Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата - 2010

Публикувано от general 
Re: Преглед на печата - 2010
09-03-2010 - 17:56:57
avatar
Quote
Naskata
.....А в публикацията на "Сега", няма подобен намек...

Има, ето:
Цитат: За подкрепа на доходите пък се предлага вдигане на минималната работна заплата от 1 юли и отпадане на тавана за обезщетенията за безработица. Сега той е 12 лв. на работен ден, а социалните партньори настояват да е 60% от последното възнаграждение на работниците. Домакинства с двама безработни пък трябва да получават помощ от държавата за обслужване на ипотечни кредити за единствено жилище.
Re: Преглед на печата - 2010
09-03-2010 - 19:52:29
avatar
Невероятно безумие е това!
Re: Преглед на печата - 2010
09-03-2010 - 19:58:24
Quote
valsodar
Невероятно безумие е това!

на мен ми се струва че Дянков е безумие
Re: Преглед на печата - 2010
09-03-2010 - 20:25:57
avatar
Quote
dival
Quote
valsodar
Невероятно безумие е това!

на мен ми се струва че Дянков е безумие

dival, в интерес на истината това предложение идва май по-скоро от страна на т.нар. социални партньори, аз поне така разбирам текста, въпреки че той е леко замръчкан.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 20:31 от чи-чов-ци.
Re: Преглед на печата - 2010
09-03-2010 - 21:30:32
Това покрай линка на dival

[borsi.blog.bg]
Цитат : "На последно място от всички изследвани 229 държави е Зимбабве само с $ 200 на човек."
Да не са притесняват, ще ги изместим.
По бтв-то имаме поредната "добра новина":ел. разпределителните дружества ще начисляват някаква нова такса, защото някои имали
електромери пък не ги ползвали и плащали малки сметкиeye popping smiley. Естествено държавата го е одобрила ВЕЧЕeye popping smiley
Та с това темпо на увеличаване на всякакви данъци, осигоровки и т.н., $200 годишно си е добре.....
Re: Преглед на печата - 2010
10-03-2010 - 07:50:04
Re: Преглед на печата - 2010
10-03-2010 - 09:30:57
avatar
Quote
dzvero75

По бтв-то имаме поредната "добра новина":ел. разпределителните дружества ще начисляват някаква нова такса, защото някои имали
електромери пък не ги ползвали и плащали малки сметкиeye popping smiley. Естествено държавата го е одобрила ВЕЧЕeye popping smiley

Всъщност, не е точно така. Има много къщи и вили, в които с месеци, че и години не живеят хора, но електромерите се отчитат, а всички останали, които плащат сметки, поемат разходите. Затова предлагат 1.80лв. такса.........
Re: Преглед на печата - 2010
10-03-2010 - 09:47:53
Извниявайте, че намам линкове ама държа сутрешния вестник Дневник в ръцете си:
На първа страница бат' Бойко замислен и загрижен гледа тъжно в празното пространсто, подпрял набола брада на скръстените си ръце.

после в ляво нежни булети ни осведомяват в телеграфен стил, че:

Фискалният резер е достигнал законовия си минимум - демек пари от там вече йок
Има няма 1 000 000 000 лв бюджетен дефицит за първите 2 месеца

и от долу разни мерки, как ще замразяват заплати и ще вдигат данъци и такси на и без друго закъсалия бизнес.

Защо ли е тъй замислен бат' Бойко?

Може би е разбрал за статията, че имотния пазар е на кръстопът и сега се чуди кой път ще поеме? ...
Re: Преглед на печата - 2010
10-03-2010 - 09:53:06
А така тъкмо написах един пост и трябва втори да пиша.
Ама как да се сдържи човек, при такава живописна картинка илюстрираща едина пазар на кръстопът



пазарът е на к-Рррррррррррррррръст-опът



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 09:54 от greenbul.
Re: Преглед на печата - 2010
10-03-2010 - 10:20:13
avatar
Quote
greenbul
Извниявайте, че намам линкове ама държа сутрешния вестник Дневник в ръцете си:
На първа страница бат' Бойко замислен и загрижен гледа тъжно в празното пространсто, подпрял набола брада на скръстените си ръце.

Да илюстрираме нагледно winking smiley


Бойко Борисов, 9 март, на конфереренция със земеделските стопани: "По-тежки месеци за страната не е имало от времето на войната. Това е истината. И когато речете да ме пресирате да знаете, че съм си написал оставката на правителството в джоба. Отивам, оставям я и ще видите какво ще получите след това. Но вината няма да е в мен. Влагам целите усилия и характер, но всичко си има граници."
Фотограф: Георги Кожухаров

Кризата се разраства без ясна съпротива
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход