Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*

Публикувано от Hun 
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 00:08:08
Quote
ivorad
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.

Селски аргументи ми липсват, признавам си.
Слава Богу - ти не си в недоимък : справка - малко по-нагоре перфектното ти "доказателство за кредибилност". Готово за пример в научен труд на тема " Статистически легенди и религиозни вярвания сред папуасите".
:]

Колега ivorad, предполагам сте много нещастен. НО да се надяваме,че за вас все още има надежда и че не сте в толкова напреднал стадий, какъвто е случаят с колегата Пунди.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 00:12:07
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.

Селски аргументи ми липсват, признавам си.
Слава Богу - ти не си в недоимък : справка - малко по-нагоре перфектното ти "доказателство за кредибилност". Готово за пример в научен труд на тема " Статистически легенди и религиозни вярвания сред папуасите".
:]

Колега ivorad, предполагам сте много нещастен. НО да се надяваме,че за вас все още има надежда и че не сте в толкова напреднал стадий, какъвто е случаят с колегата Пунди.

Благодаря за съветите!
Радвам се, че слънчасването не е навредило поне на мерака да съветвате на килограм.
Лошата новина е, че тези съвети не струват. Просто съветващата слънчасалост винаги е смехотворнаsmiling smiley
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 00:19:39
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.

Селски аргументи ми липсват, признавам си.
Слава Богу - ти не си в недоимък : справка - малко по-нагоре перфектното ти "доказателство за кредибилност". Готово за пример в научен труд на тема " Статистически легенди и религиозни вярвания сред папуасите".
:]

Колега ivorad, предполагам сте много нещастен. НО да се надяваме,че за вас все още има надежда и че не сте в толкова напреднал стадий, какъвто е случаят с колегата Пунди.

Благодаря за съветите!
Радвам се, че слънчасването не е навредило поне на мерака да съветвате на килограм.
Лошата новина е, че тези съвети не струват. Просто съветващата слънчасалост винаги е смехотворнаsmiling smiley

Колега ivorad, изглежда вие също сте слънчасал макар и в офиса що в моите писания видяхте съвети. При вас причината ще да е от неспиращата опашка от клиенти бързащи да се сдобият с имот докато цените не са поели пак стремглаво нагоре към върхове от 2000-3000 евро/м2

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 00:24:37
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Баш Брокеро
Quote
ivorad
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.

Селски аргументи ми липсват, признавам си.
Слава Богу - ти не си в недоимък : справка - малко по-нагоре перфектното ти "доказателство за кредибилност". Готово за пример в научен труд на тема " Статистически легенди и религиозни вярвания сред папуасите".
:]

Колега ivorad, предполагам сте много нещастен. НО да се надяваме,че за вас все още има надежда и че не сте в толкова напреднал стадий, какъвто е случаят с колегата Пунди.

Благодаря за съветите!
Радвам се, че слънчасването не е навредило поне на мерака да съветвате на килограм.
Лошата новина е, че тези съвети не струват. Просто съветващата слънчасалост винаги е смехотворнаsmiling smiley

Колега ivorad, изглежда вие също сте слънчасал макар и в офиса що в моите писания видяхте съвети. При вас причината ще да е от неспиращата опашка от клиенти бързащи да се сдобият с имот докато цените не са поели пак стремглаво нагоре към върхове от 2000-3000 евро/м2


Ооооо, колега Баш, когато смените главата си, бих могъл да се опитам да обясня на новата Ви придобивка какво означава термина "имплицитен съвет".
Засега ще се въздържа, обаче - стига ми и смехът покрай наивистичните Ви писания:]
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 11:21:08
Quote
valsodar
Офертата е супер!
Къде се нахожда чудото ти?
Офертата е само за Куку и бай Пешо. Ама бай Пешо да помогне да я преместим в градинката на Мавзолея!!!
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
21-04-2010 - 11:33:44
Quote
OwnerBG
Quote
Пламен Hиколов
Quote
tot
как една беседка ще ти излезе 5000лв. бе човек.....
Лятото правих един склад, купувах арматурно желязо, пясък, цимент, 4 палета тухли, арматурна тел, фибран за външната изолация, 10 торби церезит, варов разтвор за вътрешната мазилка......И всичко ми излезе не повече от 4500лв.мартяли за помещение от 25 квадрата с 2бетонни плочи !
Там някъде отиде. Дървен материал към 1500, керемиди битумни към 700-800, едни решетки ми направиха (това вярно е екстра winking smiley, още 800, камъни за облицовка и за под към 500, да ми ги налепят, че в това отношение не се справям към 300, итонг, теракол, мазилка, огнеупорни тухли, цимент за мивката къмто 200-300, една маса от камък (още екстри winking smiley за 200, винкели за диреците и за масата към 100 и още разни дреболии (гвоздеи и т.н.). Както и да го смятам си е супер лукс на топ локейшън и за по-малко от 149Евро на м2 няма да я продам!!!

Леле Пламене, и тук ли закъснях.
Ама 1500 лв.за материал множко ми се види.
Пусни снимки че ми се струва че е станало за завиждане.
Пък и тая каменна маса.
А и пещ сигур си спретнал.
И на мене ми се вижда много eye popping smiley, ама какво да правиш. И ми го дадоха с отстъпка. Греди, ребра, ОСБ плоскости и ламперия. А масата е от гранит - 3см. *ok*. Знам, че ще кажете че такава цена на гранит няма, ама както се спазариш. Стана супер! Сори, че нямам качени снимки и много жалко, че не могат директно да се upload-ват в този форум.
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
22-04-2010 - 16:07:27
Ето картинка



а това е отвътре:

Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
22-04-2010 - 17:55:57
avatar
БРАВО! *beer**bow*clap:
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
22-04-2010 - 18:05:43
avatar
Супер изглежда, браво Пламене. То това си е направо къщичка, каква ти беседка smiling smiley, та колко викаш ти излезе м2 ?

italinea.net
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
22-04-2010 - 20:39:06
avatar
Пламене - respect!

Имам два съвета към теб за покрива.

Там, където керемидите висят от стрехата, подпъхни по една керемида обърната наобратно, така че равната страна да съвпадне с долния ръб на керемидата.

Битума през зимата става доста крехък, а тези керемиди са от усилен воалит с цветна посипка и основата им е стъклен воал, който не е толкова сигурен при вятър - пречупва се. Затова се слага подложка, заковаваш я за челната дъска, а керемидата я залепваш с газова горелка.

Същата процедура е добре да я направиш и с капаците по ръбовете - залепване само по краищата, като предварително нагрееш керемидата отдолу, за да омекне и легне по-добре по наклона.

Успех!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-22 20:40 от дидо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход