Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Положителни сигнали и за пазара на имоти

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 19:18:38
avatar
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
dodo2
22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."

---------
Николай Василев няма нужда от такива като теб не разбираш контекста на казаното !

прости постове от прости хора не ми се четат !

почивай в мир ! [forum.imoti.net]
--------
Имотите тръгнаха нагоре , със или без твое и на другита фаунисти позволение !

Като не ти се четат, какво правиш тук? Айде марш. Човекът го е казал семпло, за такива като теб.

Щом няма ръст на икономиката, ръст на цените на имотите ще има най-малко след 2 години.
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 19:21:54
avatar
Quote
dodo2
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
dodo2
22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."

---------
Николай Василев няма нужда от такива като теб не разбираш контекста на казаното !

прости постове от прости хора не ми се четат !

почивай в мир ! [forum.imoti.net]
--------
Имотите тръгнаха нагоре , със или без твое и на другита фаунисти позволение !
winking smiley
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 19:24:22
avatar
22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката

"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 19:29:28
Не е ръст бе Пундю ,обърни си монитора на обратно да видиш че спад.
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 19:59:04
Quote
прУфесУр тъпарон
Николай Василев няма нужда от такива като теб не разбираш контекста на казаното !
прости постове от прости хора не ми се четат ! почивай в мир ! [forum.imoti.net]
Имотите тръгнаха нагоре , със или без твое и на другита фаунисти позволение !
Баси, Пунди! Откъде вадиш тази енергия и мотивация!
Няма начин да не разбираш, че в тази ситуация поскъпването на имотите би било знак, че всичко останало така здраво и окончателно се е скапало, та разни смъртно уплашени и паникьосани хора са започнали панически да "спасяват" неподходящи активи по единствения начин, който знаят.

Всъщност със сигурност разбираш и вероятно дори залагаш и се молиш за подобно развитие, та да се изхвърлиш във форума, каква е дълбочината на прозрението ти ! Ужас !

А може би те ласкае обстоятелството, че очевидно домакините ще те оставят последен, за да има алъш-вериш между Пунди и ПрофесУра, след като всички останали са получили възмездие и бан.
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
11-05-2010 - 21:44:41
Да помогнем на Пунди да му направим форум да си пише на воля.Помогнете на един луд който си мисли ,че е бог,но знае че няма последователи.
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
12-05-2010 - 00:35:14
Quote
kalashnikof
Да помогнем на Пунди да му направим форум да си пише на воля.Помогнете на един луд който си мисли ,че е бог,но знае че няма последователи.

Sahib i Sobstvenik 31 sa dostoini posledovateli na Pundi. Pritesneni sa 4e nemogat da prodadat panelkite si i pi6at gluposti is foruma, sanuvaiki cenite ot minalata godina.

[zdravbadi.com]
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
12-05-2010 - 00:40:51
avatar
Ето нещо за което аз отдавна пея, но злобарите-неудачници си говорят, че съм говорел само глупости :
..................................
Парите губят цената си
Печатането на кухи банкноти вдига цената на златото и петрола


Илиян СавковЛъчезар Богданов, "Индъстри Уоч"
Това, което виждаме в последната година, е обезценката и на долара, и на еврото спрямо злато, сребро, горива. Този процес е отговор на действията на централните банки и на фискалната политика на правителствата. Обезценката на парите води до поскъпване на стоките, а не поскъпването на една или друга валута. Хората трябва да разберат, че няма безплатен обяд, и мерките, които бяха предприети за оздравяване на икономиките, бяха платени с несъществуващо богатство. Цените, които наблюдаваме, отразяват слабостта на парите и безотговорността на фискалната политика. Поскъпването може да бъде прекратено, ако се спре натрупването на дефицити и печатането на кухи пари, но това е труден политически избор. Дори в момента Европейският съюз изпадна в еуфория как ще изхарчи едни 700 милиарда евро. Но ако този план се реализира, трябва да очакваме още по-голям ръст на цените. Това, което някои наричат инфлация, а аз - обезценка на парите. Все едно беден работник да иска да даде 1000 лв. назаем на безработен. Няма как да стане, защото той няма такива средства. За да ги даде, трябва самият той да вземе заем. Най-лесно можем да разберем дълготрайната тенденция, като видим колко струваше един барел петрол преди 10 години и колко струва сега. В началото на века барелът беше около 20 долара, а сега е 70. Това означава, че сме загубили 75% от стойността на парите за 10 години. Никой не действа предпазливо, ако знае, че някой ще го спаси. Ако се катерите по скала, но сте осигурени с въжета и предпазна мрежа, ще се катерите по един начин, ако ги няма предпазните средства, ще го правите по съвсем друг. Същото е и с Гърция. Само преди няколко месеца правителството й обясняваше, че няма нужда да бъде спасявано, а сега е съвсем различно.
Не мисля, че поскъпването на еврото или долара има съществено значение за страната ни в краткосрочен план. По-важното е хората да следят стойността на еврото не в долари, а стойността на еврото и долара, измерени в реални активи - в стойността на горивата, на златото, на медта, на житото, на царевицата. Това е същественото, което трябва да притеснява хората в дългосрочен план.
Записа Юлияна Узаничева
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
12-05-2010 - 00:55:09
Тоя трол пр..ба най хубавия форум в БГ. Ама какво да очакваш от човек който и в СОТ не го искат.
Re: Положителни сигнали и за пазара на имоти
12-05-2010 - 07:17:11
avatar
Quote
nacheff
Quote
прУфесУр тъпарон
Николай Василев няма нужда от такива като теб не разбираш контекста на казаното !
прости постове от прости хора не ми се четат ! почивай в мир ! [forum.imoti.net]
Имотите тръгнаха нагоре , със или без твое и на другита фаунисти позволение !
Баси, Пунди! Откъде вадиш тази енергия и мотивация!
Няма начин да не разбираш, че в тази ситуация поскъпването на имотите би било знак, че всичко останало така здраво и окончателно се е скапало, та разни смъртно уплашени и паникьосани хора са започнали панически да "спасяват" неподходящи активи по единствения начин, който знаят.

Всъщност със сигурност разбираш и вероятно дори залагаш и се молиш за подобно развитие, та да се изхвърлиш във форума, каква е дълбочината на прозрението ти ! Ужас !

А може би те ласкае обстоятелството, че очевидно домакините ще те оставят последен, за да има алъш-вериш между Пунди и ПрофесУра, след като всички останали са получили възмездие и бан.

---------
оплять ошибка !
мнението на домакините ме касае точно толкова,колкото войната в Джуджу Муджу!
за останалото .....какво да ти кажа:
казали са го тежки глави "очевидното е очевидно грешно" , знам ли ....нещо предстои ......и то сериозно нещо
вие "утежнените" глави ще го подложите на "аналис" , ще умувате.........пък аз ще изчакам очевидното да стане очевидно грешно и за вас , белким се вразумите !
Парламента ще го вразумяват днес , та вас ли ?!?!

приятен ден winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход