Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

когато всички чакат некакви ЧУДЕСА , се случват само ЧУДЕСИИ , демек ОБРАТНОТО *ok*

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 16:29:21
avatar
Quote
dival
стга бе ! аз толкова се надявах да излезем още към средата на годината smiling smiley

Дивале, аз се надявам да излезем още напролет.
Нека да има и оптимисти в тази държава.
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 16:55:53
Извинете кога е върба сряда или кукуво лято winking smiley положението е критично и се задълбочава -пари нема .Още 2008 г нещата бяха спрели ,но 2009 г я изкарахме по енерция .По инерция със надеждата -че ПА-ПА ще продължава , после че баба Пена има под дюшека пари,после Имигрантити щели да докарат , сега сънуваме-те Дъно .
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 17:00:48
Аа-а-а дойдохте ли на моята. От една година вместо кризата да се пусне да почне за да може да свърши тя се подтискаше с надуване на балона на междуфирмената задлъжнялост. Точно пък сега, когато кризата прави първите си крачки в България е малко нелепо да се говори за край. Краят ще бъде 2-3 години след Европа по оптимистичен сценарий - една година за да тръгне кредитиране но не за имоти а за производства и 2 години за да се развият производствата. Кризата е добър учител, който ще даде урок не само на заблудените ипотекари, а ще държи топло поне и на техните деца, ако не и внуци.
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 17:07:15
avatar
Quote
2010
Quote
dival
стга бе ! аз толкова се надявах да излезем още към средата на годината smiling smiley

Дивале, аз се надявам да излезем още напролет.
Нека да има и оптимисти в тази държава.

Надеждата е едно оптимизма е друго, а романа "Глад" си е жива реалност. Какво излизане от криза ви се върти в главата че то вие несте влезнали в криза бре. Каде видяхте криза около вас? Какво пищите че имоти не се продавали то това имоти ли са усетиха се куповачите че дават пари за коптори и спряха да купуват това е! Криза в България ще има когато Българина спре да вари ракия тогава и Аз ще кажа че има криза при вас. Засега виждам че нещата си отиват на мястото и че на някой са взели джипката не е повод да се правят национални трагедии. Само кьор фишеци хвърляте за банките ама всичките държите по некой грешен лев там за пустата лихвичка. Спиридоне я спретни една поема за мотиката, ралото и старите волове. Хващайте се със земеделие оти кризата нема да е финансова а хранителна! Неможе да паразитирате един от друг и да викате криза било. Каквото сте произвели досега е било в сферата на прането на пари толкоз, парите се изпраха наше хора ги прибраха и започнаха да ви разправят приказки за кризи, бюджетни дупки и хвалби кой какво откраднал.

Ни копува ни продава
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 17:29:37
Quote
valsodar
От финансовата криза ще излезем след 5 години, от имотната след 10, а от умствената не по-рано от век! winking smiley
Tи си бил голям оптимист.Не разсмивай хората.От умствената надали Бог ще е жив да види това
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 17:30:30
Ако така продължава -филма Хаити като глад ни зове -не е мой лафа -гат има пари сме на джони ,гат нема сме на мента .В малкия град се виждат паричните потоци как се движат вътрешно -кой на кой дава -едвам вегитират нещата .Последна надежда ни остава лятото туризма , ако и той се прецака -ще се умира .Няма какво да се заблуждаваме -сега няма приходи и ни истискват с данаци и се залага на виртуален бюджет а догодина откъде -трезвомислищите алармирайте истината .Сигурен съм че ще започнат опашките за топла супа -боже топла тя ,само да я има .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 17:34 от filmatoplo.
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 20:34:48
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 20:43:12
Quote
Scyther


Много ме е яд като гледам такива безобразия...язък за хубавата ни държавица!
дано някой ги погне тия
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 21:10:24
Quote
ТОРТКО
Quote
2010
Quote
dival
стга бе ! аз толкова се надявах да излезем още към средата на годината smiling smiley

Дивале, аз се надявам да излезем още напролет.
Нека да има и оптимисти в тази държава.

Надеждата е едно оптимизма е друго, а романа "Глад" си е жива реалност. Какво излизане от криза ви се върти в главата че то вие несте влезнали в криза бре. Каде видяхте криза около вас? Какво пищите че имоти не се продавали то това имоти ли са усетиха се куповачите че дават пари за коптори и спряха да купуват това е! Криза в България ще има когато Българина спре да вари ракия тогава и Аз ще кажа че има криза при вас. Засега виждам че нещата си отиват на мястото и че на някой са взели джипката не е повод да се правят национални трагедии. Само кьор фишеци хвърляте за банките ама всичките държите по некой грешен лев там за пустата лихвичка. Спиридоне я спретни една поема за мотиката, ралото и старите волове. Хващайте се със земеделие оти кризата нема да е финансова а хранителна! Неможе да паразитирате един от друг и да викате криза било. Каквото сте произвели досега е било в сферата на прането на пари толкоз, парите се изпраха наше хора ги прибраха и започнаха да ви разправят приказки за кризи, бюджетни дупки и хвалби кой какво откраднал.

Абе, вие всичките ли избегали сте такива злобари?? Кои ние, кои вас бре!! Мръшляци :g:
Романа че го четете вие и прелиствате по няколко пъти. И един ден ше сакате да цъфнете "У дома", ама ше хапнете дръвцето...

Иначе, по тъпата тема: Най-голямата напаст за едно съвременно, социално общество е паниката! Паниката е за песимистите и овцете. - Бягате назад и падате в пропаста. Оптимистите и разумните хора разискват проблемите си и ги решават - вие единствено ги констатирате и позьорствате колко сте умни, че сте ги схванали...
За злобичката няма сми изобщо да се коментира - тя е за жалки и слаби мекотели - деградящници
Re: Кога ще излезем от кризата?
02-02-2010 - 21:51:14
ако пред оптимизъм имаш впредвид музиката да свири докато корабът потъва (както при Титаник) си прав.

и все пак е по-добре да се добереш по-близо до спасителните лодки и пояси отколкото да слушаш музиката... имайки в предвид че корабът потъва ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход