Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*

Публикувано от papata129 
Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 13:33:45
Руснаци търсят имоти до 20-30 хиляди евро по нашето Черноморие, като интересът за инвестиции у нас е бил показан по време на последното изложение за недвижима собственост в Москва в средата на март. Според собственичка на брокерска фирма в Бургас, цитирана от БТА, се очаква през април и май да започнат огледите на свободните апартаменти по морето. Все пак експертът признава, че пазарът ни е беден на типа малки едностайни апартаменти, които търсят руснаците.

Дали купувачи от чужбина ще върнат пазара до нормите ще зависи от тях защото в тях са парите? А дали нашия пазар не е малко по надут от другите от колкото в Европа ми кажете вие?*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-31 13:46 от papata129.
Re: Дали чуждестранните куповачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 13:36:17
avatar
Quote
papata129
Руснаци търсят имоти до 20-30 хиляди евро по нашето Черноморие, като интересът за инвестиции у нас е бил показан по време на последното изложение за недвижима собственост в Москва в средата на март. Според собственичка на брокерска фирма в Бургас, цитирана от БТА, се очаква през април и май да започнат огледите на свободните апартаменти по морето. Все пак експертът признава, че пазарът ни е беден на типа малки едностайни апартаменти, които търсят руснаците.

Дали куповачи от чужбина ще върнат пазара до нормите ще зависи от тях защото в тях са парите? А дали нашия пазар не е малко по надут от другите от колкото в Европа ми кажете вие?*drunk*
---------
ти пооправи правописа , че си като winking smileyвторокласник
Пазарът ВЕЧЕ го движат тЕрикатите , които чакаха 400 евро /кв и НЕ дочакаха !
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 13:48:12
без да искам от разсеянос *pardon*
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 13:54:15
avatar
Quote
papata129
без да искам от разсеянос *pardon*
--------
опять ошиПка - не се разсейвай - засейвай сья
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 15:42:10
avatar
Авраме, ама ти си като даскал по Български език и литература, всеки греши.
Няма безгрешни хора, с изключение на няколко юнаци от управляващите ( и от предишните най-вече).

Аз лично от братушките нищо не очаквам.
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 19:20:40
Quote
papata129
Руснаци търсят имоти до 20-30 хиляди евро по нашето Черноморие, като интересът за инвестиции у нас е бил показан по време на последното изложение за недвижима собственост в Москва в средата на март. Според собственичка на брокерска фирма в Бургас, цитирана от БТА, се очаква през април и май да започнат огледите на свободните апартаменти по морето. Все пак експертът признава, че пазарът ни е беден на типа малки едностайни апартаменти, които търсят руснаците.

Дали купувачи от чужбина ще върнат пазара до нормите ще зависи от тях защото в тях са парите? А дали нашия пазар не е малко по надут от другите от колкото в Европа ми кажете вие?*drunk*
Мога да предложа 9бр. студия по 27000е. в Свети влас в завършен вид.Напоследък имам усещането,че никой нищо не търси в тази сфера.
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 19:24:02
avatar
Нали се разбрахме да не слагаме брутални картинки, та ще ви спестя гледката на раздвижването на пазара от чуждестранните купувачи. Картинката е анимирана и в нея има характерни възвратно-постъпателни движения от страна на пазара към наведените в стойка Г продавачи.
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 21:07:18
Quote
paio
Мога да предложа 9бр. студия по 27000е. в Свети влас в завършен вид.Напоследък имам усещането,че никой нищо не търси в тази сфера.

Ах, къде забутах визитката на др. Иванов?
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 21:13:45
А интересно къде се загуби Др. Иванов.Имам свободни 120 000 Е и ми трябва апартамент в кв. Триъгълника.
Re: Дали чуждестранните купувачи ще раздвижат пазара в БГ.*huh*
31-03-2010 - 22:30:25
avatar
Внимавай само, наместо с апартамент да не се сдобиеш с цялата му кооперация! winking smiley
Много настойчиви са станали нещо напоследъка продавачите!

Гледам, вторият търг се обявява вече в рамките на часове след първия, гледат да съкратят максимално сроковете ЧСИ-тата, че... работата си върви на зле - без вазелин.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход