Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Хайде честито под 200евро кв.м.

Публикувано от alex_dilan 
Re: Хайде честито под 200евро кв.м.
18-05-2010 - 09:19:19
alex_dilan, това за жените е изтъркано и за всеки град се твърди.
Какво общо има с имотите? Нищо чудно, че хората масово започнаха да напускат този форум.
И каква история? Панелките каква история имат? А за културен живот да не говорим - Димитровград е по-напред в това отношение. СТ одавна е западащ град. Защо СТ, като може да отидеш в прекрасния Пловдив, който не е целия панелен като Стара Загора. Е и там има гета като гетото ЖК Тракия, но има и хубави квартали!
Re: Хайде честито под 200евро кв.м.
18-05-2010 - 10:24:22
Quote
alex_dilan
Приятели,
Стара Загора НЕ Е Тутракан ! Това е един от най-хубавите градове в БГ. Със сигурност за живеене е по-добър от Варна - "скъпо, като в София и тъпо , като в Бургас".
На 210 км. магистрала от София, на 90 от Пловдив, на 170 от Черно море и на 200км от Бяло море през Златоград.
Има кино Арена , каквото в Бургас няма. Има университети. Хубав нощен живот.невероятни ресторанти с невероятни за София цени.МОЛ. Културен живот и история. И ... едни от най-хубавите момичета в БГ.
И изненада : наемите на хубави тристайни апартаменти са , като във Варна и София, заради ТЕЦ Марица Изток и инжинерите.
И за да не помислите, че съм пристрастен, имам само бизнес там, както и в София, Варна и Бургас. та добре знам и сравнявам !

Освен, че е много добре устроен, е и един от най - добрите градове за правенен на бизнес.
Re: Хайде честито под 200евро кв.м.
18-05-2010 - 11:20:16
Quote
Брокеръ
Quote
Imotko
Виж и в Тутракан, може да има на 199.

Нищо общо. По население е колкото Люлин. winking smiley
Само казвам, нищо не намеквам smoking smiley

Не се сърди, но имам съмнения, че Люлин е по-голям от Пловдив
Re: Хайде честито под 200евро кв.м.
18-05-2010 - 13:13:10
avatar
Quote
Mamsi
Quote
Брокеръ
Quote
Imotko
Виж и в Тутракан, може да има на 199.

Нищо общо. По население е колкото Люлин. winking smiley
Само казвам, нищо не намеквам smoking smiley

Не се сърди, но имам съмнения, че Люлин е по-голям от Пловдив

На обявлението пишеше Стара Загора. Нея имах в предвид
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход