Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цената на парите - специална инфо за влогари

Публикувано от proprietaire xxxІ 
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 19:58:11
Кеф цена няма *angel*
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:02:30
Еврофутбол.

200-300-400хил. годишен доход, как ви се струва? winking smiley:]
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:08:23
Quote
BulCan
Ама те доста хора в БГ са загрижени - и агенциите за недвижими имоти, и инвеститорите и продавачите, дето не са успели "да разтоварят" навреме и те са много загрижени. И те предупреждават ли предупреждават... Какви мили хора.

Така един германец, след като минал през България за първи път, изрази мнение, че България е най-гостоприемната страна в ЕС, защото на всеки километър по магистралите местните девойки го приветствали с усмивка и ръкомахане...
Какви мили хора...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 20:13 от Scyther.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:13:33
Quote
Scyther
Quote
BulCan
Ама те доста хора в БГ са загрижени - и агенциите за недвижими имоти, и инвеститорите и продавачите, дето не са успели "да разтоварят" навреме и те са много загрижени. И те предупреждават ли предупреждават... Какви мили хора.

Така един германец след като минал през България за първи път изрази мнение, че България е най-гостоприемната страна в ЕС, защото на всеки километър по магистралите местните девойки го приветствали с усмивка и ръкомахане...
"Какви мили хора."

Аха, на една японка когато и беше отбелязано колко учтиви са хората в Япония - как се поздравяват, покланят и тя попита в БГ дали се поздравяват също така. Ами поздравяват се разбира се, особено като шофират - и майките си поздравяват и лелите си даже... Изобщо бъка от мили хора. И мен са ме поздравявали, и то точно такива, които са в нарушение и се чудят защо ли пък имам нахалството да не им дам да ми отнемат предмиството (за шофиране става дума, ама то си е отражение на мисленето като цяло).



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-25 20:17 от BulCan.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:14:30
avatar
Quote
BulCan
Ех, собственник31, мен ако ме бяха баннали от форума за огромните глупости, които съм изписал, честно казано, би ми било изключително неудобно да се регистрирам веднага пак и да продължавам в същия дух... Даже Пунди и Иванов не успяха да го докарат до банване и то за години...Поне виждам, че си добър човек - през цялото време си изключително загрижен за хората с пари в брой, предупреждаваш постоянно колко са се набутали, как инфлацията ще ги изяде (те нямат акъла да се сетят за това). Ама те доста хора в БГ са загрижени - и агенциите за недвижими имоти, и инвеститорите и продавачите, дето не са успели "да разтоварят" навреме и те са много загрижени. И те предупреждават ли предупреждават... Какви мили хора. Чак ми иде да се просълзя от умиление. И в крайна сметка не разбирам защо искат да продадат за "шума и плява"... За да купят други имоти, ще кажеш... Ами да купят, ама първо има една малка подробност - трябва да продадат. Докато "кешовиците" могат да купят във всеки един момент и то избора на имоти изобщо не се ограничава с една БГ...
.......................................................
Ако мислиш че имам някакъв бизнес интерес да съм "загрижен", както ти намекваш, дълбоко се лъжеш. Нали само няма да ме обвините във форума, че се представям за някой друг. Дори баннат аз стоя зад името си и всички факти които съм споделил. Единственият интерес който защитавам е държавният интерес в работата си и личният през останалото време! Що се отнася за избора на имоти извън БГ и такива раздувки съм гледал тук. Имаше един дето твъреше, че търси парцел в Северна Гърция. Замлъкна сконфузно. То Гърция да не е на баба му ливадите. Освен това гърците ми прави впечатление колко са в час за икономическата действителност в света, за разлика от нас които мислим че парите струват нещо и че МВФ ни закриля. От такива закрилници ще се съсипе и циганизира държавата, не от други. Друго нещо интересно- много участници се дразнят неистово от моите тези за икономиката, но никой не се аргументира в противното по същество.

"L'enfer, c'est les autres"
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:42:13
Отново безсмислени спорове и крайни мнения.....
Простата истина е, че пари могат да се правят от всяко нещо, което има стойност и е обект на покупко-продажба. В т.ч. - пари могат да се правят и от пари, те също са стока.
Различните схеми на на правене на пари имат различна доходност в зависимост от икономическата ситуация. И всички разумни хора знаят, че няма една-единствена схема, която да е универсално най-добра, защото и икономическите ситуации са много различни и онова, което е с най-добра доходност в определени условия, може да се окаже съсипващо в други, и обратното.
Така че и тук спорът е безпредметен, защото всяка от страните твърди, че найното виждане за доходността на даден инструмент е универслно най-добро. Е, такова животно просто няма.....
За какво е скандалът, в такъв случай?
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:42:54
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 18:47 от dival.
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 20:55:27
avatar
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?

"L'enfer, c'est les autres"
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 21:02:10
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Добре Дивал, ще ти предложа сделка щом за пръв път ме виждаш. Превеждам ти по банковата сметка $100 000 за 50 години. В договора ще бъде заложено, че ти дължиш на моите внуци % на инфлация капитализиран за всичките 50 години плюс % на обезценката която се получи заради печатницата т.е. % на намаляването на покупателната сила на долара ! Навит ли си ?

Ей, особено умният, какво е тая капитализирана инфлация бе, гений???
Re: цената на парите - специална инфо за влогари
25-04-2010 - 21:05:38
Аз съм навит. Падежа ще е след 50 години, нали? На внуците, както каза.
Да дам ли банковата сметка?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход