Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!

Публикувано от rosi_apostolova 
Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 13:10:46
Продавам 1694 кв.м , които са 1/2 и.ч. от съсобствен имот на 20 км. от гр. Банско.Включва 871 км. м. УПИ, със застроена масивна сграда от 366 кв.м. и 823 кв. м. незастроена площ. Пуснала съм обявата за 105 000 евро и ме интересува дали смятате цената за реална?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-04-17 14:24 от rosi_apostolova.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:20:46
1694 ли продавате, или 871?
20 км. от Банско в коя посока, по пътя или през гората? Край главен път, в някое село или къде?
И каквато и да е истината, цената изглежда измислена на принципа "толкова ми трябват" и "цифрата добре ми звучи".
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:40:57
Точно сега е момента за спешните продажби!*yes*
Не стига че пазара едва шава, ти си на зор, че ти се иска и цената да определяш?...
Гледам и едни 5000Е си заделила да отстъпиш при пазарлъка:}
Ще ти стискам палци изобщо да ти се обади някой в спешния срок на мечтаната ти цена!*sos*
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:41:07
А самата сграда на картинка ли е? Или на щръкнали железа? Или на шпакловка и замазка? Или е готова на А.16 и само трябва да не си забравя чехлите и пастата за зъби.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:52:56
Продавам 1694 кв.м, които са в регулацията на гр. Якоруда и са в непосредствена близост до пътя.Целият имот е 3 388 кв.м., но аз съм собственик само на половината и продавам само половината. Имам всички ниобходими документи за имота. Сградата е масивна бенонна конструкция.Ако се интересувате от имота, моля да ми пишете на E-mail: rosi_apostolova@abv.bg.
Тук исках да изкажете мнение относно цената на имота. Според мен 60 евро на кв.м. земя в регулация /има ток и вода/ в близост до курортно място не е много.
Номер в imoti.net: 1686458 - там може да видите снимки на имота.

Ето защо искам вашите мнения.Благодаря Ви предварително за това. Ако считате, че цената е много висока, каква според Вас е реалната?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 18:15 от rosi_apostolova.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:56:06
Ако продавате идеални части от съсобствен имот, трудно ще намерите купувач. Никой не иска да купи Вашите проблеми със съсобствениците.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 17:59:10
avatar
Не, цената е напълно абсурдна!

Още повече, че се касае за това (/бивш картофосортировачен пункт)

което се намира до това



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-16 18:00 от valsodar.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:02:20
Съсобствениците нямат претенции към продажбата на имота пък и ще подпишат нотариално заверени покани, че се отказват от покупката му при обявените от мен условия. Няма пречка имота да бъде разделен с договор за доброволна делба стига да има желаещи да го закупят.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:06:09
Разделете го, и тогава го продавайте. Думите не значат нищо в днешно време. Като съсобственици впоследствие ще могат да рекетират всеки, който иска да прави нещо в имота.
Re: Здравейте!Реална ли е цената???Моля за мнение!Спешно!!!!!
16-04-2010 - 18:06:33
Тук сава въпрос по-скоро за цената на земята, а не на сградата. Каква според вас е реалната цена?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход