Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените? - ето изходна позиция winking smiley

Публикувано от jores 
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:46:31
Quote
Boby
Къщата защо да е за бутане? Изглежда нова?

Къщата от снимката не е за бутане, за бутане може би е къщата, показана на сателитната снимка*yes* /няколко поста по-горе/

[zdravbadi.com]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
14-05-2010 - 00:54:21
avatar
Quote
Перловец
Quote
OwnerBG
Quote
Перловец
Quote
OwnerBG
Честито.
Какъв е продавача и защо продава.
Разбира се очаквам подробности след сделката.
Спорен ремонт

Продавача е син,с розови очи.Продава за да прекара купувача.Наистина си бил много тъп...

Абе хубавец, от реката ли пиеш директно, та такива прозрения вадиш
А ти от мезонета на Славейков ли пишеш или от на майната си...:]

От Ючбунар пиша,до другата река, ама около мен няма от щтттръклиците дета са те хапали.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
14-05-2010 - 10:41:33
Мхм...познато...като ми разправяха по-миналата година "продавай",аз им обяснявах на моите,че нямат акъл.На 8 км от метростанцията не се продава,освен ако не е въпрос на живот и смърт.Десет минути с паркирането и слизането по стълбите до метрото.Сега всичките тия експерти търсят парцели със същите показатели като моя и познай...парцели НЯМА !

За София се убедих,че не става дума за цени.Всяка година в тоя ад ти съкращава остатъка от живота с поне две.Това не се купува с пари.
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
17-05-2010 - 10:06:04
Quote
Boby
Къщата защо да е за бутане? Изглежда нова?


Защото е прекалено евтина за балъците, които са купили тройно по-скъпо

Иначе честито *ok*
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
08-06-2010 - 19:42:02
Де я тука същата за тая цена .
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
08-06-2010 - 22:40:44
Те я те с една идея по - висока цена winking smiley понеже аз се отказах от кредит /не плащам лихви над 7% тотал на година/, шанса остава за някой друг.
CR
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
08-06-2010 - 23:37:08
какъв шанс, бе пич, това къще не става за нищо.
стига си му правил реклама.
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
08-06-2010 - 23:51:42
Ще поживеем и ще видим пазара, какво ще каже, като се впише сделката ще пусна нот. акт тук като доказателство, нали все пак е дискусия за цените или бъркам.
И един въпрос защо да стига да съм му правил реклама при положение, че това ми е първия пост, който може да се приеме, като реклама?
Или имаш в предвид въобще да спра да я рекламирам?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-06-08 23:52 от jores.
CR
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
09-06-2010 - 00:22:07
едноетажно недозавършено селско къще на публична продан с никакво разпределение е ирелевантно към средните пазарни цени за софия.

иначе темата ти е реклама, то е видно от километри.

как си се бил отказал от сделката щото с изненада?! си установил, че няма банка дето да те финансира на 7%, тия ги разправяй на Валси и ко. те верват на всичко.

и за да не съм съвсем офтопик: 100 кв в Яворов - 120 000 евро.
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
09-06-2010 - 09:21:30
Quote
CR
едноетажно недозавършено селско къще на публична продан с никакво разпределение е ирелевантно към средните пазарни цени за софия.

иначе темата ти е реклама, то е видно от километри.

как си се бил отказал от сделката щото с изненада?! си установил, че няма банка дето да те финансира на 7%, тия ги разправяй на Валси и ко. те верват на всичко.

и за да не съм съвсем офтопик: 100 кв в Яворов - 120 000 евро.

Силно логичен си, ето и малко факти доказващи, че не лъжа защото нали това твърдиш?
Ако някой използва форума да лъже, и манипулира хората не ме търси мен там ще те замоля, цялата случка я развих точно както се случи. И ще я доразвия когато приключи, специално за теб ще говоря с документи winking smiley.







И си абсолютно прав, къщето е малко, колкото еди голям тристаен апартамент ама с небрежно дворче 800кв. на уникално за такъв тип имоти място, да повторя на точно 15мин. от метростанция с достъп, за който по - голямата част от села като Бояна, Драгалевци и Симеоново могат само да мечтаят.
При цена 50 000лв. мисля офертата е много добра, но кой съм аз в сравнение с доказан капацитет като теб?

И още нещо не пиша за да ми вярваш ти, а изнасям факти за цените и пазара - реални!

И по същество, защото май приключих с опровергаването на твърденията ти да пусна малко данни за цените, старата къща в Шума, която споменах на предната страница че продавам за 5 500Е се продаде за две седмици, ето и снимка:



Смятам, че повече коментари по - темата от твоя страна ще са леко излишни, очевидно не ти е на сърце да я рекламирам, не ме карай зорлем да го правя.

Поздрави с най - добри чувства!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-06-09 09:29 от jores.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход