Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*
22-04-2010 - 11:37:35
avatar
drakkar, значението на въпросната статия не може да бъде определено, докато не знаем колко пъти е било кликнато на нея winking smiley
Re: Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*
22-04-2010 - 18:02:48
avatar
И днес МФ попари мечтите на влогарите. Времето ще покаже дали е прав? По-вероятно е той да познае и да остане на поста си отколкото 90% форумни комплексари да си купят дори палатка!
Re: Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*
22-04-2010 - 18:28:22
avatar
Добре дошъл отново, sobstvenik31!
Дай го този път по френски, с малко повече финес...
Re: Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*
22-04-2010 - 18:40:07
avatar
Quote
чи-чов-ци
Добре дошъл отново, sobstvenik31!
Дай го този път по френски, с малко повече финес...
....................................
Благодаря, ще се възползвам от съвета ти! Между другото в един твой пост ти се пошегува с мен дали дядо ми не е бил министър-председател? Естествено, че не е бил, но ако се интересуваш, мога да ти споделя на ЛС една шега свързана с мой прадядо която има отношение към точно това твое изказване.
Re: Повишение на Цените на ИМОТИТЕ ли?!?! - вие си знаете *ok*
22-04-2010 - 19:06:44
avatar
Quote
proprietaire xxxІ
Quote
чи-чов-ци
Добре дошъл отново, sobstvenik31!
Дай го този път по френски, с малко повече финес...
....................................
Благодаря, ще се възползвам от съвета ти! Между другото в един твой пост ти се пошегува с мен дали дядо ми не е бил министър-председател? Естествено, че не е бил, но ако се интересуваш, мога да ти споделя на ЛС една шега свързана с мой прадядо която има отношение към точно това твое изказване.

Спомням си, надявам се да не съм те засегнал, нещо ме бе накарало да се сетя за един форумец, който ни засипа с дядовци министър-председатели. Нямам нищо против за ЛС. По-добре да не спамим темата на Пунди, че ще отвори друга*angel*
Вчера Бат Бойко каза по битивиту.....
08-05-2010 - 09:53:54
че с еврото нема грижи,банките са окай,за депозитите да не се притесняваме и ората да не се шашкат ,и да не ги теглят,че.........
И ся кво ?....естествено ,че ъп на имотитИ.
Ейййй ама съм печен ,изпреварих с таз нУвинаЪ любимите ми форумни naughty g`eezers........ама наистина proper naughty
Re: Вчера Бат Бойко каза по битивиту.....
08-05-2010 - 10:06:12
avatar
Quote
SpensX
че с еврото нема грижи,банките са окай,за депозитите да не се притесняваме и ората да не се шашкат ,и да не ги теглят,че.........
И ся кво ?....естествено ,че ъп на имотитИ.
Ейййй ама съм печен ,изпреварих с таз нУвинаЪ любимите ми форумни naughty g`eezers........ама наистина proper naughty

А така, а така! И каза ли премиерът-слънце думата "криза", каза ли? Не, защото няма такава, нали? И от утре имотите яко нагоре, който хванал влака, хванал...
Re: Вчера Бат Бойко каза по битивиту.....
08-05-2010 - 13:03:33
avatar
Quote
zlostyr
Quote
SpensX
че с еврото нема грижи,банките са окай,за депозитите да не се притесняваме и ората да не се шашкат ,и да не ги теглят,че.........
И ся кво ?....естествено ,че ъп на имотитИ.
Ейййй ама съм печен ,изпреварих с таз нУвинаЪ любимите ми форумни naughty g`eezers........ама наистина proper naughty

А така, а така! И каза ли премиерът-слънце думата "криза", каза ли? Не, защото няма такава, нали? И от утре имотите яко нагоре, който хванал влака, хванал...
-------
Прости хора - прости приказки!
кой ще му позволи на ББ да слага спирачка не бизнеса - сразу ще го уволнят
трябва да се купува - не е нужно ББ да г оказва - светът върви НАГОРЕ , надолу вървят само глупаците , ако не пречат
Започнат ли да пречат - приемат корекция на приоритетитете и ГИ вразумяват (спр. Гърция)
Re: Вчера Бат Бойко каза по битивиту.....
08-05-2010 - 22:35:39
Пунди взе ли си хапчетата,щото съм добър човек ти пращам една чашка винце за по добро преглъщане*drink1*,все пак хора сме.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход