Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!

Публикувано от rosi_apostolova 
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 08:13:16
avatar
Роси, сега разбра ли за какво иде реч в този форум. На пръв поглед изглежда сериозен форум за имоти, но истината е че в него са се настанили едни сривльовци, които чакат цените на имотите да станат колкото картофите в Якоруда и тогава да си купят нещо. Всички останали които се занимават с реални сделки за тях са повод за подигравки и оплюване. Силен тон на този стил дава и един от модераторите! До момента аз съм единствения предложил ти някаква цена. Времето ще покаже дали ще водим преговори.
Аз обичам да пиша в подфорума за цените защото искренно се забавлявам с най- голямите психопати и комплексари които съм виждал!
ПОЗДРАВИ!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 09:11:08
Аз видях че този Белоградчик беше стигнал до 50 хил Е обява, ако той ни чете, да каже на колко я е продал.
М/у другото там наистина мястото беше ТОП, поне за Белоградчик.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 10:05:27
Quote
Peter_K
Аз видях че този Белоградчик беше стигнал до 50 хил Е обява, ако той ни чете, да каже на колко я е продал.
М/у другото там наистина мястото беше ТОП, поне за Белоградчик.


По-скоро искам да знам някой в Якоруда на колко е продал, а не в Белоградчик smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 18:18:33
Ти като не си "сривльо" що не и дадеш на жената Е60 колкото иска ами и даваш Е25.
Внимавай, че току виж вземе да се навие и после ще чудиш как да се откачиш smiling smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 19:27:03
avatar
Е как защо, няма 5 стинки в джоба си да се усмихне, само на приказки и обещания е щедър и Собственик.

Хеле пък тя ако си намери купувач и на 1/5 от сумата, банкет трябва да дава! smiling smiley
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 19:28:35
Ти, като се връщаше от село, сигурно мина покрай Якаруда и добре го огледа имота, затова си го преценил точно.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 19:35:52
avatar
За разлика от тебе, аз съм минавал от там и мога да си дам сметка, че дори и една пета от исканата цена е прекомерна спрямо възможностите, които предоставя "имота", за да си избиеш Вложението, освен ако не се занимаваш с пране на пари.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 20:00:12
Quote
rosi_apostolova
Ето защо смятам първо да се консултирам с някой, който наистина разбира от имоти и може за ми даде реална представа за нещата.

Невероятно просветление - поздравления!
Само една корекция, ако позволите - няма да можете "първо" да се консултирате с някой, "който разбира", защото вече:
1. Сте пуснали обява за продажба.
2. Направихте рекламна кампания на офертата чрез специфични интонации във форума.
Така че - може би наистина ще потърсите компетентна информация, но след двата фалстарта. По технологията на т.н "селски тарикати", които накрая, както във вица, винаги си задават дълбокомислено въпроса "Е, оти ручахме жабетата?"
Успешно намиране на отговори и съболезнования, че опитът Ви тук не постигна целите си smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-18 20:22 от ivorad.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 20:49:48
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ти като не си "сривльо" що не и дадеш на жената Е60 колкото иска ами и даваш Е25.
Внимавай, че току виж вземе да се навие и после ще чудиш как да се откачиш smiling smiley
.....................................................................
Не и давам, не защото не съм сривльо, а защото според мен това е реалната цена за този имот и то ако наистина е подходящ за бензиностанция и би постигнал задоволително равнище на печалба след внимателно маркетингово проучване и SWOT анализ.
Ти да не мислиш че имоти за развитие на бизнес се купуват ей така от емоционален порив, че няма къде да живеем с жената?
Не, прави се реална преценка на вероятността на възвръщаемост на инвестицията и то за определен срок. Зависи и от мащаба на инвестицията. Не можеш да очакваш еднакъв срок на възвръщаемост на кварталното магазинче което закупих и на АЕЦ Белене!
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
18-04-2010 - 23:31:33
Само да отбележа, за пореден път, че имотът не е мой и не аз съм определила цената.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход