Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Варна - морската перла! Сега - бетооооон!

Публикувано от partzalev 
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 12:10:53
avatar
Много скоро централният плаж на Варна вече няма да го има. Причината е, че ежегодно морето изяжда по 50 см от бреговата ивица в тази зона - обясни проф. д-р Стоян Керемедчиев от Института по океанология към БАН. Главна вина за това носят изградените през миналия век буни, които прекъсват притока на пясък от север.Морето ще покачи нивото си с един метър и ще потопи плажовете. Такава е прогнозата на специалисти от Института по океанология към БАН във Варна. Мрачната прогноза морето да залее крайморска Варна обаче ще се случи до 100 години.

След 100 години кв.Владиславово ще бъде на първа линия на морето.
Който сега си купи там панелка, то неговите наследници ще са му благодарни.
Владиславово ще стане Монако.
Ей сега му е майката - тънки цени, слаб интерес, богат избор.
Коиту играи пичели, какту е казал Ицето.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 12:57 от 2010.
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 13:33:06
Аз ти предлагам да намериш една релефна карта на Варна, да провериш колко метра се пада над морското равнище 'Владиславово' в момента и да наплюнчиш калема, за да сметнеш колко още му остава до превръщането в панелното Монако winking smiley...а дали ще е панелно все още ще стане ясно веднага от отговора на аритметичната задачка winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-09 19:37 от Zrfv.
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 21:28:19
avatar
Аз си избирам след 20 години да се гмуркам в двореца на културата във Варна. Интересни лабиринти.и причудливи риби.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:28:40
Колега и аз съм фен на гмуркането ама само рибата да не е вмирисана ..................Иначе варнанските риби са *ok*
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:36:04
avatar
Quote
builder
Колега и аз съм фен на гмуркането ама само рибата да не е вмирисана ..................Иначе варнанските риби са *ok*
-----------------------------------------------------
Ти откъде знаеш как я харесвам!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:39:43
Абе не знам ти ми кажи.Щото аз ги обичам влажни и хлъзгави ама да не миришат.:ami:
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:45:50
avatar
Quote
builder
Абе не знам ти ми кажи.Щото аз ги обичам влажни и хлъзгави ама да не миришат.:ami:
........................................................
Аз така ги обичам мидите и сливите! Значи нямаме еднакъв вкус.
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:46:27
avatar
Quote
builder
Абе не знам ти ми кажи.Щото аз ги обичам влажни и хлъзгави ама да не миришат.:ami:
Ха, супер ... не съм хапвал морска риба и незнам как миришат *huh*, досега винаги съм слагал в тигана сладководна :loveu:, но си прав - хлъзгави и да не миришат...*drink2*
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 22:53:56
Абе по-опитните се ориентират по миризмата.Та знае ли човек кое е по-добре.Иначе морските са по-.........пъргави.:ami:
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
09-04-2010 - 23:10:00
avatar
Quote
builder
Абе по-опитните се ориентират по миризмата.Та знае ли човек кое е по-добре.Иначе морските са по-.........пъргави.:ami:
Хм, пъргави, малко ми трудно да си го представя ....., но в какво се изразява тази пъргавост *pardon*. Да не би да са прекалено хлъзгави smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход