Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апетита не намалява

Публикувано от proprietaire xxxІ 
Апетита не намалява
27-04-2010 - 21:21:44
avatar
Чудно ми е защо апетита, не намалява от страна на строителните фирми. Аз не вярвам във вечния срив, но въпреки това е видно, че има криза. Въпреки това гледам сложили табела на новия блок на КЛК "Инженеринг" на която пише ТЪРСИ ПАРЦЕЛ. Те на блока който строят не са сложили още топлоизолация от три месеца, но сега виждам, че са наредили скелето на стената на калкана и ще почват.
Горе по Редута също упорито довършват нови блокове. По други квартали има разнопосочна картина. Има и замразени строежи има и такива които не спират работа. Миналата седмица ми направи впечатление един на главната в Слатина, как са му сложили дограма само на ъгъла който е към булеварда. А отзад на гърба на този нов строеж се намира стар изоставен строеж - наркоманско сборище. Как ще привличат клиенти само с фасадата? Клиентите очи нямат ли ? Толкова ли са едностранчиви във възприятията? Табелите продава се насложени по новите блокове са повсеместни!

"L'enfer, c'est les autres"
Re: Апетита не намалява
27-04-2010 - 21:43:20
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Миналата седмица ми направи впечатление един на главната в Слатина, как са му сложили дограма само на ъгъла който е към булеварда. А отзад на гърба на този нов строеж се намира стар изоставен строеж - наркоманско сборище. Как ще привличат клиенти само с фасадата? Клиентите очи нямат ли ? Толкова ли са едностранчиви във възприятията?

Същото явление наблюдавах днес и във Варна.
Престраших се да отида на оферта тип "пред акт 16".
Фасадата боядисана с пвц джамове, първия и втория етаж измазани, шпахловка, боя - готови за продан.
Уточнение: продаваха се апартаменти на първия и втория етажи, и само те бяха "завършени".
Само фасадната страна бе външно завършена, отстрани и отзад - голи тухли.
Вътрешно от третия етаж нагоре - голи тухли, няма кабели, няма нищо.
Двама бачкатори с "лош български" имитират работа - уж кипи неуморен труд.
Направих си визитацията и кръгом и бегом надалеко.
Не желая да навличам беди на някое младо семейство.
Ако то реши само, нека си атакува, но без мен.
Успех на всички, решили да опитат атака на имот без "акт 16".
Подразбрах, че обекта вече 4-та година се строи, а това говори за "несигурност" в бъдещата инвестиция.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-28 06:50 от TZARS.
Re: Апетита не намалява
27-04-2010 - 23:13:24
Който сега започва да строи има по-голям шанс да продаде, отколкото завършените непродадени, защото сметката му ще излиза и на по-ниска продажна цена пак ще е на печалба. Ще видите как това, което се завърши след година-две ново, ще натисне цените на старото.
Re: Апетита не намалява
27-04-2010 - 23:20:23
avatar
Най-вероятно в по-голямата си част нещата, които се завършват в следващите 1-2-3 години, ще са най-некачествените постройки в историята - със сетни сили и подръчни материали, който купува идея няма да си има какво има под мазилката? smiling smiley (просто предположение)
Re: Апетита не намалява
27-04-2010 - 23:29:50
На хората това им е бизнеса бре XXL. Да пасат офце ли искаш?
Re: Апетита не намалява
28-04-2010 - 09:04:43
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Чудно ми е защо апетита не намалява от страна на строителните фирми., Аз не вярвам във вечния срив, но въпреки това е видно, че има криза. Въпреки това гледам сложили табела на новия блок на КЛК "Инженеринг" на която пише ТЪРСИ ПАРЦЕЛ. Те на блока който строят не са сложили още топлоизолация от три месеца, но сега виждам, че са наредили скелето на стената на калкана и ще почват.
Горе по Редута също упорито довършват нови блокове. По други квартали има разнопосочна картина. Има и замразени строежи има и такива които не спират работа. Миналата седмица ми направи впечатление един на главната в Слатина, как са му сложили дограма само на ъгъла който е към булеварда. А отзад на гърба на този нов строеж се намира стар изоставен строеж - наркоманско сборище. Как ще привличат клиенти само с фасадата? Клиентите очи нямат ли ? Толкова ли са едностранчиви във възприятията? Табелите продава се насложени по новите блокове са повсеместни!
-----------
Защо ли ?
щото не знаят , че има форум в който профендури/педерони раздават безплатни маркетингови стратегии (силно негативни)*ok*
или ако знаят - си ги слагат на "прониквателите" тези икономически полюции , пардон.....анализи
---------
всъщност.......всеки е бил прост , и е "знаел" докато му се е наложило да плати за да разбере ,че трябва да "МОЖЕ" - знаенето те праща на дъното
Re: Апетита не намалява
28-04-2010 - 09:13:48
Стига сте ревали, бе. Царя, като ги разбираш толкова нещата, колко сгради във Варна се строят и завършват, а? Какво ми давате за пример само един-двама идиоти пишман-предприемачи.
Re: Апетита не намалява
28-04-2010 - 09:29:06
Що се чудите, хората търсят парцел по принцип, а не на всяка цена... Може пък някой закъсал да подаде изгодна оферта, няма лошо
Re: Апетита не намалява
28-04-2010 - 09:30:02
Пиша в тази тема, че е най-отпред. По данни в днешния в."Труд" за София има за продажба при ЧСИ на търг 175 обекта. Повтарям - само 175 за цяла София. Пълна мизерия.
Re: Апетита не намалява
28-04-2010 - 09:51:55
Последните месеци виждам поне по един нов строеж на всеки 2-3 седмици.Явно е живнал бизнеса.А и доста реклами за кредити виждам със самоучастия 15-20%.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход