Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Народът ще остане доволен от антикризините мерки на кабинета - какво ли означава за СривлЮФците това ???

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
[dariknews.bg]
-------------
се си мисла , че тва нема да е на добро , за цените на Имотите , де*ok*

идат и президентски избори , требе електорални еденици да се пичелат.......от друга страна Гърция я "омиротворяват" със кредит от 110 МЛРД евра - този Кредит некому требе да се ПРЕпродаде ............а има неколко GR банки в булгаристанско ...... вие си "онанирайте" ма аз си мисла че ще да понамажем и ниа от този гивеч!
---------
гледам че сериозно духа друг ветър....от друга посока....от тази дето я изключваме....та знам ли каква ще докара ????
единствената индикация сте вие и вашите неблагоразумности , гледайки вас и залагайки на обратното си мисля че нема грешка , ако има тя ще да е в рамките на статистическата (+ / - 1 % )*ok*
абе........нема лабаво

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Като залагаш на обратното, вземи и купи нещо, досега нищо не си купил - и преди пика и след него. Тогава за чий си чешеш пръстите тук? Най-обикновен дърдоран.

22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."
Quote
dodo2
Като залагаш на обратното, вземи и купи нещо, досега нищо не си купил - и преди пика и след него. Тогава за чий си чешеш пръстите тук? Най-обикновен дърдоран.

22.02.2010, Н. Василев: Ръстът идва 1-2г. след възстановяването на икономиката
"Пазарът на недвижими имоти се движи със забавяне след икономическия цикъл. Когато икономическият растеж свърши, цените на имотите се задържат още известно време, защото собствениците не искат да продават на по-ниска стойност. След това цените падат и съответно ръстът идва 1-2 г. след възстановяването на икономиката."
-------

---------
Николай Василев и мненията му - трудно можеш да го тълкуваш 1=>1 той е бил в CL а там НЕ ги учат да подаряват перспективи...сещаш ли се ...дори часовникът му показва друг час winking smiley???

---------
както винаги съм ти казвал , дори от теб може да се научи нещо стойностно - пр. терминът "дърдоран" ми харесва за следващ ник:]
бях сътворил "говорон" но твоя е по-успешен

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-03 11:02 от прУфесУр тъпарон.
Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 17:34:38
1174 имота на публична продан
Труд, 4 Май, 2010

Бум на публичните разпродажби на имоти отчитат частните съдебни изпълнители. От седмица на седмица статистиката в сайта на камарата става все по-тъжна. Вчера бяха публикувани обяви за 1174 предстоящи търга, в понеделник предложенията бяха още повече - 1250. Обикновено в последните месеци броят на разпродажбите се движеше между 750 и 800.

Ръстът на публичните продажби съвпада с пика на лошите и преструктурирани кредити. По данни на БНБ за март 12,05% от жилищните заеми са проблемни. Общият обем на лошите и преструктурирани кредити е 4,87 млрд. лв., от които 3,36 млрд. лв. са натрупани в последните 12 месеца.

“От началото на 2010 г. има увеличение на имотите, обявени за продан. Бройката трайно премина 1000. На годишна база ръстът е около 10%............


А някой май пророкуваше скок на цените. Скок може би ще има, но надолу.

[zdravbadi.com]
Re: Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 17:58:12
avatar
Скромно е засега.
Веселата част все още предстои.
Но.. не мисля, че някой от трезвомислещите тук се е разбързал за където й да е?

Да му мислят "Собствениците", дето са си дали гъзът на банките без да си правят правилно сметката!
И... да се надяваме, че урокът който ще извлекът от преживяното ще може да се предаде на следващите след тях - една приемственост която бе изтрита за 50 години застой и ленност.
Re: Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 20:25:20
avatar
Quote
valsodar
Скромно е засега.
Веселата част все още предстои.
Но.. не мисля, че някой от трезвомислещите тук се е разбързал за където й да е?

Да му мислят "Собствениците", дето са си дали гъзът на банките без да си правят правилно сметката!
И... да се надяваме, че урокът който ще извлекът от преживяното ще може да се предаде на следващите след тях - една приемственост която бе изтрита за 50 години застой и ленност.

Абе Валси, защо ми се струва че влагаш в думичката Собственик нещо подигравателно и обидно.
Ще дойде и твоето време обаче да разбереш че това състояние е изключително завладяващо.
Имам си една лична теория за третата сделка.Когато заключиш три врати след себе си, или нагазиш в три парчета земя може би ще разбереш.
Е тогаз и ще запееш другата песен.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 20:53:02
Съмнявам се...или поне в мненията тук няма да се отрази.
Re: Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 22:56:27
Quote
OwnerBG
Quote
valsodar
Скромно е засега.
Веселата част все още предстои.
Но.. не мисля, че някой от трезвомислещите тук се е разбързал за където й да е?

Да му мислят "Собствениците", дето са си дали гъзът на банките без да си правят правилно сметката!
И... да се надяваме, че урокът който ще извлекът от преживяното ще може да се предаде на следващите след тях - една приемственост която бе изтрита за 50 години застой и ленност.

Абе Валси, защо ми се струва че влагаш в думичката Собственик нещо подигравателно и обидно.
Ще дойде и твоето време обаче да разбереш че това състояние е изключително завладяващо.
Имам си една лична теория за третата сделка.Когато заключиш три врати след себе си, или нагазиш в три парчета земя може би ще разбереш.
Е тогаз и ще запееш другата песен.

Owner-e, сори, че се намесвам, абсолютно нищо лошо няма в това човек да е собственник. 3 "врати съм затворил" (две от тях ги "отворих"winking smiley и "газя в 4 парчета земя" от които 2 в регулация (не, че в момента ми вършат някъква работа де), но не смятам, че това ме прави някакъв тип господар. И квартиранти съм имал, но винаги са били третирани с уважение като клиенти, които са ме удостоили с честта на мен да плащат парите. Затова и за 7 години съм имал един "празен" месец.

Ти ми кажи какво лошо има човек да има и спестявания в банката. Защо влогар и кешовик са подигравателни и обидни думи? Парите от кога станаха нещо лошо?
Re: Лошо, лошо........:]
05-05-2010 - 23:04:43
Quote
BulCan
Парите от кога станаха нещо лошо?

От когато минаха отново в правилните ръце.Където не е текло пак няма да тече!
Re: Лошо, лошо........:]
06-05-2010 - 01:09:00
avatar
Не случайно съм сложил собствениците в кавички и както виждам повечето са ме разбрали добре.
В собственоста няма нищо лошо стига тя да е инструмента за постигането на целта , а не целта в името на която ти си инструмента в нечии други ръце.

Въпрос на зависимости е, ако ме разбираш правилно.
В колкото повече зависимости се поставяш, толкова по-малко свобода на изборът имаш пред себе си.
А човек без право на избор е... роб.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход