Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

1-ви Април

Публикувано от TZARS 
1-ви Април
01-04-2010 - 11:51:47
avatar
Пазара на имоти си е първоаприлски от една година и половина.
Продавачите искат една цена, сменят я ден през ден - и те не знаят какво искат.
Купувачите днес дават едни пари, утре други - да има лесно без пари да купят.
С една дума всички участници се надлъгват един друг.
Всички лъжат, въпроса е кой ще повярва.
Re: 1-ви Април
03-04-2010 - 07:31:39
А се чудят защо били излъгани в Б-я...

Британците лъжат средно по 4 пъти на ден
По повод изминалия Международен ден на шегата и лъжата британски учени и социолози съставиха класацията на 50-те лъжи, до които най-често прибягват британците, съобщава в. "Дейли телеграф". При съставянето на класацията е станало ясно, че всеки британец казва средно по четири лъжи дневно, което прави по около 1500 лъжи на година. Почти един на всеки шест британски мъже признава, че лъже половинката си средно по два пъти дневно.

Най-широкоразпространената лъжа, до която прибягват британците, е: “Нямах обхват” (на мобилния си телефон). На второ място по честота на използването е лъжата: “Нямам пари в брой у мен”. На трета позиция е успокоителното изказване: “Всичко е наред, добре съм”, което много често прикрива точно обратното състояние.

В челната десетка попадат също и лъжите: “Изглеждаш невероятно”, “Приятно ми е да се запознаем”, “Ще ти звънна”, “Ние сме просто добри приятели”, “Трябва да се видим в най-скоро време”, “Ей сега идвам, пътувам насам” и “Не, изобщо не си дебела отзад”.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход