Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*

Публикувано от Hun 
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 18:27:11
Quote
tot
как една беседка ще ти излезе 5000лв. бе човек.....
Лятото правих един склад, купувах арматурно желязо, пясък, цимент, 4 палета тухли, арматурна тел, фибран за външната изолация, 10 торби церезит, варов разтвор за вътрешната мазилка......И всичко ми излезе не повече от 4500лв.мартяли за помещение от 25 квадрата с 2бетонни плочи !
Там някъде отиде. Дървен материал към 1500, керемиди битумни към 700-800, едни решетки ми направиха (това вярно е екстра winking smiley, още 800, камъни за облицовка и за под към 500, да ми ги налепят, че в това отношение не се справям към 300, итонг, теракол, мазилка, огнеупорни тухли, цимент за мивката къмто 200-300, една маса от камък (още екстри winking smiley за 200, винкели за диреците и за масата към 100 и още разни дреболии (гвоздеи и т.н.). Както и да го смятам си е супер лукс на топ локейшън и за по-малко от 149Евро на м2 няма да я продам!!!
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 19:43:16
avatar
Офертата е супер!
Къде се нахожда чудото ти?
Hun
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 22:15:35
Quote
ivorad
Quote
Hun


КУПУВАЧИТЕ СЕ СВЪРШИХА!!!

Типичен пример за човек, който не прави разлика между значенията на глаголите "свършвам" и " намалявам" , поради което всяко намаление му изглежда като "свършване".
Цирк на неграмотността:]

Неграмотен си ти!
Освен това си и цар на мокрите брокерски сънища - главното лице си ти а пред врата ти се тълпят масите в три опашки.
Първата е от нетърпеливи кандидат купувачи стискащи в ръцете си пачки пари за такси за огледи...
Втората е от кандидат продавачи които са съгласни да продават и на 200 евро но гледат на теб гуруто на продажбите с надежда в очите защото ти знаеш как да ги продадеш и на 1500...
Третата е от неграмотни люде които винаги са копнели някой клоун да им отвори очите за това как цените ще се вдигат и се редят да опашка та дано ги огрее та да научат тайната за това как се надъва спукан балон.

Тъжното е че някои още не са се събудили от тези си полюции вече трета година.
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 22:42:55
avatar
Quote
Пламен Hиколов
Quote
tot
как една беседка ще ти излезе 5000лв. бе човек.....
Лятото правих един склад, купувах арматурно желязо, пясък, цимент, 4 палета тухли, арматурна тел, фибран за външната изолация, 10 торби церезит, варов разтвор за вътрешната мазилка......И всичко ми излезе не повече от 4500лв.мартяли за помещение от 25 квадрата с 2бетонни плочи !
Там някъде отиде. Дървен материал към 1500, керемиди битумни към 700-800, едни решетки ми направиха (това вярно е екстра winking smiley, още 800, камъни за облицовка и за под към 500, да ми ги налепят, че в това отношение не се справям към 300, итонг, теракол, мазилка, огнеупорни тухли, цимент за мивката къмто 200-300, една маса от камък (още екстри winking smiley за 200, винкели за диреците и за масата към 100 и още разни дреболии (гвоздеи и т.н.). Както и да го смятам си е супер лукс на топ локейшън и за по-малко от 149Евро на м2 няма да я продам!!!

Леле Пламене, и тук ли закъснях.
Ама 1500 лв.за материал множко ми се види.
Пусни снимки че ми се струва че е станало за завиждане.
Пък и тая каменна маса.
А и пещ сигур си спретнал.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 22:49:05
avatar
Колибки

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 23:19:56
Нищо им няма да Додовите графики. Той е обхванал в максимална степен предлагането в двата най-големи портала в интернет, направил е хистограми, медиани, графика на предлагането, на медианите и куп други екстри. От днес и наеми има. На всичкото отгоре предлага ежедневен ъпдейт. При това без комерсиална цел.
Сигурно има банки, които не си ъпдейтват толкова често валутните курсове в нета. Да не говорим за сайтовете за имоти или пък НСИ...
Толкова за кредибилността. На който не му харесва, да си чака статистиките на НСИ.
Радвам се, че поне не спорим за утрешния Ъп, защото хич не ми звучи кредибилно някак...
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 23:26:47
avatar
Quote
tot
как една беседка ще ти излезе 5000лв. бе човек.....
Лятото правих един склад, купувах арматурно желязо, пясък, цимент, 4 палета тухли, арматурна тел, фибран за външната изолация, 10 торби церезит, варов разтвор за вътрешната мазилка......И всичко ми излезе не повече от 4500лв.мартяли за помещение от 25 квадрата с 2бетонни плочи !

А бе на мен миналата година една баня 6 м2 ми излезе на 3800 лв., а какво остава за хубава беседка. Даже на Пламен му е стъпала сравнително евтино.

italinea.net
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 23:49:55
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 23:54:26
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.
Re: Цените все по-НАДОЛУ и по-НАДОЛУ ... и още по-НАДОЛУ и още ... *sos*
20-04-2010 - 23:59:04
Quote
Scyther
Quote
ivorad
Quote
Scyther

Толкова за кредибилността.

Доказателство за кредибилност по селски.
:}

Това ще го подмина с усмивка. Логично ти липсват аргументи.

Селски аргументи ми липсват, признавам си.
Слава Богу - ти не си в недоимък : справка - малко по-нагоре перфектното ти "доказателство за кредибилност". Готово за пример в научен труд на тема " Статистически легенди и религиозни вярвания сред папуасите".
:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход