Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 04:56:04
avatar
Quote
фло
Quote
прУфесУр тъпарон

-----------
При здрава инфлация печелят тези , които имат СТОКИ НА СКЛАД отпреди инфлацията , сещаш ли се ???
демек , ако си купил бетонно желязо 100 тона на 82.ст/кг - СЕГА продаваш на 1.40 лв/кг ............*ok*winking smiley !
-------
иначе за другото си прав - който не е купил евтино-ще купи скъпо !

ПрУфесУре,с това обяснение за печалба от инфлация одма печелиш катедра в ИМБГ/институт по морски бури и гръмотевици/!Личи си ,че си млад прУфесУр и не си видял виденовата инфлационна буря,за да знаеш кой как е спечелил.Аз по него време без никакъв хабер от финанси реализирах 25% печалба от френския франк през долара и лева.При това съвсем несъзнателно както се казва-просто ме хвана бурята с дебел френски кредит!Сигурен съм,че и Сорос не е знаел предварително,че ще спечели от британската лира,макар,че сега му приписват магични прогнозни способности !Както и да е ,тия разговори не са за форум а за симпозиум!Симпозиум,казват била дума от гръцки и означавала "събиране на мъже да пият вино"А,де!*drunk**drink1*
-------------
Фльори ,
харесва ми хуморЪ ти , но явно си пропуснал некои ъпдейти , щ'тъ ъпдейтвам сразу!
Преди Виденовата 1997 в БГ имаше офчи приоритети и при Банките , имаше много случайни хора там,държавни банки и пр....тогава е можело да ти се случи , НО БГ след 1997 банковата ни система постепенно премина в чужда собственост и това което ти се е случило тогава сега би имало характер на "мокър" сън!
След 1997 в БГ пристигнаха банкери,които научиха и нашата фауна да банкира - сега.....
Сорос не го намесвай механично - когато го споменеш , то трябва да е в комплект с култовата фраза "очевидното е очевидно грешно"
иначе за "симпозиумъ" си прав..... ..както и за предстоящето поскъпване на имотите !
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 06:04:41
Какви напечатани пари ви гонят бе хора!!!

Пакетът е за спасяване на държавните дефицити - разбирай осигуряшане на банките, купували държавни книжа!!! Ако се използват тези пари значи , че държавата /разбирай хората/ заборчняват допълнително!!!
Да чувате да се повишават заплати някъде!? Точно обратното. Орязване до кокъл навсякъде.

Имаше преди време една тук , дето от изначалко верни факти, првеше тотално грешни заключения. Сега гледам същото. Тогава писах за да помогна колкото мога на хората да не заборчняват без зор.

Сега пиша за са кажа : не се надявайте да има повишение на заплати заради спасителния пакет на ЕС!
Европа се е свила и ще гледа да ореже и субсидиите по различни програми де където може. Особено на нас. Знаете защо. Последното е , че и въглеродни емисии няма да търгуваме ние.

Инфлацията при нас е зарати липса на конкурентна икономика, това дето се произвежда е малко и нискотехнологично!! Основното, обаче, е мафиотските монополи в анемичната ни икономика и търговия.
Това ни води като нация до катастрофа. Обедняваме ! Стгнахме до там , че хора се лишават от храна ,а отоплението е лукс отдавна. Да, има богати хора, но те са малко и като правило са продавачи , а не купувачи.
На населението най-малко му е да сменя жилище.

ПП Пунди , ти си най-безполезния участник в този форум от доста време. Едни и същи глупости, с различна интензивност. Разбра сигурно , че повишение не само не се състоя преди две години, както го предвиди, но няма да има и от 1.01 2011. И да ти кажа, имаше шанс да си продадеш къщата , ако "Кремиковци" просперираше. Не на тази цена , но доволно добре. Ако имаше много и добре платени работници....Сега кой да купи !? Останаха циганите само, отровената почва и ... такива като теб smoking smiley Чакай сега да построят финансовия център и метрото.
Аиде със здраве
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 07:19:48
avatar
Quote
Оноре
Какви напечатани пари ви гонят бе хора!!!
..................
--------------------
охоо , оноре

жива ли още си ,още ли чакаш ефтини имоти ???

майка ми беше мъдра жена и по такива поводи казваше smiling smiley:
когато някой е прост , то е доживот ,без значение от броя на дипломите,претенциите ,мечтите и пр...
ако считаш форума като място за "полезност" , без учет на личния интерес , прочети какво е казвала майка ми winking smiley
ако започнеш да чуваш неща , които не виждаш -вярвай на Очите си или прочети какво е казвала майка ми winking smiley
---------
в повечето случаи Принудата е най-добрия мотиватор за покупки - такъв е и Твоя случай !
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:05:25
"в повечето случаи Принудата е най-добрия мотиватор за покупки - такъв е и Твоя случай ! "

Какви покупки бе тъпарон!? Ти занеш ли кой съм, каво работя, каво притжавам....И как ще ме пинудиш!!??

Преди беше забавен идиот, сега си злобен простак. Не се получава, а пунди.
Това дето е казала майка ти, явно е било по повод наблюденията и над теб. Ти си и бил пред очите.Така , че не го забравяй. Правилно ти до е казала жената.*yes*
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:19:06
Quote
ред хот БГ пепър
майка ми беше мъдра жена и по такива поводи казваше smiling smiley:
когато някой е прост , то е доживот ,без значение от броя на дипломите,претенциите ,мечтите и пр...
ако считаш форума като място за "полезност", без учет на личния интерес , прочети какво е казвала майка ми winking smiley
ако започнеш да чуваш неща , които не виждаш -вярвай на Очите си или прочети какво е казвала майка ми winking smiley
---------
в повечето случаи Принудата е най-добрия мотиватор за покупки - такъв е и Твоя случай !

Ред Хот и подобни, приличаш ми на моряк на потъващ кораб, който казва на пътнициите, че всичко е наред, и че просто морското ниво се вдига, а не че корабът потъва. smiling smiley
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:36:51
avatar
Quote
antoninus_pius


Ред Хот и подобни, приличаш ми на моряк на потъващ кораб, който казва на пътнициите, че всичко е наред, и че просто морското ниво се вдига, а не че корабът потъва. smiling smiley

-----------
Антончо , плюс или минус winking smiley
дали ти приличам на моряк или космонавт.няма никакво значение,такива като теб грешат по дефолт защото вярват!
някои неща се разбират и приемат чак когато станат обоняеми и осезаеми :] , знам че е трудно ,простено ти е,и на другите фаунисти също ...........в това е смисъла - в НЕзнанието !
ако всички знаят - кой ще плати сметката след почивката ...........не се аби да фдеваш ,
за теб 1+1 винаги е.= на 2
Почивката свърши (глаголът е в минало свършено време)
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:50:45
avatar
Отново катастрофиците и псевдодемографите взеха да надигат глава. Писна ми да ги чета! Толкова са скучни, толкова са едни и същи.
Винаги изтъкват демографски прогнози и възможностите на заплатите им, като единствения ценообразуващ фактор за имотите в БГ. То ако се раздаваха имоти според заплатите, нямаше да има изобщо кредитиране и всички банки щяха да фалират. А как звучи новината, че всеки пети украинец се интересува от имот в БГ? Това означава, че 9 000 000 жители на Украйна се интересуват от нашите имоти. Повече от населението на Бг. ТЕ НЯМА ДА НИ ПИТАТ ДАЛИ НИ СТИГАТ ЗАПЛАТИТЕ ЗА ДА СИ КУПИМ И ДАЛИ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СЕ КУМИМ? ТЕ ЩЕ КУПЯТ И ЩЕ ВДИГНАТ ЦЕНИТЕ. И не само украинци се интересуват от БГ. имоти. Самия факт, че сме в ЕС, е магнит за емигранти от цял свят, както и за инвеститори от самият ЕС.

П.П. Понеже са ми смешни напъните на псевдодемографите, които не са учили Демография, нека отговорят на въпроса защо българите в Албания които са малцинство имат по-голяма раждаемост от самите албанци, които са на едно завидно място по раждаемост в Европа!

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-16 10:02 от SAHIB 31.
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:55:47
ред хот БГ пепър ,приятелю жаркий!
Никъде не съм споменавал думата банка и коментара ти ми се стори,че е в сервитьорския стил на Спиридоновото Анче,която в работно време разнасяла бира,а в свободното трихомони!Пожелавам ти едно самоъпгрейтване и нови висоти в професията и пази лакътя,че там са най-честите рецидиви на професионалните заболявания!Носи подноса с гордост и самочувствие/последното не ти липсва/за радост на клиентите!*drink1*
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 09:58:53
avatar
Quote
Оноре
"в повечето случаи Принудата е най-добрия мотиватор за покупки - такъв е и Твоя случай ! "

Какви покупки бе тъпарон!? Ти занеш ли кой съм, каво работя, каво притжавам....И как ще ме пинудиш!!??

Преди беше забавен идиот, сега си злобен простак. Не се получава, а пунди.
Това дето е казала майка ти, явно е било по повод наблюденията и над теб. Ти си и бил пред очите.Така , че не го забравяй. Правилно ти до е казала жената.*yes*

-----------------
спокойно , "приятелко" , да не вдигнеш кръвно *smiley_ahh*
щом си тук - ясна си като бял ден................или си заинтересована -продавач/купувач или си от "онези за които говореше майка ми" ..............не се мисли за трудно предсказуема.......не е така !

иначе...не на всеки пирон можеш да си закачиш цървулите .и внимавай в правописа winking smiley
умната , "онорешката" води надолу !
Re: Цените на имотите ще скочат след това зверско печатане на пари в ЕС...
16-05-2010 - 10:12:54
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
antoninus_pius


Ред Хот и подобни, приличаш ми на моряк на потъващ кораб, който казва на пътнициите, че всичко е наред, и че просто морското ниво се вдига, а не че корабът потъва. smiling smiley

-----------
Антончо , плюс или минус winking smiley
дали ти приличам на моряк или космонавт.няма никакво значение,такива като теб грешат по дефолт защото вярват!
някои неща се разбират и приемат чак когато станат обоняеми и осезаеми :] , знам че е трудно ,простено ти е,и на другите фаунисти също ...........в това е смисъла - в НЕзнанието !
ако всички знаят - кой ще плати сметката след почивката ...........не се аби да фдеваш ,
за теб 1+1 винаги е.= на 2
Почивката свърши (глаголът е в минало свършено време)

Ред хот, за твое добро се надявам, да не си учил Латински или си бил слаб по История, иначе говори лошо за бг образование. Antoninus Pius или Titus Aurelius Fulvus Boionius Arrius Antoninus е римски император, известен в българските учебници по история като Антоний Пий [en.wikipedia.org] (за него се учи в 7 клас по антична История - бил четвърти от т.нар. пет добри императори*yes*). Пий има съвсем друго значение от плюс *ok*.
А това не са мои възгледи - това, че се очаква спад от цените на имотите го знам от:
1. медийте, където се говори ту за спад, ту за срив;
2. от трима познати брокери на имоти в София;
3. От един опитен архитект, който познвава почти всички по-известни строителни предприемачи.

Чудя се обаче, дали тяхното мнение е меродавно, след като в противовес на тяхното мнение имам това на експерт и,а ко ми позволиш, ерудит по всички имотни въпроси.
Ако искаш дай ми икономическа обусновка за възгледите си за бъдещ растеж на цените, иначе може да те сметна за дървен философ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход