Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молитва на влогаря

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 20:54:37
avatar
Quote
Panther1
"Стока от първа необходимост" и "луксозна стока" си имат икономически дефиниции и не зависят от мнението на разни малоумници.
..............
Разбирачо, самите икономически дефиниции са разтегливи! Примерно за Бил Гейтс колата луксозна стока ли е? Или за него такава се превръща фабрика в силиконовата долина? Май ти си малоумника. Я ПРОЧЕТИ МАЛКО ПОВЕЧЕ ИКОНОМИЧЕСКИ ТЕОРИИ преди да проповядваш!:g: Беж в УНСС, да се ограмотиш за 200 DM и едно прасе като теб!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 20:56:22
avatar
Не спорете с поредният форумен шут - нека ни забавлява, че клиповете са стари и няма вече над какво да се посмее човек в края на деня!
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 20:59:26
Абе собственик, не пробута ли най-накрая тоя смотан магазин, че да се разкараш от форума?
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:03:26
avatar
Quote
valsodar
Не спорете с поредният форумен шут - нека ни забавлява, че клиповете са стари и няма вече над какво да се посмее човек в края на деня!
.................
Ти ли ще ме иронизираш бе тупан. Ти никога нищо смислено не си казал в този форум. Прегледал съм ти постовете и даже няма за какво да се хвана за да те цитирам. Не мога да цитирам Вакуума. Още никой физик не е успял! Айде прибирай се в къртичината откъдето изпълзя! Още една забележка от теб и ще ти даундлоудна абордажно мейла и тогава свят ще ти се извие. Няма да знаеш кое е небе и кое земя. Дар на рибите.
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:13:44
Quote
sobstvenik 31
Quote
valsodar
Не спорете с поредният форумен шут - нека ни забавлява, че клиповете са стари и няма вече над какво да се посмее човек в края на деня!
.................
Ти ли ще ме иронизираш бе тупан. Ти никога нищо смислено не си казал в този форум. Прегледал съм ти постовете и даже няма за какво да се хвана за да те цитирам. Не мога да цитирам Вакуума. Още никой физик не е успял! Айде прибирай се в къртичината откъдето изпълзя! Още една забележка от теб и ще ти даундлоудна абордажно мейла и тогава свят ще ти се извие. Няма да знаеш кое е небе и кое земя. Дар на рибите.

На теб ИКОНОМИЧЕСКИТЕ ТЕОРИИ са ти изпили акъла, бре прошльо. Толкова си побъркан, че сам не се усещаш.
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:27:11
avatar
Quote
каун
Quote
sobstvenik 31
Quote
valsodar
Не спорете с поредният форумен шут - нека ни забавлява, че клиповете са стари и няма вече над какво да се посмее човек в края на деня!
.................
Ти ли ще ме иронизираш бе тупан. Ти никога нищо смислено не си казал в този форум. Прегледал съм ти постовете и даже няма за какво да се хвана за да те цитирам. Не мога да цитирам Вакуума. Още никой физик не е успял! Айде прибирай се в къртичината откъдето изпълзя! Още една забележка от теб и ще ти даундлоудна абордажно мейла и тогава свят ще ти се извие. Няма да знаеш кое е небе и кое земя. Дар на рибите.

На теб ИКОНОМИЧЕСКИТЕ ТЕОРИИ са ти изпили акъла, бре прошльо. Толкова си побъркан, че сам не се усещаш.
*******************************************************
ТИ СИ СЛЕДВАЩИЯ!
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:29:41
Quote
sobstvenik 31

.............................................
Ти можеш ли да не живееш в тази стока за крайно потребление? Не можеш. Значи това е стока от първа необходимост! Или я купуваш или я наемаш. Има и друг вариант да живееш на улицата. Не ти го препоръчвам. Питай някой от по-старите влогари какви епидемии и студ и жега и борба за територии има там!

Тук липсва всякаква логична мисъл и този факт ме принуждава да повторя (извинявам се на форумците, които не са освидетелствани кретени)

ИМОТИТЕ НЕ СА ИНВЕСТИЦИЯ

ИМОТИТЕ СА СТОКА ЗА КРАЙНО ПОТРЕБЛЕНИЕ

И ти не можеш без стоката хляб, но това не я прави инвестиция

Влогари или не всички те имат повече от всеки ДРУГАР, загробил парите си в тухли и бетон (най-често в Итонг и гипсокартон*angel*)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-07 21:33 от ilianm.
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:33:50
Имотите могат да бъдат инвестиция, и още как.
Всяко едно нещо може да бъде инвестиция.
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:37:37
Quote
Imotko
Имотите могат да бъдат инвестиция, и още как.
Всяко едно нещо може да бъде инвестиция.
Може да бъде и точно обратното. Напоследък е много популярно!
Re: Молитва на влогаря
07-04-2010 - 21:37:50
avatar
Кажи ти какво е инвестиция да те чуя ДРОГАР! Кое е нелогичното забрави да посочиш. Само определяш. Празен ум. Ако и ти живееш на улицата за какво са ти тухли и бетон? Стигат ти картон и найлон.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход