Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Кризата" я подсушават и ще я прибират - а Обещанията за евтини имоти ...каквато държавата - такава и Кризата *angel*

Публикувано от avram 
Re: "Кризата" я подсушават и ще я прибират - а Обещанията за евтини имоти ?
30-03-2010 - 16:58:59
Quote
avram
Quote
tikvarova

Приятелю,

Както казах, трудно ще излезеш от филма, в който си се вкарал.

Но, както казах - някой са по-блаженни от другите smiling smiley

---------------
за разлика от останалите , аз не ти пожелавам провал , дано дочакаш позитивните сигнали за бизнеса си
защото за имотите са доста отчетливи [www.pari.bg]

Симпатяго,

Аз не искам позитивен сигнал за моя бизнес! Искам такъв за цялата икономика. Тогава и за мен ще има работа.
Лошото е, че сега банките кредитират, но за съжаление няма достатъчно качествени кредитополучатели...!!!!!

Поздрави
Re: "Кризата" я подсушават и ще я прибират - а Обещанията за евтини имоти ?
30-03-2010 - 17:10:58
avatar
Quote
tikvarova


Симпатяго,

Аз не искам позитивен сигнал за моя бизнес! Искам такъв за цялата икономика. Тогава и за мен ще има работа.
Лошото е, че сега банките кредитират, но за съжаление няма достатъчно качествени кредитополучатели...!!!!!

Поздрави

Позитивни сигнали има за всички , от сърце
Инсталирам е песимизъм , за това трябва още малко време.требе да се счупи сЪнтимент индикаторъ
Re: "Кризата" я подсушават и ще я прибират - а Обещанията за евтини имоти ?
31-03-2010 - 13:15:10
avatar
като гледам ТВ до вчера - страшно,криза , ужас,ша ни бесат , смърт.........да събираме пари за въжета и патрони
като чета ДНЕС "антикризисните" мерки - ебати кризата - че тва криза ли е ..?????????
.уж щело да е друго ма то си е същото , некоя и друга цифра нагоре и нищо .............че ние това си го знаем от 9.09.1944 год и сме се така
-----------
помагайте да разбера кой лъже
Re: "Кризата" я подсушават и ще я прибират - а Обещанията за евтини имоти ?
31-03-2010 - 20:18:29
avatar
Quote
avram
помагайте да разбера кой лъже

Сам себе си си излъгал.

Иначе нямаше две години да пишеш едно и също с 10 различни псевдонима. Добре че никой не ти се връзва, а всички те взимат на бъзик, а на тебе това ти харесва. Определено си за лудница.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход