Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата - 2010

Публикувано от general 
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 17:29:47
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 18:31:21
Quote
dzvero75
[bgsviat.narod.ru]

това са тотални глупости. преди време някои пак беше постнал същото нещо в друга тема. дори не си направих труда да го прочета цялото
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 19:22:11
Не само че е глупост ами си е и мръсна червена пропаганда. Връща ме в ученическите години когато дружинната ръководителка (гадна, злобна, дърта комунистка) ми обяснява размахваики пръст как сме били едва ли не ПЪРВИ в света по производство на глава от населението. Истински тигри на балканите. Обаче тази затворена социлистическа икономика, неколкократно изправяна пред фалит, зависеща изцяло от съветските суровини нямаше как да оцелее след 1989 г.
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 19:23:45
avatar
Мда..!
Жалко.С тоз багаж ББ доникъде няма да стигне!

[www.mediapool.bg]
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 19:35:46
Quote
кратункьо
Мда..!
Жалко.С тоз багаж ББ доникъде няма да стигне!

[www.mediapool.bg]
направо започва да ме е срам че на личната ми карта пише - българин
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 20:02:16
Quote
dival
Quote
кратункьо
Мда..!
Жалко.С тоз багаж ББ доникъде няма да стигне!

[www.mediapool.bg]
направо започва да ме е срам че на личната ми карта пише - българин
Момчета , този път резила е пълен! Ша зема да избегам през Дунава в Румънско!
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 20:15:00
че в румънско си е по добре - питаи мен:]
на наш волен(с малка буква) му се видяха тесни магистралите в Бг и реши спокоино да си развява коня в небето...
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 20:18:29
avatar
Quote
valsodar
Нова врътка в практиката за изземване на имотите

Quote

Заради чужд дълг от малко над 800 лева варненският доктор Даниел Калчев е на път да се прости с дома си. По искане на Е.ОН съдия-изпълнител трябва да влезе в апартамента му, който се намира до Икономическия университет, за да го оцени. С парите трябва да се покрие задължение към електроразпределителното предприятие, което се води на името на медика, но не е направено от него.



Преди няколко седмици обаче пристигнало известието, че със случая по разпореждане на Варненския районен съд се заема съдия-изпълнител.

По- тъпи твърдения, отдавна не бях чела. Тоя журналист е за утрепване.
Съдия изпълнител влиза, за да опише вещи на тази стойност, не да му продава жилището.
Аман от простотия!
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 20:29:21
Добри новини .
Имоти ще се купуват ама не "тези" и ще ги купуват пак "онези"

ще приватизират болниците

Честито на печелившите.
Брокерите да почерпят - отваря се работа !*beer*
Re: Преглед на печата - 2010
04-02-2010 - 21:23:53
Quote
barbaron
Quote
bate dimo
Quote
dzvero75
[bgsviat.narod.ru]
това са тотални глупости. преди време някои пак беше постнал същото нещо в друга тема. дори не си направих труда да го прочета цялото

Не, само това е глупост:
Quote

По покана на правителството господата Ран и Ът от САЩ с екип от американски и български специалисти разработиха план за “реформи”. Вече 15 години той се изпълнява безпрекословно. В съответствие с него България единствена в света извърши 100 % разрушителна приватизация.

Не са виновни Ран и Ът от САЩ, а КДС от България за това:
Quote

Индустриалният умствен капитал на България вече е унищожен
Това е престъпление, по-голямо от самото разрушаване на индустрията, защото без интелект е невъзможно нито изграждането, нито развитието й. Той се създава бавно и трудно. Нужни са време, подходяща среда и много пари.
Разправата бе извършена професионално. Тя включваше:
Бърза раздяла със старите специалисти. Те бяха унизени и оставени на мизерно доизживяване.
Разгонване по чужбина на специалистите от средното и младото поколение под натиска на безработица и безперспективност.
Сриване възпроизводството на нови специалисти. Съсипана бе образователната система.
Това изключи България от групата на индустриалните държави, тя се превръща в неоколониална територия.
Изпълнението започна още от началото на 1990 година.
Фалшифициран бе външният дълг, за да се представи икономиката ни като катастрофирала.
Изчезна 1,4 милиард щ. д. валутен резерв.
Необяснимо защо не бяха прибирани 2 милиарда и 350 милиона щ. д. външни вземания.
На 28 март 1990 г. бе обявен мораториум по външния ни дълг.
Лекомислено се изоставиха традиционни пазари.
Чрез “преструктуриране” бяха разбити социалната, здравната, образователната и културната национални системи.
Така бе разрушено всичко, което ни свързваше със съвременния промишлен свят. Отприщените стихии унищожиха средата, в която може да се развива индустриалният интелект.

=======================================================================================================
Съгласен съм с Барба. А и не става въпрос за комунизЪма ,социализЪма , патриотизма , а за нещото ,което сме постигнали и е било съсипано целенасочено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход