив на котарака Леополд smiling smiley
И на мен ми се иска да е така, но освен комерсиалното време в което живеем, познатият български манталитет и много други фактори, които тука се открояват в най-ярката си светлина, ме кара да мисля, че това е нежъзможно
При такъв случай регулирането на отношенията ни неминуемо трябва да е контролирано smiling smiley
Re: Предложения към модераторите
26-05-2010 - 23:56:42
avatar
Quote
Пламен Николов
Във връзка с последните събития във форума имам няколко предложения към модераторите. Дали ще ги приемете, ваша работа. На всички участници ни е писнало от хилядите теми на Пунди и от глупостите на 31-цата. В резултат на това много качествени хора си заминаха и сега се опитват да скалъпят нов форум Дали ще стане божа работа, по-вероятно не. А и нов форум не ни трябва. Ако се спазват някои прости правила форума може пак да го бъде.
Предложения:

1. Един участник - една тема дневно. Това се надявам да охлади ентусиазма на Пунди.
2. Един ник - един IP адрес. Може би е малко жестоко, защото така Пунди няма да може да говори със себе си. Ако желаете нека да бъде един IP адрес - три ника най-много.
3. Личните обиди да не се трият или банват - просто мнението да бъде във формат 3 пиксела. Това ще успокои почитателите на Асен1975. Едва ли би ги затруднило да четат гениалните прозрения на техния гуру с лупичка в ръка.

Ако някой се сети за още нещо, нека го публикува тук.




1и 2.Една партия-един народ.Така никой няма да може да говори със себе си,а ще се изповядва на ...Партията...Ако някой все пак проговори със себе си,ще бъде пращан в belene. com

3.Сега сериозно.Личните обиди са въпрос на възпитание,ген,среда...манталитет...Не може да облъчва някой с психосоматични "прозрения" за Апокалипсис ,да злорадства и да се гаври с хората,които са имали "глупостта" да купят имот,просто защото не може този някой да си го позволи никога и да очаква ,че нормалните хора ще замълчат.

Не е морално-меко казано-тази гавра да се допуска в сайт за ИМОТИ...

Или тече нормална дискусия,обоснована,не с вътрешният злобен глас на беден човек,който не може да си позволи имот,или с истерията на див продавач,искащ да съдере 3 кожи от одрано агне...или форумът се преименува на karlukovo. com и минава към Министерството на здравеопазването...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 00:28 от Перловец.
Re: Предложения към модераторите
27-05-2010 - 00:32:40
avatar
Quote
дидо
Quote
TZARS
Логично е той да заеме отбранителна позиция.

Не е лошо да си опресниш паметта.

Преди появата на този " индивид" - форумът беше далеч по-приветливо място.

Мързи ме да търся, но ако настояваш - ще намеря писаниците на "индивида", да прочетеш, че за изразено мнение от мен, веднага бях квалифициран като СЕЛТИК, като човек, който няма място тук и по-добре такива СЕЛТИЦИ като мен да не пишат, защото той имал седем имота.

Как да кажеш на такъв "индивид", че имам доста повече от него, че съм продал около двеста по морето 2008 г. - инвестирах успешно - а сега искам да инвестирам в производство?

Не можеш.

Той е най-великия.

Обади се и главният "докладвач":]
Re: Предложения към модераторите
27-05-2010 - 00:46:45
avatar
Quote
дидо
Quote
TZARS
Логично е той да заеме отбранителна позиция.

Не е лошо да си опресниш паметта.

Преди появата на този " индивид" - форумът беше далеч по-приветливо място.

Мързи ме да търся, но ако настояваш - ще намеря писаниците на "индивида", да прочетеш, че за изразено мнение от мен, веднага бях квалифициран като СЕЛТИК, като човек, който няма място тук и по-добре такива СЕЛТИЦИ като мен да не пишат, защото той имал седем имота.

Как да кажеш на такъв "индивид", че имам доста повече от него, че съм продал около двеста по морето 2008 г. - инвестирах успешно - а сега искам да инвестирам в производство?

Не можеш.

Той е най-великия.
.....................................................................................

Нека да каже този участник колко има ? Защо се срамува? А това че е продал 200, значи ли че собственик на автокъща който е продал 2000 коли е бил техен притежател?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 00:48 от СТОПАНИН ... ..
Re: Предложения към модераторите
27-05-2010 - 02:16:56
:}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-27 03:01 от barbaron.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход