Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Рентиери, обединявайте се!

Публикувано от jikev 
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 16:38:29
Quote
sobstvenik 31
А, ти какво работиш? Да си бъркаш в носа посред бяла ден работа ли е ?

Аз съм скромно малко продаваченце на някои избрани строителни мат'риалченца. Освен това съм и скромно наемодателченце, ама всичко си ми е отдадено под наем. А ти защо си напуснал службата си? За държавните служители, на които АЗ плащам, няма ли работно време? Ако пък си на служба, защо АЗ ти плащам служебния интернет, за да си убиваш времето в което трябва да ми СЛУЖИШ (щом си служител).
За да съм по-ясен аз съм си шеф и мога сам да реша кога какво да правя. А ти като държавен служител трябва да бачкаш, а не да лапаш парите идващи от моя десятък, ддс и осигуровки.
Фирмата ни е регистрирана по ДДС и от всички наеми внасяме освен 10% и 20% ДДС - това е във връзка с настоящата тема, ама не виждам защо трябва да се обединявам с някой?

Честно, бях се отказал да се заяждам с теб, не за друго, ама май мразиш чалгата повече от мен. Обаче четейки непрестанните ти бисери просто не издържам. Ето ти един поздрав за всеки случай, че да спиш спокойно.






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-15 16:39 от kopan.
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 16:55:47
avatar
Мерси за поздрава. Ти Блек Сабат с Дио или с Ози повече го харесваш?
Когато лично ми платиш КЕШ, тогава ще ми държиш сметка и за службата и за времето. Ясен ли съм? Службата ми не е лъжица за всяка продаваческа уста! Върни се назад във времето и виж ТИ колко глупости си написал и за Надежда и за други неща. Да не ти ги изброявам.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 17:15:16
Със Дио. Даже преди 20 години изобщо не понасях Ози.
А дали съм писал аз глупости за Надежда или ти, не ми се обсъжда. Не е по темата.
По темата е това, че ти като един държавен служител дължиш парите си на хората в реалния сектор. Аз лично държа на обещаните съкращения на чиновници като теб. Да се научите да бачкате. А не да си бършете сополите в панталоните седнали на някое бюрце. И как от завършил даскал стана държавен чиновник? Да не си в шантавото министерство на образованието?
Писал съм, че съм продавач, а не бизнесмен - тая думичка не ми харесва. Иначе си прав с образованието и IQ-ми НИКОГА няма да седна на бюрце за 600 лева. Ако питаш съм завършил:
1. Програмно осигуряване в ЕТУ-ЕС към ТУ (по онова време ВМЕИ),
2. Комуникационна техника в ТУ.
Бачкам собствен бизнес, тъй като так имам повече време, когато ми трябва и най-вече повече пари.
Ама това вече почва да ми прилича на мерене на пишките...
Айде лека ти вечер.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-15 17:16 от kopan.
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 17:30:58
avatar
Quote
kopan
Със Дио. Даже преди 20 години изобщо не понасях Ози.
А дали съм писал аз глупости за Надежда или ти, не ми се обсъжда. Не е по темата.
По темата е това, че ти като един държавен служител дължиш парите си на хората в реалния сектор. Аз лично държа на обещаните съкращения на чиновници като теб. Да се научите да бачкате. А не да си бършете сополите в панталоните седнали на някое бюрце. И как от завършил даскал стана държавен чиновник? Да не си в шантавото министерство на образованието?
Писал съм, че съм продавач, а не бизнесмен - тая думичка не ми харесва. Иначе си прав с образованието и IQ-ми НИКОГА няма да седна на бюрце за 600 лева. Ако питаш съм завършил:
1. Програмно осигуряване в ЕТУ-ЕС към ТУ (по онова време ВМЕИ),
2. Комуникационна техника в ТУ.
Бачкам собствен бизнес, тъй като так имам повече време, когато ми трябва и най-вече повече пари.
Ама това вече почва да ми прилича на мерене на пишките...
Айде лека ти вечер.
............................................
Много си злобничък ми се струва! Не по темата за рентиерите е да обсъждаш държавните служители. Това е друга тема.
А ти какво си завършил, хич не ме касае. Такива инженери от ВМЕИ "Ленин" ,същата държава която мразиш, ги обучи безплатно със стотици хиляди. И затова комуникационни специалисти обучавали се на допотопна техника, сега продават семки на женския пазар.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 17:51:16
Техникума, когато влязох в него, беше към ВМЕИ. Докато завърших вече беше преименуван на ТУ. Висшето съм си го платил, ако не знаеш то е платено от много време насам. Ако не се бъркам някъде от 97-98 - не помня. Та първо си отбих СЛУЖБИЦАТА в казармата. След което поработих някоя друга годинка, а после съвсем платено си се обучих. Вярно че таксата беше символична 100-150 лв или нещо от сорта, но съм плащал. Може би имаше и някакво по-скъпо платено около 300лв, за хора, които не бяха държавна поръчка - не помня. Дребен и смешен факт докато бях в казармата участвах в стротелството на 12 блок на ТУ. Естестевно никой нищо не ми е платил. Поради тези дребни факти не мисля, че дължа на държавата или на теб каквото и да е. Язък ти за даскалската професия, дет не я практикуваш. И честно да ти кажа, даже срамиш. Прабаба ми и прадядо ми са били Даскали преди повече от 100години.
Ти определено не си.
Освен това не се притеснявай дали колегите ми са се обучавали на допотопна техника. Също не се притеснявай дали работят като програмисти в БГ или са напуснали отдавна страната. Може да си мислиш, каквото искаш, но никой от тях не продава семки на шарения мост. За едно си прав в момента наистина съм озлобен към шайката държавни служители. А иначе аз съм един спокоен весел и добър младеж. Е поне се чувствам като младеж.
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 18:03:17
avatar
Относно даскълъка - това ми е едното висше. Него не съм го плащал грам, но съм го практикувал 1г. Имам и друго. На мен повече ми се работи даскал отколкото да дипля бумащина, но ако работя като даскал ще трябва и аз да обера някоя банка като примера от последните новини.
За висшето си хич не съжалявам! Най-малкото защото там срещнах жена си. Сега тя е даскалица по География, английски и География на английски. Повече е натоварена от мен, но взима по-малко пара.
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 18:13:19
Да е жива и здрава жена ти, дай боже и нашите даскали да взимат колкото европейските. Дай боже Даскал пак да звучи гордо, а не келеметата в училище да се подиграват. Айде лека вечер.
По темата - за всеки наемодател, неотчел финансовите си приходи трябва да се изпълни българското законодателство в цялата му сила!
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 18:33:40
avatar
Сега ще се разходя до новия МОЛ, да видя как е посещаемостта? Дали е така пълен както първите дни. Там познавам един охранител и ще го попитам отдали ли са и офисите? Силно се съмнявам обаче! Ще си купя морски деликатеси от "Пикадили" за да не ходя на празни обороти.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Анонимен потребител
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 22:20:11
sobstvenik 31 - типичен представите на "мол" поколението.
Оня ден разправяха за момичетата на мола (въртят по цял ден, най-много някое парцалче за 2-3 лева да купят), ти явно си момчето на мола smiling smiley
Направо къртиш мивки smiling smiley
Re: Рентиери, обединявайте се!
15-04-2010 - 22:35:46
avatar
Quote
Тинки Уинки
sobstvenik 31 - типичен представите на "мол" поколението.
Оня ден разправяха за момичетата на мола (въртят по цял ден, най-много някое парцалче за 2-3 лева да купят), ти явно си момчето на мола smiling smiley
Направо къртиш мивки smiling smiley
..............................................
Е точно тук не позна! Не ги обичам моловете и рядко ги посещавам. В случая не си коректен, защото го посетих с чисто брокерски интерес да видя как е с посещенията. При това не съм казал, че ще пазарувам парцалки, а че ще посетя супера в него. На всеки средно интелигентен читател би му станало ясно, че ти си манипулатор! Търсиш под вола теле! Сердика център ми е на един х..й място от къщата как да се сдържа да не го посетя?
На теб ти е по-лесно да общуваш във форума. Никога за нищо не можеш да се хванеш, защото не притежаваш нищо, не се стремиш към нищо и не очакваш нищо от живота. Не всички сме такива мъдри китайски мислители като теб обаче!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход