Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цената на парите - специална инфо за влогари

Публикувано от proprietaire xxxІ 
Jim
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 21:33:23
Quote
proprietaire xxxІ
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?

Извинявай, би ли обяснил (с цифри) за хората с различен интелект колко долара биха се получили по твоите сметки за периода 01.01.2009 - 01.01.2010г. (1 година)? Благодаря.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 21:47:28
Quote
proprietaire xxxІ
Ако става въпрос аз такива пари, аз лично ще те кремирам ако трябва?
Искаш да кажеш,че освен че ще ти взема парите,и кремацията ми ще е за твоя сметка? Много си ларж! Анонимността е хубаво нещо. Явно дава смелост! Работим с големи цифри,а?
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 22:50:14
Малко се замислих като чета хората да пишат "за внуците", "на внуците". Как човек може да е сигурен, че ще има изобщо внуци, освен ако вече няма такива? Разбира се, пожелавам на всички ни да имаме внуци един ден.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 22:57:10
avatar
Quote
BulCan
Малко се замислих като чета хората да пишат "за внуците", "на внуците". Как човек може да е сигурен, че ще има изобщо внуци, освен ако вече няма такива? Разбира се, пожелавам на всички ни да имаме внуци един ден.

Всъщност няма никакво значение дали имат или нямат внуци. Важното е да се купуват имоти на кило winking smiley
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 18:38:08
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 18:39 от dival.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 21:14:47
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?

Може ли аз да подпиша въпросният договор ако Дивал се откаже? Или пък 2 договора за да направим внуците ти приказно богати.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 21:38:02
avatar
Предлагайки тази сделка имах ясното съзнание с кого я договярям. Показателно беше как ответните страни се съглахиха! Това означава че те нямат близки, нямат семейство или ако имат не им пука за тези дето ще ги наследят. Важното че те са наследили нищото и за тях това е веруюто да ползват всичко до което могат да се докопат. Заради такива като вас циганите ще ни завладеят!

"L'enfer, c'est les autres"
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 21:57:45
avatar
И когато циганите ни завладеят имотите ще са във вечен Ъп!
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:05:56
Quote
proprietaire xxxІ
Предлагайки тази сделка имах ясното съзнание с кого я договярям. Показателно беше как ответните страни се съглахиха! Това означава че те нямат близки, нямат семейство или ако имат не им пука за тези дето ще ги наследят. Важното че те са наследили нищото и за тях това е веруюто да ползват всичко до което могат да се докопат. Заради такива като вас циганите ще ни завладеят!

Ти предложи сделка с определени параметри. Имаш съгласие от ответната страна.
Сега остава да видим колко държиш на думата си.
Ще даваш ли "нищото" или ще шикалкавиш на всеослушание е въпросът.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
26-04-2010 - 22:12:43
avatar
Напротив съгласен съм да ключим сделката но в държава която аз посоча.

"L'enfer, c'est les autres"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход