Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Re: Аз така правя
11-05-2010 - 22:34:28
Некои хора вече сами си говорят :]
Re: Аз така правя
12-05-2010 - 00:21:12
Некои хора вече сами си говорят :]
И аз така си мисля и ме плаши да не е заразно.Имам чувството че сахиба прихвана от пунди.*xxx*
Re: Аз така правя
12-05-2010 - 00:25:52
Quote
Диян Филчев
Некои хора вече сами си говорят :]
И аз така си мисля и ме плаши да не е заразно.Имам чувството че сахиба прихвана от пунди.*xxx*

Pundi ima6e klasa, nesavisimo ot prostotiite koito pi6e6e. Sahib4o - samo pi6e prostotii.

[zdravbadi.com]
Re: Аз така правя
12-05-2010 - 00:26:11
avatar
Тук си в голяма грешка мой човек. Принуден съм да сменям езика на ника си, но никога смисъла му и индекса 31. Можеш да го видиш и в инвестора. Никога не се подвизавам с друго име. Даже подозирам че Кочо може да е някой маскиран влогар за да ме уязви, защото като гледам едва ли ще се изкаже повече!

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: Аз така правя
12-05-2010 - 09:02:56
Quote
SAHIB 31
Даже подозирам че Кочо може да е някой маскиран влогар за да ме уязви, защото като гледам едва ли ще се изкаже повече!

Не, Кочо не е маскиран влогар.
Ще се изкаже, но сега няма време - отива на бачкане.
Успешен ден на всички!
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
12-05-2010 - 09:16:15
Работата наистина е сериозна. Преди само пишеха сега си създават теми в които сами си пишат и сами си обясняват един на друг как имотите ще са само нагоре,напомня ми за ония виц дето три мутри въртели едни 10 000 лева помежду си и на края всеки направил по 30 000 лева печалба:].

Мен повече ме притеснява дали тези момци не са инвестирали всичко в имоти и сега да не им са останали достатъчно пари за така скъпо струващите лекарства. Ако е така кажете ни,ние Сривльовците нямаме пари но може да съберем по някой лев и да ви ги купим,хора сме все пак. Но спрете да убеждавате хората че нещата вървят толкова на добре че няма накъде повече и че закупуването на хапартамент е дар от господа,и да не забравя-взехте ли си хапчетата
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
12-05-2010 - 10:09:36
Чудя се с това негативно мислене как ставате изобщо от леглотоeye popping smiley
Навсякъде дебнат опасности*sos*
PMP
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
12-05-2010 - 13:33:17
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
12-05-2010 - 13:41:46
avatar
Quote
PMP
[dnevnik.bg]

----------------
това е новина за "неподострени" момчета и момичета :} - виж къде я четеш , па помоли някой да ти обясни що за новина е тази-публикувана в МАСОВ/оФчи вестник - ПИШАТ за Първото тримесечие ,демек МИНАЛО СВЪРШЕНО ВРЕМЕ !!

-----------------------

ТОВА е Правилната новина [www.pari.bg] , защото е във вестник за .......сещаш ли се *smiley_ahh* ???
а ТОВА е Правилното ЗАГЛАВИЕ : "БВП забави спада ", което значи,че накрая на Второто тримесечие ..........*ok*

----------
Научете се да четете !
PMP
Re: Макар и надценени, жилищата в редица държави отново поскъпват - А в БГ ???
12-05-2010 - 13:53:05
И в никакъв случай не бива да инвестираме в икономика на знаието и високи технологии...само в имоти! Мунчо ти си едно много глупаво офче момче *bow*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход