Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цената на парите - специална инфо за влогари

Публикувано от proprietaire xxxІ 
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:22:17
Quote
proprietaire xxxІ
...но в държава която аз посоча.

Аха. А нещо със ситен шрифт няма ли да има?
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:25:40
avatar
Със сритен шрифт ще бъде една която ще ти тегля!
neo
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:37:58
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?[/quote]

Ква стана тя......? Ти май влогар излезе?:]:]
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:38:39
Quote
proprietaire xxxІ
Със сритен шрифт ще бъде една която ще ти тегля!

Ти го можеш това, особено вечер. Уплаши ме.
Изглежда няма какво повече да добавя в този форум, освен да се заяждам. Затова си давам отпуск.
Бъдете здрави!*beer*
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:46:51
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Напротив съгласен съм да ключим сделката но в държава която аз посоча.

Казвай държавата и датата и мястото на сделката. Който пръв дойде, пръв ще има правото да подпише договора.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:49:43
avatar
Quote
neo
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?

Ква стана тя......? Ти май влогар излезе?:]:][/quote]
..............................................................................
Събрание на АВ /Анонимните влогари/ Собственик 31 : Мога ли да се изкажа? Аз съм скрит влогар маскиран като ъпър. Мога да споделя за себе си, че колкото и да се опитвам да се въздържам, все ме гони потребността да вложа нещо. Може да е психически проблем. Помогнете!

"L'enfer, c'est les autres"
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 23:23:09
Хохохохо, пропуснал съм факта че малкия п*с*рко са го баннали. Аз реших, че освен баничарницата е купил и някоя римска баня или поне две-три денарии към бабините пендари и оттам новия ник.

Хаирлия да е - дано повлече крак.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 23:40:05
Ха-ха пундела си е направо нормален в сравнение с тоя смешник *drink1*
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 23:54:41
Що изобщо обръщате внимание на такива "инвеститори-палячовци"
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
27-04-2010 - 00:04:33
Quote
proprietaire xxxІ
Quote
granit
Брейййй то било много лошо да имаш пари. Да му мислят милярдерите! Най добре е да си царвул и да немаш кинта *beer*
...................................................................
Колкото и таблици да ти покажа, не схващаш. Трябва да ги размениш за нещо трайно. Нарича се траен актив.

По принцип, това което си писал е вярно, което обаче не означава, че покупката в който и да е момент е добра идея, само защото след неизвестен брой години имотите отново щели да поскъпнат. Защо днес да купувам жилище /с инвестизионна цел/ ако утре или след година мога да си взема 2 жиилища от същия клас или едно, но с несравнимо по-добри характеристики. А лихвите, получени за това време са само един допълнителен, но сериозен бонус.

[zdravbadi.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход