Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложения към модераторите

Публикувано от Пламен Николов 
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 13:57:17
Quote
PER0
Quote
javcho
Този форум умря. Вижте че се пише в пъти по-малко.

Опити за съживяване забравете. Хората са обидени просто.

Другия и той едвали ще просъществува.

Чи от кво са са обидили? Я виж ко казва Жимито по горе:"
Собственик31, ...... Аз също едва ли бих могъл да посоча нещо обидно, написано от теб.... " Сигурно са обидени от цените и сега са са хукнали да оглеждат топ локейшъни по 149Е.....Усобено както еврото зе да пада......
*huh* *stop* :cry: eye popping smiley *sos*
NO COMMENT



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-18 14:01 от javcho.
Анонимен потребител
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 19:16:30
Quote
Dimitar.
Там е ядрото, което правеше този форум и тези хора имат и ще имат нужда от форум, без особено значение от мястото.

Пак повтарям този форум го има от 2003, а в новия са се изнесли хора писали последните 2-3 години.
Този форум го е имало и без тях и точно появата на тези хора през 2007-2008 година доведе до това, че примерно Joan, за тези които я помнят, изкоментира, че форума се е "развалил".

За мен има два вида хора - едните искат да изкажат вижданията си, другите да поспорят, да видят какви са агрументите на другата страна и т.н.
За първия вид хора са блоговете - мислят една седмица и изкарват една статия.
За втория са форумите - спорят си по цял ден и ако са "умни" ще извлекат достатъчно информация от да го кажем дори "провокации" към отсрещнатра страна.
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 19:29:56
Ilianm за мен развали много форума с обидите си по хората. Аз преди имах друг ник във форума и пишех още от 2003-та година.
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 19:40:07
avatar
Quote
Тинки Уинки
Quote
Dimitar.
Там е ядрото, което правеше този форум и тези хора имат и ще имат нужда от форум, без особено значение от мястото.

Пак повтарям този форум го има от 2003, а в новия са се изнесли хора писали последните 2-3 години.
Този форум го е имало и без тях и точно появата на тези хора през 2007-2008 година доведе до това, че примерно Joan, за тези които я помнят, изкоментира, че форума се е "развалил".

За мен има два вида хора - едните искат да изкажат вижданията си, другите да поспорят, да видят какви са агрументите на другата страна и т.н.
За първия вид хора са блоговете - мислят една седмица и изкарват една статия.
За втория са форумите - спорят си по цял ден и ако са "умни" ще извлекат достатъчно информация от да го кажем дори "провокации" към отсрещнатра страна.

----------------

прав си за хората,които искат да говорят,т.н. "говорони" - умни глави им направиха безплатна говорилня (блог) , където ги таргетират по целеви групи.........няма безплатна софра , но за ТЯХ е трудно да "хванат" цената на безплатния блог !
другата част от форумаджиите не са говорилници - те имат Търговски позиции (търсят ЦЕНА за покупка/продажба) и по дефиниция те са антагонисти (за теб е трудно определимо , но това е положението)!
Пазарът не е място за любов и противниците не се целуват- там се лее кръв
--------
т.н. Сривлюфци са прости момчета и момичета , защото Напуснаха БРАНДА за имоти,познаваемата марка-където могат да направят тезите си публични и отидоха в непознат форум- да се харесват и да нямат съпротива..........което ме кара да мисля,че те изобщо не разбират смисъла на словото и са от първата група !
класикЪ е казал: офцете и вълците ще спасят света , лошото е че първите привършват

----------
1.9
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 19:51:39
Моето предложение е да няма ограничения специално за местния идиот и 31-цата. Ако е необходимо, нека пишат за моя сметка, а аз ще престана.
Те са ми лакмуса за състоянието на определена група хора в момента и не искам да загубя тази уникална възмажност в близко бъдеще.
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 19:54:12
avatar
Quote
Jim
Как така "една тема ДНЕВНО". Я си помислете каква тема бихте пуснали в момента и да не се повтаря с другите теми. Ами утре каква нова тема ще измислите. Ами вдругиден. Ами другите участници... За мен е нормално всеки да може да пуска една тема МЕСЕЧНО.
Ако някой може да провери колко теми са пуснали Пл.Николов, Салвадор, пък и другите за една година назад мисля, че че се получат съвсем нормални резултати - едва ли повечето ще прескочат 1 тема месечно. Пък някой ако има голям зор за втора тема, ще помоли на "лични" някой друг да я пусне.
Собственик31, не правиш ли разлика между глупости и обиди? Аз също едва ли бих могъл да посоча нещо обидно, написано от теб....

А за мен е нормално всеки да пуска колкото теми иска. Ако няма интерес, ако няма кой да му пише в темата, ще спре с количеството и ще наблегне на качеството.
Същото важи и за просташките и циничните изцепки.
В този форум имаше време, в което Асен блестеше с липсата на първите си седем години, което не само правеше впечатление на останалите, но и му носеше банване.
От година и нещо, Асен е калинка, в сравнение с нахлулите недооцета, за които спорът се изражда в цинични квалификации.
Защо вече няма истинска нова тема? Някой от останалите, пък и от преместилите се, търси ли отговор? Дали само простаците и циниците са виновни този раздел от форума да замре?
Или, виновен е и този, дето дава зелника............
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 20:06:32
avatar
Аз съм новобранец във форума, но ако имам право на мнение, то заставам за тезата на Тинки.

Quote
Тинки Уинки
За мен има два вида хора - едните искат да изкажат вижданията си, другите да поспорят, да видят какви са агрументите на другата страна и т.н.
За първия вид хора са блоговете - мислят една седмица и изкарват една статия.
За втория са форумите - спорят си по цял ден и ако са "умни" ще извлекат достатъчно информация от да го кажем дори "провокации" към отсрещнатра страна.
Анонимен потребител
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 20:24:50
И на мен точно лакмусчето ми е интересно
Анонимен потребител
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 20:31:38
Я погледни тука датата:
[www.imoti.net]
Re: Предложения към модераторите
19-05-2010 - 12:54:51
Quote
камелия
Quote
Jim
Как така "една тема ДНЕВНО". Я си помислете каква тема бихте пуснали в момента и да не се повтаря с другите теми. Ами утре каква нова тема ще измислите. Ами вдругиден. Ами другите участници... За мен е нормално всеки да може да пуска една тема МЕСЕЧНО.
Ако някой може да провери колко теми са пуснали Пл.Николов, Салвадор, пък и другите за една година назад мисля, че че се получат съвсем нормални резултати - едва ли повечето ще прескочат 1 тема месечно. Пък някой ако има голям зор за втора тема, ще помоли на "лични" някой друг да я пусне.
Собственик31, не правиш ли разлика между глупости и обиди? Аз също едва ли бих могъл да посоча нещо обидно, написано от теб....

А за мен е нормално всеки да пуска колкото теми иска. Ако няма интерес, ако няма кой да му пише в темата, ще спре с количеството и ще наблегне на качеството.
Същото важи и за просташките и циничните изцепки.
В този форум имаше време, в което Асен блестеше с липсата на първите си седем години, което не само правеше впечатление на останалите, но и му носеше банване.
От година и нещо, Асен е калинка, в сравнение с нахлулите недооцета, за които спорът се изражда в цинични квалификации.
Защо вече няма истинска нова тема? Някой от останалите, пък и от преместилите се, търси ли отговор? Дали само простаците и циниците са виновни този раздел от форума да замре?
Или, виновен е и този, дето дава зелника............

За мен не е нормално. Темите на Пунди заемат първите две страници. Как могат да се открият другите теми, където нормални хора водят нормални разговори. Аз приветствам спора, но не мога да приема квалификации от сорта на селянин, тъпанар, знаеш ли кои са майка ми и баща ми и т.н.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход