Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата - 2010

Публикувано от general 
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 17:44:06
Quote
dival
[www.dnes.bg]

тежък биксов мач и според мен президента си бие по точки
приятно четене

Президента Гоце е загубил мача преди да почне! Защото няма по -голям фал от това да търсиш обяснение за нещо казано в развлекателно предаване и да насъскваш лайнометите си за политически провокации!Ловец №1 се обижда на милиардер:]ами той си е такъв,щото никой милиардер не ходи с милиарда в джоба, а си го ползва в търговията с влияние!Само колко негови съветници и спонсори са отстреляни и замесени в ДДС скандали е достатъчно да си имаме едно наум. Тя и Арсеновата си твърди ,че живее скромно! Това обаче вярно ли е?
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 18:55:38
avatar
Quote
valsodar
Quote

Fitch Ratings може да намали рейтинга на България заради външния дълг, който е по-голям от брутния вътрешен продукт на страната и по тази причина застрашава финансовата стабилност, предаде Bloomberg.


КАПИТАЛ ПРИМ - Fitch: Рейтингът на България може да бъде намален



P.S. ей и аз ли я пуснах новнината бре?
Явно е горещата за деня, която дълго ще пари под задника на Дянков? winking smiley

Хе, то понеже на другите страни външните дългове са много по- малки от БВП, та техните финансови министри са спокойни..........:]
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 18:59:31
avatar
Te, другите министри може и да не са спокойни, ама поне внимават в изказванията си и не се излагат по такъв кифладжийски начин! winking smiley
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 18:59:44
avatar
Дянков: Не, аз дойдох тук с открити намерения и честно.

От стенограмата се вижда, че просто Дянков не е подготвен за среща с президента (с малко "п" )... все пак той е агент Гоце.

С открити намерения се подхожда към жена. Към политиците се подхожда с друго, точно на Гоце можеше така да му до сложи, че да не видим никога стенограмата. smiling smiley Излагация, държи се като първокласник пред класната.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-05 19:00 от dodo2.
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 19:05:19
avatar
smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-05 20:28 от кратункьо.
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 19:50:45
avatar
Quote
dodo2
Дянков: Не, аз дойдох тук с открити намерения и честно.

От стенограмата се вижда, че просто Дянков не е подготвен за среща с президента (с малко "п" )... все пак той е агент Гоце.

С открити намерения се подхожда към жена. Към политиците се подхожда с друго, точно на Гоце можеше така да му до сложи, че да не видим никога стенограмата. smiling smiley Излагация, държи се като първокласник пред класната.

Напротив! Добре го остави да се вари в собствения си сос. Първо натърти, че 3 пъти са го връщали водещите на тази тема, а той се е опитвал да се измъкне.
Прояви и учудване, че може Първанов така да е схванал разговора. Демек- "Гузен, негонен бяга".
Който има акъл, да се сеща. :]
Re: Преглед на печата - 2010
05-03-2010 - 21:15:08
avatar
Quote
камелия
Quote
valsodar
Quote

Fitch Ratings може да намали рейтинга на България заради външния дълг, който е по-голям от брутния вътрешен продукт на страната и по тази причина застрашава финансовата стабилност, предаде Bloomberg.


КАПИТАЛ ПРИМ - Fitch: Рейтингът на България може да бъде намален



P.S. ей и аз ли я пуснах новнината бре?
Явно е горещата за деня, която дълго ще пари под задника на Дянков? winking smiley

Хе, то понеже на другите страни външните дългове са много по- малки от БВП, та техните финансови министри са спокойни..........:]

Мине ли 80 % пт БВП задлъжнялостта на една страна(държавен и частен дълг заедно) дълга става практически неуправляем и се включва в действие принципа на мечо Пух-колкото повече-толкова повече.
Все по-очевадна става правотата на колегата Начев-вървим по Латвийския път.
Дано гърците излязат по-умни и покажат и другия път.Знаете за кой път говоря-напускане на еврозоната.Въпреки,че не съм оптимист и за тях.

НАЙ-ОБИЧАМ БОБА, ЛЕБА И ДА ЕБА!
Re: Преглед на печата - 2010
06-03-2010 - 10:26:58
Дълговете на държавата към фирмите нараснаха на 617 млн. лв.

Quote

99% от държавните дългове са по различни обществени поръчки, показва регистърът. Най-много забавени плащания са заявили строителните фирми - 760 компании са декларирали вземания от държавата за близо 556 млн. лв.
Re: Преглед на печата - 2010
06-03-2010 - 12:17:53
Quote
dodo2
Дянков: Не, аз дойдох тук с открити намерения и честно.

От стенограмата се вижда, че просто Дянков не е подготвен за среща с президента (с малко "п" )... все пак той е агент Гоце.

С открити намерения се подхожда към жена. Към политиците се подхожда с друго, точно на Гоце можеше така да му до сложи, че да не видим никога стенограмата. smiling smiley Излагация, държи се като първокласник пред класната.

ТОЗ въпрос ти шепна ухом
да ми се дадеш изцялом.
Няма аз да падна духом
докато не паднеш тялом.
Тоз въпрос ти шепна първом.
Откликни на него щедром.
Ако се обърнеш гърбом,
ще ти го поставя ребром.
После като си омръзнем,
пак ще се обърнем гъзнем.
CR
Re: Преглед на печата - 2010
06-03-2010 - 12:35:20
МКБ Юнионбанк подобрява параметрите по ипотечните си кредити

04 март 2010

* Банката намаля лихвата и увеличава процентът на финансиране

*Клиентите вече получават ипотечен сертификат, който им дава максимална сигурност при избор на жилище

След като бе първата банка у нас, която намали лихвите по кредитите през 2009 г., МКБ Юнионбанк отново подобрява условията по ипотечния заем „Домът”. В резултат на това лихвата за първата година спада с 0.55% при ползване на пакет „Комфорт+”. Банката увеличава и максималния процент на финансиране спрямо пазарната оценка на недвижимия имот на 80 на сто. Максималният срок на финансиране е 35 години.

Клиенти, които се възползват от удобствата на пакет „Комфорт+” получават „Домът” в евро с фиксирана за първата година лихва от 7.40%. Годишният процент на разходите в този пример е 8.442% при отпусната сума от 40 хил.евро, изплащана с анюитетни вноски за 35 години и включен застрахователен пакет. Настоящите параметри на ипотечния заем на МКБ Юнионбанк отново са сред топ-предложенията на пазара у нас.

Банката предлага на клиентите си, които получават ипотечен кредит, да им бъде издадена кредитна карта VISA Classic или VISA Gold с лимит до 5% от размера на заема за покупка на жилище. Отново за удобство на нашите клиенти, подаряваме и застрахователен пакет, включващ полиците „Живот” и „Имущество”.

http://www.unionbank.bg/bg/page/163/newsid/132

За максимална сигурност и спокойствие, МКБ Юнионбанк вече издава и Ипотечен сертификат, с който се удостоверява, че приносителят му е с предварително одобрен ипотечен кредит.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход