Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Предложения към модераторите

Публикувано от Пламен Николов 
Предложения към модераторите
17-05-2010 - 17:18:47
Във връзка с последните събития във форума имам няколко предложения към модераторите. Дали ще ги приемете, ваша работа. На всички участници ни е писнало от хилядите теми на Пунди и от глупостите на 31-цата. В резултат на това много качествени хора си заминаха и сега се опитват да скалъпят нов форум Дали ще стане божа работа, по-вероятно не. А и нов форум не ни трябва. Ако се спазват някои прости правила форума може пак да го бъде.
Предложения:

1. Един участник - една тема дневно. Това се надявам да охлади ентусиазма на Пунди.
2. Един ник - един IP адрес. Може би е малко жестоко, защото така Пунди няма да може да говори със себе си. Ако желаете нека да бъде един IP адрес - три ника най-много.
3. Личните обиди да не се трият или банват - просто мнението да бъде във формат 3 пиксела. Това ще успокои почитателите на Асен1975. Едва ли би ги затруднило да четат гениалните прозрения на техния гуру с лупичка в ръка.

Ако някой се сети за още нещо, нека го публикува тук. За мен е твърде глупаво да се правят форуми от сорта srivljo.com и uper.bg, да се водят дискусии кой ще спечели от форума, кой не и дали да си направим АД на сривльовците и ООД на ъпърите. Имах желание да го пусна това мнение и във xxxxxx, ама от три дена си чакам регистрацията и не съм сигурен дали ще я дочакам sad smiley.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-17 19:49 от Тинки Уинки.
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 17:30:07
avatar
Варианти много - желание няма!!!
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 18:13:50
avatar
Quote
Пламен Николов
Във връзка с последните събития във форума имам няколко предложения към модераторите. Дали ще ги приемете, ваша работа. На всички участници ни е писнало от хилядите теми на Пунди и от глупостите на 31-цата. В резултат на това много качествени хора си заминаха и сега се опитват да скалъпят нов форум Дали ще стане божа работа, по-вероятно не. А и нов форум не ни трябва. Ако се спазват някои прости правила форума може пак да го бъде.
Предложения:

1. Един участник - една тема дневно. Това се надявам да охлади ентусиазма на Пунди.
2. Един ник - един IP адрес. Може би е малко жестоко, защото така Пунди няма да може да говори със себе си. Ако желаете нека да бъде един IP адрес - три ника най-много.
3. Личните обиди да не се трият или банват - просто мнението да бъде във формат 3 пиксела. Това ще успокои почитателите на Асен1975. Едва ли би ги затруднило да четат гениалните прозрения на техния гуру с лупичка в ръка.

Ако някой се сети за още нещо, нека го публикува тук. За мен е твърде глупаво да се правят форуми от сорта srivljo.com и uper.bg, да се водят дискусии кой ще спечели от форума, кой не и дали да си направим АД на сривльовците и ООД на ъпърите. Имах желание да го пусна това мнение и във xxxxxxxx, ама от три дена си чакам регистрацията и не съм сигурен дали ще я дочакам sad smiley.

-----------
както е казал Класикъ - нищо не се дава насила - насила само се взема !
Само поробването е насилствено - за освобождението се изисква мотивация (знаеш ли какво е това )



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-18 18:53 от Тинки Уинки.
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 18:34:36
Едно IP- еда регистрация го подкрепям напълно.Така поне ще се спре клонирането на никове и да се надяваме-шизофренията на 2-3 човека.Проблемът е,че доста хора пишат от служебните си компютри,а там са куп хора зад едно IP.
За едната тема дневно също съм "за".
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 18:57:56
Този форум умря. Вижте че се пише в пъти по-малко.

Опити за съживяване забравете. Хората са обидени просто.

Другия и той едвали ще просъществува.
Анонимен потребител
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 19:54:27
1. Ми той Пунди по една пуска средно на ден smiling smiley
2. Няма как да стане заради прокситата
3. Няма как да се чете всичко, макар че последните дни с по 10-15 мнения става

Спасението е просто да се игнорират участници пишещи глупости и обиди.
Като почнат сами да си приказват ще спрат
Re: Предложения към модераторите
17-05-2010 - 20:10:13
avatar
Quote
Тинки Уинки
1. Ми той Пунди по една пуска средно на ден smiling smiley
2. Няма как да стане заради прокситата
3. Няма как да се чете всичко, макар че последните дни с по 10-15 мнения става

Спасението е просто да се игнорират участници пишещи глупости и обиди.
Като почнат сами да си приказват ще спрат
--------
айде , приказвайте си сами
аз спирам да ви "ъпдейтвам"
тогава кой ще ви пречи *smiley_ahh*
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 08:52:27
Ето 2 идеи по темата:
[www.karieri.bg]
1. Изтриване на собствено мнение и известия за публикувани коментари
Друга нова функционалност е възможността да изтриете вече публикувано мнение в коментарите на сайта. За целта трябва да натиснете линка "Изтриване на този коментар", който ще бъде видим само за вас.

2. Филтрация на коментари
С тази функционалност отново се надяваме да "спестим" времето ви - можете да ограничите видимостта на коментарите, които са нискооценени от читателите на Кариери, или да скриете коментарите под статия, ако не желаете да ги четете. Можете да направите избора си от менюто над първия коментар в статия.
Jim
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 11:03:15
Как така "една тема ДНЕВНО". Я си помислете каква тема бихте пуснали в момента и да не се повтаря с другите теми. Ами утре каква нова тема ще измислите. Ами вдругиден. Ами другите участници... За мен е нормално всеки да може да пуска една тема МЕСЕЧНО.
Ако някой може да провери колко теми са пуснали Пл.Николов, Салвадор, пък и другите за една година назад мисля, че че се получат съвсем нормални резултати - едва ли повечето ще прескочат 1 тема месечно. Пък някой ако има голям зор за втора тема, ще помоли на "лични" някой друг да я пусне.
Собственик31, не правиш ли разлика между глупости и обиди? Аз също едва ли бих могъл да посоча нещо обидно, написано от теб....
Re: Предложения към модераторите
18-05-2010 - 13:31:13
Quote
javcho
Този форум умря. Вижте че се пише в пъти по-малко.

Опити за съживяване забравете. Хората са обидени просто.

Другия и той едвали ще просъществува.

Чи от кво са са обидили? Я виж ко казва Жимито по горе:"
Собственик31, ...... Аз също едва ли бих могъл да посоча нещо обидно, написано от теб.... " Сигурно са обидени от цените и сега са са хукнали да оглеждат топ локейшъни по 149Е.....Усобено както еврото зе да пада......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-18 13:32 от PER0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход